Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

podgłaśnianie i ściszanie iPoda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ipodfan

ipodfan
  • 344 postów

Napisano 14 lipca 2006 - 17:57

Mam takie pytanie czy podczas zwiększania głośności i zmniejszania na waszym iPodzie wystepuje bardzo drobne trzeszczenie, nie wiem jak to ująć heh, może jestem przewrazliwiony

#2 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 14 lipca 2006 - 18:12

Tak.

#3 ipodfan

ipodfan
  • 344 postów

Napisano 14 lipca 2006 - 18:35

heh to ciesze bo już myślałem że tylko mój iPod tak ma :) a z innej beczki musze wa, powiedzieć że dziś SAD przysłał mi nowe słuchawki bo poprzednie nawaliły. trwało to równe dwa tygodnie. Dodam że iPoda miałem ze stanów. Wysłałem same słuchawki z paragonem i się udało :) jeszc gratis dali dwie pary gąbeczek :) a i jeszcze dodam coś jeśli masz słuchawki nawalone to wysyłaj mimo wszystko ja troszkę się naczekałem bo oni jeszcze czekali na zezwolenie SADU z USA ale wam może szybciej się uda. Inna sprawa że orginalne słuchawki chowam do pudełka. Zakupiłem SENNHEISER mx500 WHITE GOLD EDITION. Są rewelacyjne! czy ktoś jeszcze słyszy to co ja podczas podgłaśniania i ściszania?

#4 Daniel

Daniel
  • 925 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 lipca 2006 - 20:37

oni jeszcze czekali na zezwolenie SADU z USA


W USA nie ma SADu:P USA to rodzima kraina Apple... A SAD jest krótko mówiąc resselerem.

#5 ipodfan

ipodfan
  • 344 postów

Napisano 14 lipca 2006 - 20:47

możliwe facet z Sadu powiedział o wysłaniu listu do Centrali :)

#6 ipodfan

ipodfan
  • 344 postów

Napisano 14 lipca 2006 - 21:31

może źle określiłem ten efekt mówiąc trzeszczenie to jest cichy podzwięk płyty winilowej takie pykanie ciche podczas zglasniania i zmniejszania głośności głownie wyczówalne po przekroczeniu 50% głośnośći




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych