Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone się zarejestrował,jest w iTunes ale brak opcji synchronizacji...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dziadek

Dziadek
  • 185 postów

Napisano 23 września 2008 - 22:28

Przede wszystkim chciałbym sie przywitać bo to mój pierwszy post.Szkoda ,że od razu z problemem. Przed chwilą zarejestrowałem sprzęt,pobrał 2.1,pojawil się ładnie po lewej stronie iTunes ale nigdzie nie ma takich zakładek dotyczących synchronizacji itd - mówię o środku planszy w iTunes.Jest za to jakaś pier...ona reklamka zachęcająca do rejestracji w MobileMe. I co tu zrobić?Jak jutro iść do roboty bez kontaktów w telefonie? Proszę jakąś dobrą duszę o pomoc bo pewnie chodzi o jakąś głupotę.

#2 Gregory

Gregory


  • 2 732 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 23 września 2008 - 22:40

Pod tą reklamą MobileMe są dwa przyciski. Kliknij w ten po lewej. ;)

#3 ar3k

ar3k
  • 493 postów
  • Skądfrom apple

Napisano 23 września 2008 - 22:41

Kliknac w przycisk na dole i mobileME i pojawia sie ocpcje do konfiguracji oraz mozliwosc synchronizacji

#4 Dziadek

Dziadek
  • 185 postów

Napisano 23 września 2008 - 22:48

Dzięki wielkie,przed chwilą zacząłem klikać co popadnie i przełączyło się do stanu pożądanego. A swoją stroną to niezłe kretyństwo zrobić coś takiego. Chyba ,że to ja jestem kretynem...???

#5 ar3k

ar3k
  • 493 postów
  • Skądfrom apple

Napisano 23 września 2008 - 22:50

Dzięki wielkie,przed chwilą zacząłem klikać co popadnie i przełączyło się do stanu pożądanego. A swoją stroną to niezłe kretyństwo zrobić coś takiego. Chyba ,że to ja jestem kretynem...???


A może wystaczy czytać ze zrozumieniem , co jest napisane bo następnym razem itunes zapyta sie czy chcesz update i znowu bedziesz żył w stresie

#6 Dziadek

Dziadek
  • 185 postów

Napisano 23 września 2008 - 23:00

Problem w tym,że po podłączeniu o nic mnie nie zapytał tylko od razu pojawiło się "to coś"...

#7 ar3k

ar3k
  • 493 postów
  • Skądfrom apple

Napisano 23 września 2008 - 23:06

Sa 2 opcje TAK lub NIE

to nie windows ze się bedzie ciągle pytał , praca z Mac-iem jest latwa jeżeli się używa a nie tylko patrzy


Dołączona grafika

#8 MariuszM

MariuszM
  • 83 postów

Napisano 24 września 2008 - 09:55

A u mnie zamiast "No Thanks" było wypróbuj mnie. I co powiecie?

#9 Dziadek

Dziadek
  • 185 postów

Napisano 24 września 2008 - 10:37

A u mnie zamiast "No Thanks" było wypróbuj mnie. I co powiecie?


No właśnie... Miałem tak samo.Gdyby było napisane żeby spadał ,nie byłoby dziwnych pytań. Trochę to wprowadza w błąd trzeba przyznać.

#10 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 24 września 2008 - 10:42

A u mnie zamiast "No Thanks" było wypróbuj mnie. I co powiecie?


Ja powiem, że czytać nie umiesz tylko walisz od razu na forum. Może jeszcze ktoś z forum MA ma do Ciebie przyjechać i Ci wszystko zrobić? No sorry, ale jak po polsku za trudno to już się nic nie da zrobić...

#11 MariuszM

MariuszM
  • 83 postów

Napisano 24 września 2008 - 10:56

Ja powiem, że czytać nie umiesz tylko walisz od razu na forum. Może jeszcze ktoś z forum MA ma do Ciebie przyjechać i Ci wszystko zrobić? No sorry, ale jak po polsku za trudno to już się nic nie da zrobić...


Sam nie umiesz czytać, ale spokojnie, poproś kogoś może Ci pomoże.
Miałem dwa przyciski, jeden (prawy) nie pamiętam co było na nim, (cyba coś w stylu więcej informacji, czy dowiedz się więcej) ale po wciśnięciu otwierała się jakaś strona www.
Drugi to było właśnie "Wypróbuj mnie", czy coś w tym stylu, po wciśnięciu którego pojawiały się normalne okna synchronizacji.
Nie miałem zamiaru wcale dowiadywać się więcej o Mobile Me, ani tym bardziej wypróbowywać go, chciałem tylko zsynchronizować iPhona.
Co byś wcisnął na moim miejscu mądralo?

#12 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 września 2008 - 14:28

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Pozdrawiam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych