Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

internet w iPhone


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 capricorn

capricorn
  • 38 postów

Napisano 21 września 2008 - 14:17

Witam, mam kilka pytan odnosnie internetu w iPhone. mam telefon z abonamentem z Orange i wiem ze mam w abonamencie jakis pakiet internetowy WEP... hmm jestem totalnie zdezorientowany. jak jestem w domu moge wlaczyc sobie Wi-Fi, i za to nie place, jak jestem na dworze w miejscu ikonki Wi-Fi czaami wyswietla mi sie 3G, czasami E.. czyli rozumie ze to tez jest jakis internet.. tylko wolniejszy.. ale czy mam to za darmo, czy za to plwace.. i co z tym wszystkim wspolnego ma WEP?

#2 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 21 września 2008 - 14:42

Tak masz internet w abonamencie.E edge jest wolny ale 3G jest dosyc szybki możesz używac bez ograniczeń.

#3 maksym92

maksym92
  • 21 postów

Napisano 21 września 2008 - 14:44

a ja mam siec ERA jeszcze sprzed dwoch lat umowa. Czy jak mi sie wyswietla E to tez moge uzywac za darmo?

#4 Abaddon

Abaddon
  • 170 postów

Napisano 21 września 2008 - 14:55

ikona E tylko informuje że jesteś w zasięgu Egde. Cena zależy od twojego operatora, najlepiej idź do punktu i się zapytaj.

#5 dario321

dario321
  • 711 postów
  • Skądok.Radom

Napisano 21 września 2008 - 15:09

Tak masz internet w abonamencie.E edge jest wolny ale 3G jest dosyc szybki możesz używac bez ograniczeń.

co Ty chrzanisz ze bez ograniczen:lol: ograniczenia sa,a jakie.... wyjasni to operator;)

#6 bianusia

bianusia
  • 36 postów

Napisano 21 września 2008 - 15:22

i juz ktos wieco z tym internetem w erze ...poniewaz ja tez mam ten problem i nie wiem czy moge uzywac ...czy place za to

#7 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2 630 postów
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Napisano 21 września 2008 - 15:58

Jesli przy podpisywaniu umowy dostales np.pakiet 2GB za free to tyle mozesz wykorzystac w danym okresie rozliczeniowym w cenie abonamentu uzywajac EDGE lub 3G,jesli to przekroczysz bedziesz placic dodatkowo.

#8 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2008 - 17:40

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Pozdrawiam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych