Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 3G] Ikonka prawa dolna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 MRCOFFEE

MRCOFFEE
  • 463 postów

Napisano 23 września 2008 - 22:09

Tak chcialbym aby ktos wyslal mi swoje polozenie w terenie (jakos wyslal punkt ze swoim polozeniem z Mapy) a ja kozystajac z Mapy dojechal do niego. I tak szukam i szukam i znalazlem na demo MobileMe taka sytaucje ze ktos kogos zaprasza do knajpy i wysyla mu adres. Ja odbieram poprzez klikniecie na tym adresie i zartaz otwiera mis ie mapa z naniesionym tym punktem. Ja tego nie potrafie zrobic. Ktos potrafi ? Pozdro

#2 ar3k

ar3k
  • 493 postów
  • Skądfrom apple

Napisano 23 września 2008 - 22:56

Ale w jakim to masz programie bo na Mapy niewidze tego u siebie

#3 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 24 września 2008 - 05:51

Ale w jakim to masz programie bo na Mapy niewidze tego u siebie


Te przyciski bardziej mi pasują pod kalendarz... ;)

#4 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 24 września 2008 - 07:16

pamiętaj o
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

#5 MRCOFFEE

MRCOFFEE
  • 463 postów

Napisano 25 września 2008 - 10:51

Tak to jest ikonka z Kalendarza.
Chodzi mi o to aby ktos wyslal mi w jakis sposob informacje o swoim polozeniu w Polsce. Na przyklad adres lub "pinezke" z MAPY. Wtedy ja klikam na ten adres/pinezke i otwiera mi sie mapa z tym punktem. Ustawiam sobie jako punkt docelowy i jade.
Na tym demo
Apple - MobileMe - A Guided Tour
w 1 min 55 sekundzie jest to pokazane (zaproszenie do restauracji).
Nigdy nie udalo mi sie wyslac adresu w takim formacie zeby wyswietlalo mi sie na "niebiesko z podkresleniem" w mailu
A ta ikonka na zalaczniku po prawej tez m nie ciekawi bo jej nigdy nie widzialem na swiom iP

Milego slonecznego dnia

#6 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 25 września 2008 - 12:37

Nie jestem pewien, czy dobrze Cię zrozumiałem - ale doskonałym do tego narzędziem jest aplikacja "Here I am" dostępna w dwóch różnych wersjach w AppStore.

#7 MRCOFFEE

MRCOFFEE
  • 463 postów

Napisano 25 września 2008 - 15:58

No a jak chce sie z kims umowic w jakims miejscu nie bedac tam jeszcze ale znajac tylko adres to jak to pokazac na mapie (przeslac pinezke mozna) ? A poza tym to jak on na tym demo przelaczyl sie na MAP klikajac w "SLANTED DOOR" ? A czy mozna jakos naniesc na stale na MAP pinezki ze swoimi ciekawymi miejscami ? Te dwa programy "Here I am" potrafia wyslac dane o polozeniu telefonu a mi chodzi o wyslanie namiarow na dowolne miejsce w Polsce. Np. umawiamy sie na spotkanie w kawiarni xxxx w miescie xxxx bez podawania ( lub z podawaniem) wspolrzednych. Kurcze nie wiem jak to dokladniej opisac Pozdro

#8 MRCOFFEE

MRCOFFEE
  • 463 postów

Napisano 28 września 2008 - 21:33

Widze, ze jest to problem z tym wysylaniem "pinezki"

#9 t.sikora

t.sikora
  • 657 postów

Napisano 28 września 2008 - 22:20

Na tym demo
Apple - MobileMe - A Guided Tour
w 1 min 55 sekundzie jest to pokazane (zaproszenie do restauracji).

na tym demo odebrany adres jest kopiowany do kontaktow- wtedy w mapach w polu search wystarczy wpisac imie lub nazwisko a adres do niego przypisany pojawi sie na mapie

sam nie bardzo wiem dlaczego pokazano to jako zaproszenie na lunch- chyba osoba zapraszajaca nie mieszka w restauracji, zeby od razu adres knajpy powiazywac z nia w kontaktach?
:)

#10 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 28 września 2008 - 23:17

http://phobos.apple....=289403344&mt=8 to będzie ten program.Jest tylko problem z namiarami geograficznymi,trzeba podać adres i można wysłać email z linkiem do google maps.

#11 MRCOFFEE

MRCOFFEE
  • 463 postów

Napisano 29 września 2008 - 10:14

rzeba podać adres i można wysłać email z linkiem do google maps.


No wlasnie ... i tu powstaje problem jak podac wsopolrzedne miejsca w ktorym sie nie jest.
Ja jestem w Poznaniu , kloega w Szczecinie a chce sie z nim umowic na skrzyzowaniu ulic w Chorzowie :)

Bo jak juz tam na skrzyzowaniu bede to jakos te dane mozna programami z AppStore pobrac.

Milego dnia




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych