Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

PROBLEM Z WGRANIEM FILMÓW


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dariasz

Dariasz
  • 1 postów
  • SkądKotlina kłodzka

Napisano 17 września 2008 - 01:00

Jestem tu nowa od jakiegoś tygodnia mam iphona3G ale dopiero dziś miałam okazję spokojnie usiąść do kompa i zacząć się nim bawić, na sam początek zainstalowałam nową wersję oprogramowania potem chciałam dodać film przekonwertowałam go do formatu MP4 wrzuciłam do iTunesa ale w momencie gdy go przerzucam do iPhona i chce zrobić synchronizację pojawia mi się komunikat że wszystkie dane z mojego iPhona zostaną utracone ( muzyka zdjęcia itp) w momencie gdy robię ok faktycznie dodana muzyka znika a film nadal się nie chce wgrać ( pojawia się komunikat że film nie może być skopiowany gdyż nei może być w nim odtwarzana) POMOCY !!!!!!!!

#2 alan696

alan696

  • 80 postów
  • SkądSuwałki

Napisano 17 września 2008 - 07:05

Witam:) A czym konwertowałaś? Może wina leży po stronie konwertera a nie Iphona? Ja polecam osobiście: "Videora iPhone Converter". Pozdrawiam:)

#3 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 września 2008 - 08:02

przede wszystkim to kasowanie - wrzucałeś po raz pierwszy muzę do ajfona z tego iTunes ? Przesuwałeś pliki w kompie ? usuwałeś coś ? Albo pewnie przenosiłeś pliki zamiast dodawać do biblioteki.. To, że "nie może być odtworzony" - jak wspomniał kolega alan66 - kwestia błędnej konwersji... albo i jej braku :)

#4 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 17 września 2008 - 08:55

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Jeśli w ciągu następnych 48 godzin nie otrzymam od Ciebie żadnej wiadomości, temat zostanie usunięty.

Pozdrawiam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych