Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[2.1 3G] Grafika okładek i kontaktów, kilka pytań.


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 MariuszM

MariuszM
  • 83 posts

Posted 18 September 2008 - 10:04

Chciałbym zapytać o kilka pytań dotyczących grafik, a konkretnie okładek płyt i zdjęć w kontaktach: 1) Rozumiem, że rozmiar grafiki - okładki płyty, to 200x200, czy jeśli mam większą lub mniejszą grafikę, to czy przy wklejaniu jej w iTunes jako Okładki dla albumu, iTunes zmieni mi rozmiar grafiki na odpowiedni? 2) Gdzie jest na kompie (mam Vistę) trzymana grafika okładki płyty, w jakim katalogu i w jakim formacie? 3) Znam tylko jeden sposób dodania okałdki do albumu w iTunes 8. Po otwarciu informacji o albumie wklejam (CTRL + V) wcześniej skopiowaną grafikę w miejsce okładki do albumu. Czy są jakieś inne, lepsze sposoby dodawania okładek, oczywiście poza pobierz okładkę, która mi nie działa? 4) Jaki jest prawidłowy rozmiar zdjęcia w kontaktach? 5) Czy jak zdjęcie (duże 1600x1200) zrobione aparatem z iPhona dodam do kontaktu, to czy zostanie ono przekonwertowane do odpowiedniego rozmiaru, czy będzie pamiętane takie duże? pzdr. Mariusz

#2 reaper

reaper
  • 1108 posts

Posted 18 September 2008 - 10:23

1. Ja mam okładki w różnych rozmiarach 300x300, 400x400 .... wszystkei wyglądają tak samo po wgraniu na iPhone'a - chyba są dopasowane automatycznie.

2. Jest dopisana do mp3'ki, aczkolwiek w katalogu z mp3'kami (jak dasz pokaż wszystkie pliki i pliki ukryte) zobaczysz okładki skonwertowane już do iphone'a.

3. http://www.myapple.p...ja-solucja.html

4. Ten, który Cię satysfakcjonuje :)

5. Zostanie przekonwertowane

#3 MariuszM

MariuszM
  • 83 posts

Posted 18 September 2008 - 10:25

Dzięki :)

pzdr.
Mariusz

---- Dodano 18-09-2008 o godzinie 15:35 ----
Jest jakaś możliwość ustawienia na oryginalnym sofcie tapety pod ikonkami?
Może jakieś motywy można wgrać?




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users