Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[3G - 2.1] Instalacja Quick PWN Jailbreak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamilb37

kamilb37
  • 47 postów

Napisano 18 września 2008 - 16:10

Mój problem polega na tym że nie wiem jak zrobić Jailbreaka .... Kiedy już wszystko wybiore w Programie Quick PWN przychodzi czas na instalacje ... Wyskakuje czarne okienko i co dalej ? Czytałem troche że trzeba coś pokolei wciskiwać na Iphonie ale co i w którym momencie? Bardzo prosiłbym o odpowiedź

#2 nevoX

nevoX
  • 855 postów
  • SkądTorun, Poland

Napisano 18 września 2008 - 16:57

Te czarne okienko to na komputerze, tak? Wszystko masz w dziale Tutoriale. Postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku ;)

#3 Bogdanus

Bogdanus
  • 166 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 18 września 2008 - 19:27

Odpalcie Quickpwn-GUI.exe i wtbierzcie swoj model telefonu i soft 2.1

Wybierz Cydie i instalera, kolejne kroki wedlug wskazowek programu, bedzie informowal, Wylacz telefon, potwierdz ze jest wylaczony, wcisnij power i trzymaj iles tam sekund, trzymajac power wcisnij Home i trzymaj iles tam sekund, pusc Power trzymajac home i trzymaj az program zacznie robic swoje

Sciagnijcie DiskAid http://www.digidna.n....on=1.5&sys=win

Odpal program DiskAid

W lewym dolnym rogu zmien z Media Folder na Root Folder i potwierdz TAK

Zrestartuj telefon i powienienes zobaczyc Cydie i Instalera, a jesli nie odpal ponownie DiskAid i wejdz do katalogu /private/var/mobile/Library/Caches i skasuj com.apple.mobile.installation.plist
1.odpaliłem QuickPwn-GUI postępowałem zgodnie z instrukcja
2.otworzyłem DiskAid przeszedłem na Root Partition
3.kolejno przeszłem do katalogu system-Library-PrivateFrameworks-MobileInstallation.framework i tam usunąłem plik MobileInstallation klikajac na "Delete from Device" kolejno wgrałem do tego samego katalogu poprzez opcje "Copy File to Device" plik MobileInstallation sciagniety z Send big files the easy way. Files too large for email attachments? No problem!
4. Następnie wylaczylem diskaid wylaczylem i wlaczylem iphone ponownie uruchomilem diskaid
5.przeszedłem znów na Root Partition a tam do katalogu /private/var/mobile/Library/Caches usunąłem plik com.apple.mobile.installation.plist
6. zamknąłem dyskaid restart iphone i cydia i installer mam w menu
Jeśli tak zrobisz pod winXp to będziesz miał wszystko ...sprawdziłem na 4 iP 3G i wszystkie chodzą bez problemu....

#4 ptrjankowski

ptrjankowski
  • 1 postów

Napisano 02 października 2008 - 01:26

Dzięki bardzo mi pomogłeś!! Działa idealnie;DDD




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych