Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 3G] problem ze zdjęciami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 djyourant

djyourant
  • 2 postów

Napisano 22 września 2008 - 23:56

Podczas synchronizacji zdjęć w iTunes wyświetla mi komunikat że niektóre zdjęcia z zadanego folderu nie zostały skopiowane ponieważ nie mogą być wyświetlane na iphone. Te które skopiowało na iphone są uszkodzone. Ktoś pomoże ?:lol: :lol:

#2 Gazoo

Gazoo
  • 36 postów

Napisano 03 października 2008 - 16:11

Dołączam sie do pytania, mam to samo.

#3 dzogo

dzogo
  • 7 postów
  • SkądSochaczew

Napisano 06 października 2008 - 21:13

a kto mi powie jak zgrac na laptopa zdjecia zrobione ifonem 3g bo za kosmos nie moge tego zrobic? Pilne

#4 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 07 października 2008 - 10:50

Możliwe, że coś z samymi plikami jpg jest nie tak lub są to bitmapy ( pliki uszkodzone, miniaturki się mogą wyświetlać na kompie, jednak podczas otwierania już nie ) Albo są zbyt duże do przeskalowania. Czasem moje 8 mpix też nie chciały się kopiować, wszystkie wrzucone do ajfona mam wcześniej zmniejszone. Co do zrzutów z ajfona - po podłączeniu do peceta powinien zgłosić się aparat fotograficzny Apple i kreatorem ściągasz fotki na HDD.

#5 Gazoo

Gazoo
  • 36 postów

Napisano 07 października 2008 - 17:27

No własnie zdjęcia są ok, sa to jpegi - nie są zbyt duże, niektóre nawet 640x480 nie chcą wchodzić. Patrzałem już wszystko, żadne nie sa zaznaczone jako tylko do odczytu, nie wyglądają na uszkodzone... Próbowałem już z różnymi folderami i zawsze mniej więcej to samo... nie mam pojęcia co jest nie tak.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych