Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 3G] Aplikacje same wychodzą do menu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Czareq

Czareq
  • 26 postów
  • SkądZabrze

Napisano 22 września 2008 - 12:17

Witam! Na wstępie dodam, że przeszukałem forum w poszukiwaniu podobnego tematu, ale takowego nie znalazłem ;] Problem wygląda następująco - wczoraj podczas używani safari , podczas wczytywania nowej strony , gdy miałem więcej niż dwie zakładki , program ten się wyłączył . Nie było żadnej zwiechy, po prostu ekran "zaczernił" się, pomijając ten szary pasek z siecią i datą u góry (cały czas się wyświetlał). Cóż wtedy się nie zmartwiłem, ale podczas dalszego przeglądania stron, takie wyjście do menu nastąpiło jeszcze kilka razy. Następny raz przytrafiło mi się to przy przeglądaniu zdjęć :/ bez powodu, po prostu je sobie szybciutko przeglądałem. no i w końcu to samo dzisiaj w programie maps , gdy oglądałem sobie Afrykę z satelity, podczas szybkiego powiększania ekranu dwoma palcami :) Dodam , ze nie robiłem jeszcze JB , jedynie co to po kupieniu telefonu (z orange, mam go około tygodnia) zupgradowałem sobie soft do 2.1 Ma ktoś podobny problem? może przewinął się już na forum ? jakieś rozwiązania? PS . Dodam jeszcze, że zauważyłem że bateria trzyma krótko, mam większość funkcji powyłączanych, ekran przyciemniony, ogólnie tak jak radzi apple. Pomimo tego, bateria trzyma jakies 3-4h :) z góry dzięki za pomoc.

#2 Czareq

Czareq
  • 26 postów
  • SkądZabrze

Napisano 28 września 2008 - 00:19

Nadal mam ten problem :) nic nie zmieniałem w sofcie oczywiście, a wygląda to tak jakbym nacisnął home. MA KTOS PODOBNY PROBLEM z telefoen ? Prosze o pomoc :) Dodatkowo mam pytanie, zauwazyłem ze prawy dolny głośnik w iphonie mi nie działa :/ wiecie moze jak to sie ma do gwarancji gdy zamawiałem telefon przez orange.pl ? moge to zglosic i starac się go wymienic w obojetnie jakim salonie firmowym ?????????????? prosze oo odpowiedz :)

#3 strikte

strikte
  • 9 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 28 września 2008 - 05:28

Głośnik nie działa, bo jest mikrofonem. Przeczytaj instrukcję obsługi swojego cacuszka na [url=http://www.apple.com/pl/support/]Apple (Polska) - Wsparcie[/url]
Pozdrawiam

#4 Czareq

Czareq
  • 26 postów
  • SkądZabrze

Napisano 08 października 2008 - 00:19

Dopiero teraz mogę odpisać. Tak, tak , co do mikrofonu to po napisaniu posta doszedłem do tego :) Tak czy inaczej ponawiam pytanie przedstawione w pierwszym poście?! czy wam też zdarza się to PRZECIĄŻENIE IPHONA, jeśli można tak to nazwac? Prosze o odpowiedz, ponieważ u mnie ciągle pojawia się ten problem:/

#5 sanitariusz

sanitariusz
  • 524 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 08 października 2008 - 00:22

Mialem tez tak z dwa razy. U mnie pomaga wyaczenie telefonu. Po ponownym wlaczeniu wszystko jest ok. Tak samo dzialo sie w telefonie z symbianem i Windows mobile.

#6 mls

mls

  • 1 313 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 października 2008 - 01:01

To standardowa reakcja systemu na brak pamięci (RAM) dla aplikacji. I tak jak napisał przedmówca, podobne rozwiązanie (zamykania aplikacji) stosowane jest w Symbian OS.

#7 Czareq

Czareq
  • 26 postów
  • SkądZabrze

Napisano 08 października 2008 - 18:23

Tak pomyslalem własnie ze to problem z pamiecia telefonu... no ale chyba tak nie powinno sie dziać prawda ;> u mnie zdarza się to nagminnie, oczywiscie restartuje telefon itp, a potem znowu ;| moze to wlasnie jakis problem fizyczny z pamieciami ? choć nawet jeśli tak, to cieżko bedzie mi udowodnic na gwarancji w orange ze telefon wychodzi z aplikacji :D ech, tak czy inaczej dzięki za pomoc ;]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych