Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 3G] Nie wlaczajace sie aplikacje doinstalowane przez app store


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ineluki

ineluki
  • 2 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:55

Jak w temacie, mam problem z wlaczeniem aplikacji na moim iphonie 3g. Mam go moze kolo tygodnia i wysztko bylo ok. Doinstalowywalem sobie kolejne darmowe aplikacje przez app store... i dzialaly elegancko. Jednak dzis od rana nie moge zadnej wlaczyc.Objawia się to tak, ze wlaczam aplikacje, robi sie ekran czarny na chwile i za chwile wraca do pulpitu. Zaznaczam ze wszystkie stanardowe aplikacje, ktore byly juz w telefonie od nowosci dzialaja. Probowalem go resetowac.. wracalem do ustawien fabrycznych i nic.. Jakies pomysly? Pozdrawiam

#2 Michalek

Michalek
  • 1 031 postów
  • SkądWołomin/ Chełm

Napisano 27 września 2008 - 18:12

Usunąc ręcznie wszystkie aplikacje z iPhone'a (tz. przytrzymać palec na aplikacji i nacisnąć krzyżyk), a później podłączyć do iTunes i wgrać od nowa. A jak nie pomoże, to restore.

#3 Canibal

Canibal
  • 155 postów

Napisano 27 września 2008 - 18:38

po co od razu tak drastycznie sprobuj wylaczyc iP i wlaczyc ponownie powinny dzialac

#4 ineluki

ineluki
  • 2 postów

Napisano 27 września 2008 - 18:39

Sprobowal bym to zrobic lecz niestety jak podlanczam moj telefon do itunesa to widzi go ale nie moge zobaczyc jego zawartosci... i tak mialem juz od poczatku od pierwszegpo podlaczenia do itunesa... dodatkowo teraz jak usunalem jakas aplikacje i sprobowalem ja spowrotem zainstalowac przez app store to mi napisalo ze moje konto cos tam... valid for US itunes.... wogole to jak sie robi restore?

---- Dodano 27-09-2008 o godzinie 19:41 ----
Canibal... piszalem juz ze go restartowalem... kiedys mialem podbny problem ale tylko z dwoma aplikacjami i taki restart pomogl.. teraz nie pomaga a nie dzialaja zadne aplikacje... help!

#5 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 września 2008 - 22:32

Ineluki wiesz jak sie kasuje aplikacje z iphone? Mam na myśli ten sposób który opisał Michałek.

#6 martzel

martzel
  • 55 postów
  • SkądKonin

Napisano 29 września 2008 - 11:17

recepta na ten problem jest bardzo prosta: po archiwizacji iphone,a wszystkie zainstalowane aplikacje lądują na stałe w itune's na waszym kompie. Należy więc ponownie zsynchronizować aplikacje dodane przez appstore z telefonem i wszystko będzie działać :)

#7 maartin

maartin
  • 16 postów

Napisano 10 października 2008 - 17:36

Mam ten sam problem. Żadna z pobranych aplikacji nie działa. Nie pomaga restart, reset, ponowna synchronizacja. Działały pół dnia i teraz pokazują się na 2 sek. i koniec. Od trzech dni walczę z tym dziadostwem. Na początku nie działało YT, potem kompletnie się zawiesił, a przedtem znikały przyciski telfonu na ekranie. Potem zniknęły ustawienia EDGE. Nie będę go przecież ciągle resetował z ITunes. BTW, nowy 3G z salonu ERY.

#8 cezex

cezex
  • 305 postów

Napisano 10 października 2008 - 19:57

A, pszaszam, konto założyliście w Polsce czy w Stanach?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych