Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.0.1 3G] Instalowanie gier i programów przez iTunes


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pabloss

Pabloss
  • 291 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 21 września 2008 - 11:29

Koledzy jak instalować gry i programy DARMOWE (nie ma mowy o piractwie, ktore nie jest tolerowane co nie David) przez iTunesa ????

#2 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 21 września 2008 - 11:48

Wchodzi do appstore. Znajdujesz aplikacje, ktora cie interesuje i klikasz bodajze GetApp. Potem przechodzisz do iphona i do zakładki PROGRAMY. Tam zaznaczasz ptaszka przy danej aplikacji i klikasz zastosuj albo synchronizuj.

#3 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2008 - 12:00

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Jeśli w ciągu następnych 48 godzin nie otrzymam od Ciebie żadnej wiadomości, temat zostanie usunięty.

Pozdrawiam.


#4 Pabloss

Pabloss
  • 291 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 22 września 2008 - 08:28

kolego a skad pobrac app store ????

#5 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 22 września 2008 - 08:46

LOL. Rozwaliłeś mnie. To jest rodzaj sklepu do którego masz dostęp np przez itunes.

#6 Gregory

Gregory


  • 2 732 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 22 września 2008 - 10:47

kolego a skad pobrac app store ????


http://phobos.apple....enre?id=36&mt=8

http://phobos.apple....5&id=25129&mt=8

;)

#7 Pabloss

Pabloss
  • 291 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 22 września 2008 - 11:03

przepraszam koledzy ale mam go od piątku wieczorem i nie wszystko jeszcze przeczytalem, najbardzie jednak rozwalil mnie fakt ze nie mode ja w windowsie kopiowac i usuwac zdjec :-( a po mój komputer w windowsie pojawia mi sie ikonka z Apple iPhona ale w srodku ma tylko zdjęcia zrobiona z tego telefonu a nie wszystki które dodalem. I co z tym zrobić ???

#8 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 22 września 2008 - 11:10

itunes i wszystko jasne

#9 Pabloss

Pabloss
  • 291 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 22 września 2008 - 15:20

itunes i wszystko jasne


no wlasnie w tym problem ze nie wszystko. Jezeli tak prosze powiedz jak w iTunes moge usunac np. 10 zdjec z katalogu w ktorum mam 1567 zdjęć ? Chyba sie nie da, a jak sie myle to prosze o opodpowiedz jak to zrobić

#10 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:29

No niestety to co wgrywasz przez itunes do telefonu nie jest widoczne potem w Moim Komputerze. Tam są widoczne tylko zdjecia zrobione aparatem. Chyba jedyne wyjscie to zapisanie zdjec na iphonie przy uzyciu np WinSCP czy wtyczki do total commandera. Potem tą samą drogą zgrywasz je na drugim komputerze bo domyslam sie,ze o to Ci chodzi.

no wlasnie w tym problem ze nie wszystko. Jezeli tak prosze powiedz jak w iTunes moge usunac np. 10 zdjec z katalogu w ktorum mam 1567 zdjęć ? Chyba sie nie da, a jak sie myle to prosze o opodpowiedz jak to zrobić

Chyba takiej mozliwosci nie ma tzn w itunes synchronizujesz foldery a nie poszczegolne pliki. Tak wiec jak zaznaczasz w itunes folder ze zdjeciami do synchronizacji to na iphona wrzucą Ci sie wszystkie fotki jakie są w tym folderze. Jedyne wyjscie to wywalic z tego folderu zdjecia, ktorych nie chcesz tzn wszystko musisz na kompie zrobić i jak przygotujesz folder to dopiero go wskazac w itunes. Nigdy nie widzialem opcji zarządzania zdjeciami z poziomu itunes czy iphona z dokladnością do jednego pliku (tak jak mowilem, jedynie foldery).

Nie wiem czy generalnie dobrze Twoj problem zrozumialem. Jesli nie to przedstaw go jeszcze raz jasniej :)

#11 Pabloss

Pabloss
  • 291 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 22 września 2008 - 19:43

dobrze zrozumiales mój problem dzieki bardzo i dzieki bardzo za odpowiedz i wyjasnienie. Nadal jednak nie mogę przegladac zdjęć przez app. Włącza mi sie podczas podlaczenia iphona ale nie mam nic w folderach. Za to folderów mam duuuzo bo od F00 do F50 ale nie ma nic w nich zadnych zdjec.

#12 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 22 września 2008 - 20:40

Moment, moment bo nie łapie z tymi folderami. Szczególnie nie zrozumiałem:

Nadal jednak nie mogę przegladac zdjęć przez app.

Co masz na mysli mowiąc app?

Jesli chodzi Ci o aplikacje "zdjęcia" na iphonie to w niej mozesz przeglądać zarówno zdjecia zsynchroznizowane przez itunes jak i te zrobione aparatem. A jesli Ci ta aplikacja nie wchodzi (tak to rozumiem bo piszesz, ze nie mozesz przegladac) to musisz te aplikacje na iphona wgrać od nowa co dla poczatkujacego uzytkownika nie jest latwe. Generalnie albo ktos Ci ja udostepni tutaj albo zrob restore calego oprogramowania co sie wiaze z utrata danych (w tym zdjec na iphonie).

Jesli jednak poprzez powyzszy cytat miales na mysli, ze nie mozesz ich przegladac z poziomu mojego komputera to inna kwestia. Tamtą drogą mozna przeglądać i sciagac na kompa TYLKO zdjęcia zrobione aparatem. Te zsynchornizowane tam Ci sie nie pojawią. Jesli jednak po prostu ich tam nie widzisz to kilka razy podepnij iphona, moze zaskoczy, ja czasem tez mam problem. Jesli Windows prosic bedzie o doinstalowanie jakichs sterownikow to doinstaluj (moga to byc sterowniki USB choć jesli synchronizacja przebiega dobrze to troche dziwne by bylo).

Tyle na teraz bo nadal nie do konca kumam co sie dzieje :) Opisz DOKLADNIEJ co nie gra i pisz czy na iphonie czy na kompie bo zgadywanie na dluzsza mete jest męczące;)

#13 Pabloss

Pabloss
  • 291 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 23 września 2008 - 16:11

No wiec tak iTunesie na komputerze zaznaczyle sobie dokladnie 4 katalogi ze zdjęciami i ladnie sie przegrała ale ..... w telefonie pojawiły mi sie te 4 katalogi ze zdjeciami z zachowaniem nazyw katalogu jak w windowski i ok ale.... oprócz tego mam jeszcze te same zdjecia pod katalogiem w telefonie ktorego nie zaznaczałem w kmputerze (newet takiego nie mam) Biblioteka zdjęć. Sa tam te same zdjęcia co z wymienionych 4 katalogów tylko wrzucone wszystki do jednego "wora". Mowiąc krotko mam zdublowane zdjęcia w tym katalogo. jak je usunąc z biblioteki zdjęc lub po prostu cały folder biblioteka zdjęc ?

#14 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 września 2008 - 16:12

Nie da się, każdy to ma. To podsumowanie zdjęć, wszystkie w jednym miejscu.

#15 Pabloss

Pabloss
  • 291 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 23 września 2008 - 16:29

a ha ale czy one nie zajmuja dodatkowego miejsca ???? i mam problem jeszcze z rejestracja na itunes mial przyjsc e-mail z potwierdzeniem i linkiem do aktywacji konta a tu NIC !!!! czemu ???

#16 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 23 września 2008 - 20:15

Nie, nie zajmują dodatkowego miejsca.

#17 TATT00s

TATT00s
  • 106 postów

Napisano 26 września 2008 - 09:57

Hej Mam takie male pytanko,chciabym zainstalowac program poprzez kolegi iTunesa i oczywiscie chce mi usunac wszystke moje aplikacje i zastapic jego...da sie zrobic jakos to inaczej? Jestem na wypadzie w Londynie,a musze cos dograc i wolalbym nie tracic wszystkiego.Prosze o wsparcie.Pozdr

#18 evilboy

evilboy
  • 885 postów
  • SkądTokyo/Japan

Napisano 26 września 2008 - 10:29

Nie da się, każdy to ma. To podsumowanie zdjęć, wszystkie w jednym miejscu.


Ja tak nie mam, nie mam na iPhone zadnego podsumowania zdjec.

#19 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 września 2008 - 15:32

Nie masz katalogu Biblioteka zdjęć w Zdjęcia? Pod Rolka z aparatu, nad oddzielnymi katalogami. Masz, jestem pewny. ;)

#20 evilboy

evilboy
  • 885 postów
  • SkądTokyo/Japan

Napisano 26 września 2008 - 17:55

Davvido, zapewniam cie ze nie mam, mam tylko i wylacznie "Camera Roll" plus foldery ktore wgralem z iPhoto

#21 Pabloss

Pabloss
  • 291 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 29 września 2008 - 10:36

moze da sie gdzies ukryć to podsumowanie zdjęć czyli biblioteka zdjęć ???




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych