Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iMac za 4097zł, mini g4 za 1310zł w MM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#26 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 17 lipca 2006 - 10:58

Dzwoniłem do nich mają podobno teraz jedynie core solo na którym niewiele można zyskać, muszę poczekać teraz na taką okazje z duo...

#27 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 17 lipca 2006 - 11:25

Dzwoniłem do nich mają podobno teraz jedynie core solo na którym niewiele można zyskać, muszę poczekać teraz na taką okazje z duo...


A nie lepiej kupić core solo właśnie i za różnice w cenie dokupić np core duo 2 ghz?

#28 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 17 lipca 2006 - 11:48

Wiesz własciwie to myslałem nad tym 3600 - 2240 = 1360 zł co wystarczy na duo 2 ghz ale pojawia sie problem z superdrivem. Chociaz można poczekac do września, wychodza wtedy procki core 2 duo i mając solo za różnicę można kupić core 2 duo (o ile plotki się spełnią i meromy będą na tym samym gniazdku) lub tez o wiele tańszego core duo (co jak co ale ceny bedą musiały im spaść). Orientujesz się może ile kosztuje kupno nagrywarki dvd która podejdzie do mini? Chodzi o wewnetrzną niestety :-(

#29 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 17 lipca 2006 - 12:02

Wiesz własciwie to myslałem nad tym 3600 - 2240 = 1360 zł co wystarczy na duo 2 ghz ale pojawia sie problem z superdrivem.
Chociaz można poczekac do września, wychodza wtedy procki core 2 duo i mając solo za różnicę można kupić core 2 duo (o ile plotki się spełnią i meromy będą na tym samym gniazdku) lub tez o wiele tańszego core duo (co jak co ale ceny bedą musiały im spaść).


Gniazdko napewno te samo, może być problem tylko współpracy z chipsetem, ale się nie zanosi na to...

Orientujesz się może ile kosztuje kupno nagrywarki dvd która podejdzie do mini? Chodzi o wewnetrzną niestety :-(


Około 100$ za Pioneera DVR-K06. W Polsce 391 na allegro, 302 (pewnie netto) w alstor. Nie wiem jak z kompatyblinością jednak.

#30 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 17 lipca 2006 - 13:07

http://eshop.macsale...ioneer/DVRK06L/
Można! Wielkie dzieki Lacku, chyba jednak jestem coraz bliżej solo niż duo!

#31 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 17 lipca 2006 - 13:17

w Łodzi nie ma macow w MM, przynajmniej jak bylem 2 weeks ago to nie bylo

Ale w M1 czy w Galerii sprawdzałeś?

#32 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 17 lipca 2006 - 13:21

http://eshop.macsale...ioneer/DVRK06L/
Można! Wielkie dzieki Lacku, chyba jednak jestem coraz bliżej solo niż duo!


Np. Ja jestem też w sumie dość blisko, ale poczekam aż obniżą cenę chociaż o te 100$.

#33 Grosik

Grosik
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 lipca 2006 - 14:55

Ale poruszenie :D Jakby co to zapraszam do Kielc. Maja dwa iMaci, jednego Mini (drugiego zakupil moj wujek), dwa MacBooki i jednego MacBookaPro


Wrocilem wlasnie z kieleckiego MM. Zgadza sie maja kilka maczkow- wcisnietych miedzy pc-zlom.
W zasadzie mozna pobawic sie tylko iMac'em 17" 1.83Ghz w podstawowej konfiguracji z 512MB RAM, wiec raczej srednio chodzi. Na plus - lapie net z wi-fi MM.
Na stanie jest:
1 szt. Mini Intel Solo - 2599 pln
1 szt. MacBook black - 5899 pln (prawie 7 paczek taniej niz officjalna sad-cena)
1 szt. MacBooka white 1.83Ghz - 4499 pln
1 szt. iMac 17" 1.83Ghz - 5699
1 szt. MacBook Pro 1.83Ghz

Do tego wisi samotna kartka - iMac 20" 2.0Ghz - 6499 pln (rowniez sporo taniej od sad-ceny)

#34 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 17 lipca 2006 - 14:56

Procków czy mini (bo o mini zapomnij, a procki to chyba juz we wrześniu), a tak własciwie to mówisz poważnie i chcesz kupić maczka? Bedziesz czekał na nowe wiadomości o meromach czy bardziej pójdziesz w zwykłe core duo? Bo niby moromy maja być 64-bitowe co może spowodowac ze bedą mogły być troszkę dłużej uzywane...(cos mi wygląda że leoś bedzie głównie 64-bitowy) Uuuuu to w Kielcach ceny normalne.....

#35 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 17 lipca 2006 - 15:19

Procków czy mini (bo o mini zapomnij, a procki to chyba juz we wrześniu), a tak własciwie to mówisz poważnie i chcesz kupić maczka? Bedziesz czekał na nowe wiadomości o meromach czy bardziej pójdziesz w zwykłe core duo? Bo niby moromy maja być 64-bitowe co może spowodowac ze bedą mogły być troszkę dłużej uzywane...(cos mi wygląda że leoś bedzie głównie 64-bitowy)


Mini, jest za drogie w stosunku do pozostałej części oferty.
Tak, mówie poważnie, rozważam kupno mini, musze jednak pierw zobaczyć jak z wydajnością core duo w moich zastosowaniach, wtedy się zastanowie. Leopard i 64bity mnie nie obchodzą :-)

#36 iLambert

iLambert
  • 118 postów
  • SkądPolska

Napisano 17 lipca 2006 - 18:35

Procków czy mini (bo o mini zapomnij, a procki to chyba juz we wrześniu), a tak własciwie to mówisz poważnie i chcesz kupić maczka? Bedziesz czekał na nowe wiadomości o meromach czy bardziej pójdziesz w zwykłe core duo? Bo niby moromy maja być 64-bitowe co może spowodowac ze bedą mogły być troszkę dłużej uzywane...(cos mi wygląda że leoś bedzie głównie 64-bitowy)

Uuuuu to w Kielcach ceny normalne.....

No niektore to troche tansze byly. W szczegolnosci ten Mini Core Duo

#37 magott

magott
  • 241 postów

Napisano 17 lipca 2006 - 18:56

Grosik pocieszyłeś mnie trochę.. taki iMac 20" 2.0Ghz za 6499 pln to całkiem sympatyczna propozycja.... ja czekam jeszcze miesiąc i kupię takiego.... mam nadzieję, że w podobnej cenie - lub niższej - uda mi się go łyknąć :) fajnie by było... zbieram jeszcze na 2gb ramu i drukarę i ups'a kuźwa...że ja w totka wygrać nie mogę :(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych