Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 3g] Jakiej najwydajniejszej konsoli dostępny jest emulator na iphone?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 anonimowy

anonimowy
  • 40 postów

Napisano 20 września 2008 - 12:11

Witam Tak jak w temacie jakiej najwydajniejszej konsoli dostępny jest emulator na iphone? toznaczy chodzi mi o to aby grafika w grach była juz jakas ciekawa ... z tego co narazie znalazłem jest amulator game boy advence lecz nie chodzi on na 2.0 ... jest cos obecnie lepszego?

#2 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 20 września 2008 - 13:00

Emulator GBA chodzi na 2.0. Na 2.1 tez powinien choc nie sprawdze bo sam siedze na 2.0.1. Inny emulator to emulator PSXa ale tnie sie jak cholera wiec nie polecam :) Nic lepszego nie ma no chyba, ze lubisz przygodowki to scummvm. Tam jest np Monkey Island 3.

#3 anonimowy

anonimowy
  • 40 postów

Napisano 20 września 2008 - 13:29

Aha a emulator gba dostępny jest odrazu z poziomu cydii? podesłał by ktos jakiegos linka do toturiala jak uzywac tego emulatora? oraz gdzie moge znalesc ten emulator psx? gdyz to juz by była fajna sprawa na psx sa fajne gry typu gta?

#4 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 20 września 2008 - 14:03

Jak uzywac emulatora? Wystarczy go zainstalować i wrzucić romy w miejsce, ktore on wskaże. A co do psxa to zapomniało mi się ale jego wersja na 2.0 jeszcze nie wyszla wiec sorka za wprowadzenie w blad. Emulator jest tylko na 1.1.X. Na youtubie mozesz poogladac jak chodzą gry na nim (wpisz "psx4all iphone"). Akurat wspomniane przez Ciebie GTA jest jedna z nielicznych gier, ktore chodzą jako tako. Mimo to przy slajdach, ktore wystepuja najczesciej, przyjemnosc z granie jest prawie zerowa.

#5 anonimowy

anonimowy
  • 40 postów

Napisano 20 września 2008 - 14:20

aha ok, a dalbys rade podeslac jakisopis jak dokładnie wrzucic emulator gba na iphone?

#6 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 20 września 2008 - 14:41

Zainstalować z cydii (repo zodttd jesli sie nie myle, do tego musisz mieć wifi) a romy wrzucić bodajze do /var/root/Media/ROMs/gba (ostatnie 2 katalogi utworzyc bo ich nie ma) i nadac im uprawnienia 0755. Do wrzucania romow najlepiej uzyc winscp a jak je skonfigurować to na forum znajdziesz informacje bo juz nie raz to omawialismy.

#7 tomekdomat

tomekdomat
  • 43 postów

Napisano 20 września 2008 - 15:18

Ok wiem jak te programy skonfigurowac a nie trzeba wrzucac jeszcze jakichs biosów bo cos takiego na jakiejs stronce wyczytałem? czy poprostu sciagam emulator z cydii potem wrzucam roomy i smigam:)?

#8 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 20 września 2008 - 15:58

Ten z cydii chyba ma już bios w sobie. Jesli jednak podczas uruchamiania gier pojawialby Ci sie dziwny komunikat to wtedy za pomocą googla znajdz ten bios i wrzuc go do katalogu z zainstalowanym programem.

#9 Maxxxx_01

Maxxxx_01
  • 178 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 października 2008 - 22:28

A ja pobralem repo... ale nie mam gba w Cydi. Co mam z tym zrobic?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych