Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 3g] Programy w cydii i installerze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 anonimowy

anonimowy
  • 40 postów

Napisano 18 września 2008 - 15:55

Witam mam takie pytanie co musze zrobic zeby pojawiły mi sie te wszystkie aplikacje w cydii i installerze z appstore i jeszcze inne? gdyz po zrobieniu jailbreaka(mój pierwszy jailbreak) mam ich bardzo mało lub są one gdzieś ukryte? opiszcie mi co wy zrobiliscie po zrobieniu jailbreaka aby miec te wszystkie aplikacje lub gdzie one sa schowane w cydii i installerze Pozdrawiam

#2 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 września 2008 - 16:17

Co masz na myśli pisząc:

te wszystkie aplikacje



#3 anonimowy

anonimowy
  • 40 postów

Napisano 18 września 2008 - 16:27

No aplikacje te ktore znajduja sie w appstore tylko ze za darmo no i jeszcze wiele innych przydatnych aplikacji... slyszalem ze trzeba jakies zrudła dodawac zeby co kolwiek było? oco chodzi w tym:>?

#4 dario321

dario321
  • 711 postów
  • Skądok.Radom

Napisano 18 września 2008 - 16:32

jesli nie wiesz o co w tym chodzi to po co robiles jalibreak??? aplikacje z appstore sa dostepne i bez niego;) piszesz,ze cos slyszales... zakladam,ze slyszales to od kogos.proponuje bys sie z nim skontaktowal i niech wszystko Ci wytlumaczy.

#5 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 września 2008 - 17:00

No aplikacje te ktore znajduja sie w appstore tylko ze za darmo

Nie ma ich w Cydii/Installerze - to raz. Dwa - jest to wbrew regulaminowi, więc daj sobie spokój.
Źródła w Cydii są w kategorii Repositories, a w Installerze pod nazwą Community Sources.

To wszystko.
Zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych