Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[2.1 3G] Kate


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 screamer

screamer
  • 21 posts

Posted 22 September 2008 - 10:33

Witam, Mam pewien problem z Kate na sofcie jak w temacie. Po update z 2.0.2 na 2.1 (jailbreak) i zainstalowaniu Kate 2.0.1 niestety nie chce działać :( - nawet nie pojawia się zakładka RiP Dev w opcjach. Moje pytanie: czy ktoś z Was też miał takie objawy (problem) i jak ewentualnie sobie z nim poradził. Ps. Grzebałem na forum i nie znalazłem tematu więc mam nadzieję że nie dubluję. Pozdrawiam

#2 Ma.N

Ma.N
  • 73 posts
  • SkądSkibniew/Warszawa

Posted 22 September 2008 - 10:38

Przez pewien czas używałem Kate 2.0 z softem 2.1 i nie było problemów. Aktualizacja do Kate 2.0.1 również działa. Spróbuj odinstalować program, zresetuj telefon i zainstaluj jeszcze raz. Musi działać :)

#3 screamer

screamer
  • 21 posts

Posted 22 September 2008 - 10:49

no cóż, niestety po odinstalowaniu Kate, restarcie telefonu i ponownej instalacji wynik jest taki sam - czyli nie ma śladów Kate w telefonie poza tym tylko że Installer pokazuje że Kate jest zainstalowana na moim telefonie :(

#4 Ma.N

Ma.N
  • 73 posts
  • SkądSkibniew/Warszawa

Posted 22 September 2008 - 11:31

Czy oprócz Kate, installer pokazuje Ci zainstalowane Mobile Enhancer i RiP Dev Preferences? Te dwa pakiety powinny zostać zainstalowane automatycznie jako "dependencies" dla Kate. Jeśli nie, dodaj je ręcznie.

#5 screamer

screamer
  • 21 posts

Posted 22 September 2008 - 11:41

odinstalowałem Kate, RiP Dev Preferences i staram się odinstalować enhancera aby zainstalować je ponownie ręcznie ale enhancer wywala mi błąd i raczej nie da się go odinstalować - prawdopodobnie to on rob mi jakieś zamieszanie w systemie....

#6 Abaddon

Abaddon
  • 170 posts

Posted 22 September 2008 - 14:30

restore ?

#7 screamer

screamer
  • 21 posts

Posted 23 September 2008 - 09:25

Abdon, niestety masz rację - tylko restore zadziałało......ale już wszystko śmiga:)




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users