Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

WinterBoard - nie uruchamia się.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ^(gK.)^_V.1.z.^.V

^(gK.)^_V.1.z.^.V
  • 332 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 18 września 2008 - 15:32

Witam, mam problem z programem WinterBoard, mianowicie kiedy chcę go włączyc niby się uruchamia, ale nic się nie dzieje. Są tylko szare linie na białym tle, iPod się nie zacina, wszystko chodzi. Czytałem coś o tym bugu, że jest tak przy pierwszym uruchomieniu, ale to powinno trwac powyżej minuty, a nie z 10. Co mogę w tej sytuacji zrobic ? Aha i mały offtop. Sciągnąłem grę 'Pool' (bilardzik) przez Cydie i podczas uruchamiania wymaga ona ode mnie kodu aktywacyjnego, gdzie można go zdobyc ??

#2 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 18 września 2008 - 17:23

Re-install. I sprubuj zainstalować jakąś paczkę, np. z Naszego repo ^^ (tylko wybierz taką dla WB :P) Ten Pool jest płatny. Jeśli chcesz mieć za friko, to pozostaje ten "płatny" z AppStore.

#3 ^(gK.)^_V.1.z.^.V

^(gK.)^_V.1.z.^.V
  • 332 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 18 września 2008 - 17:37

Re-Install tylko WinterBoard'a, tak ? I instalowałem już różne paczki przeznaczone dla niego, ale nie mam jak ich uruchomic. ;]

#4 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 18 września 2008 - 17:46

Próbuj... [EDIT] No tak, tylko WB :P

#5 bachoo

bachoo
  • 335 postów
  • SkądŁódź

Napisano 21 września 2008 - 02:03

u mnie tez lipa - identycznie - szare tlo, reinstalacja remove nie pomoglo ... 2.1

#6 ^(gK.)^_V.1.z.^.V

^(gK.)^_V.1.z.^.V
  • 332 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 21 września 2008 - 09:43

Wiem w czym może tkwic porblem. Mianowicie sam program działa jak należy. Problem za to jest z paczkami z Cydii. Kiedy instaluje je poprzez Cydię, on najzwyczajniej ich nie widzi, zaś kiedy zainstaluje je przez Installera to wszystko chodzi. Czy jest jakaś reguła gdzie zapisują się ściągnięte paczki ?

#7 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 21 września 2008 - 18:30

Tak. Paczki wrzucają się do /Library/Themes Ja myslę, że tu nie chodzi tylko o błąd z Instalowaniem, może i link (bo system linkuje Themes do /var/stash/Themes.***) jest żle podprowadzony i dlatego nie widzi.

#8 ^(gK.)^_V.1.z.^.V

^(gK.)^_V.1.z.^.V
  • 332 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 24 września 2008 - 14:56

To co mogę zrobic ? Czy mogę po prostu ręcznie (iPhone PC Suite) przeniesc te pliki do właściwego folderu ? #Edit : Problem rozwiązany, paczki z Cydii były w niewłaściwym miejscu. Przeniosłem je do folderu gdzie były pliki instalowane przez Installer (o dziwo był to folder SUMMERBOARD i teraz mi wszystko czyta. ;]) Tylko wkurza mnie to, że teraz za każdym razem będę musiał te paczki przerzucac. ;/

#9 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 24 września 2008 - 18:25

To oznacza, ze coś jest nie tak z linkiem.
Proponuje postąpić tak:
Skopiuj folder /var/stash/Themes.*** (o ile coś tam masz) na kompa, a następnie usuń ten na iPodzie, wejdź w /Library/ i tam też będzie folder (skrót) do themes nazywajacy się "Themes" ^^ (iphone pc suit może go widzieć jako NIEUSUWALNY plik, dlatego wymagane jest połączenie przez winscp).
Po usunięciu obydwu rzeczy wrzuć ten folder Themes.**** do /Library/ tylko usuń z nazwy ".***" tak żeby zostało samo Themes. Zainstaluj coś z Cydii i sprawdź, czy wyświetli.

---- Dodano 24-09-2008 o godzinie 19:28 ----
Pamietaj, żeby zrobić backup (tzn. Nie usuwaj folderu Themes z kompa, ani nie usuwaj z jego nazwy tego co po kropce, dopiero po przeniesieniu do iPoda zmień nazwę) xD

#10 arielrudzik

arielrudzik
  • 1 postów

Napisano 12 października 2008 - 13:04

witam ja mam nastepujacy problem: lacze sie z iphonem przez iphone pc suit v2.0.0.73 (bo z inna wersja tego programu nie moge sie polaczyc;/) i chce zainstalowac winterboard plik sie sciaga instaluje na iphonie ale nie wyskakuje mi ikonka na springboard zreszta nie tylko jest problem z winterboard tylko z kazda aplikacja niby sie sciagaja i instaluja ale na springboard nie wyswietlaja sie ikonki;/ co ja mam zrobic?????? mam soft 2.1 iphone 2g

#11 rafki

rafki
  • 240 postów
  • Skądz Brzóha

Napisano 12 października 2008 - 15:01

lol. pewnie nie ma jailbreaka... -- o iphone'ie dyskutuje sie w innym dziale.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych