Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 3g] Problem z Mail


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 MariuszM

MariuszM
  • 83 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:03

Mam skonfigurowane trzy konta pocztowe. Wszystko dobrze chodziło dopóki przypadkiem nie skasowałem sobie jednej cyferki w ustawieniach portu w jednym z kont. po jakimś czasie poprawiłem numer portu i teraz pocztę normalnie ściąga i wysyła, tylko dodatkowo pojawia się bonus w postaci brzydkiego komunikatu:
"Nie można pobrać poczty, połączenie z serwerem nie powiodło się".
Wygląda to trochę tak jakby iPhon pamiętał gdzieś jeszcze to konto ze złym portem i próbował się łączyć. W ustawieniach nigdzie nie widzę nic poza 3 dobrze skonfigurowanymi i działającymi kontami. Komunikat wyświetla się kilka razy, raz 3-4 razy raz 5-6 razy.
Miał ktoś podobny problem, albo wie jak go rozwiązać?
Jak wrócę do domu to pousuwam wszystkie konta i jeszcze ra zsynchronizuje, mam nadzieję, że to pomoże.
Problem jest jednak dziwny.

pzdr.
Mariusz

p.s.
Soft jest oryginalny, nie łamany.
Wie ktoś jak wyjść z ustawień bez zapisywania zmian, czasami coś się niechcący przestawi i potem jest problem.

---- Dodano 23-09-2008 o godzinie 13:28 ----
Doszedłem już do tego, że problem jest z "przedrostkiem ścieżki IMAP", ale co tam ustawić to nie wiem, nic nie wygooglałem.
Prawdopodobnie coś mam źle ustawione i jak się IMAP synhronizuje to nie może się połączyć z niektórymi podkatalogami.

Mariusz




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych