Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.02 3g] Dogranie installera i cydii po aktywacji w itunes


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 statek

statek
  • 250 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:00

Witam Mam oryginalnego iphone 3g i aktywowalem go normalnie w itunes, w jaki sposob moge teraz dograc Cydie i installera do niego? pozdrawiam

#2 untaztood

untaztood
  • 566 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:00

musisz zrobić jailbreak.

#3 statek

statek
  • 250 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:02

przeciez aktywowalem go przez itunes, czyli jest juz po jailbreaku, a gdy robie jailbreak przez quickPWN nie chce wpuscic karty SIM do sieci, pisalem o tym wczesniej, po aktywacji w itunes czyli tak jak powinno byc normalnie karta SIM dziala ale nie mam installera

#4 mls

mls

  • 1 313 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 września 2008 - 23:40

Aktywacja w iTunes nie ma nic wspólnego z jailbreakiem. Do jailbreakowania działającego softu bez utraty danych polecam QuickPwn. Na oryginalnym telefonie nie posiadającym simlocka (lub z simlockiem na kartę obecnie się w nim znajdującą) nie powinno być również żadnych problemów z "wpuszczeniem karty SIM do sieci"...

#5 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 września 2008 - 08:08

statek dziwię się trochę - masz już spory "dorobek" w postach i nagle wypalasz - .."przecież aktywowałem go przez itunes, czyli jest już po jailbreaku.." Mam tylko nadzieję, że Twoje posty nie były głównie związane z telefonem. Bo tylko to może Cię tłumaczyć :)

#6 krisztof

krisztof
  • 213 postów
  • SkądOlsztyn/Warszawa

Napisano 18 września 2008 - 09:13

przeciez aktywowalem go przez itunes, czyli jest juz po jailbreaku, a gdy robie jailbreak przez quickPWN nie chce wpuscic karty SIM do sieci, pisalem o tym wczesniej, po aktywacji w itunes czyli tak jak powinno byc normalnie karta SIM dziala ale nie mam installera


hahahahahaha :) sorry nie mogłem się powstrzymać!! właśnie stary masz już taki dorobek w postach a piszesz takie bzdury... jak przeczytasz dokładnie tutka z JB to się dowiesz dlaczego nie możesz znaleźć sieci... pisałem o tym już kilka razy ale teraz koniec jest opcja szukaj!!!

#7 dario321

dario321
  • 711 postów
  • Skądok.Radom

Napisano 18 września 2008 - 09:35

przeciez aktywowalem go przez itunes, czyli jest juz po jailbreaku, a gdy robie jailbreak przez quickPWN nie chce wpuscic karty SIM do sieci, pisalem o tym wczesniej, po aktywacji w itunes czyli tak jak powinno byc normalnie karta SIM dziala ale nie mam installera


skad Ty sie kolego urwales lub uciekles:shock:

robiac jalibrek czytaj o co jestes pytany w trakcie,unlock-no,activate-no.po jalibreaku aktywuj go normalnie przez itunes.

#8 statek

statek
  • 250 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:49

uups:] hehe dzieki za oswiecenie:) z reguly najprostsze wnioski przychodza najtrudniej, doszedlem wczoraj sam do tego jak to zrobic:D ale dzieki za odp




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych