Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[2.x.x 3G] Serwis z recenzjami aplikacji z App Store


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 iFan_

iFan_
  • 72 posts

Posted 15 September 2008 - 22:53

Witam wszystkich, Od dłuższego czasu poszukuję czegoś w rodzaju strony z recenzjami appsów na iPhone, ale jak dotąd nic nie znalazłem... Wiem ze na forum jest coś na kształt recenzji ale najczęściej sprowadza się to tylko do paru zdań i kilku obrazków - więcej jest na App Store. Byłbym więc wdzięczny za podzielenie się informacjami jeśli ktoś napotkał w sieci jakiś fajny serwis. Może być zarówno po polsku jak i po angielsku - nie robi to różnicy. Z góry dziękuje za info :) Pozdrawiam, Łukasz

#2 kamil.wojcik

kamil.wojcik
  • 153 posts
  • SkądWarszawa

Posted 15 September 2008 - 23:32

Wbrew pozorom najbardziej polecam YouTube, znajdziesz tam prezentacje/recenzje/filmy z większości popularnych gier i aplikacji :).

#3 dcap

dcap
  • 12 posts

Posted 16 September 2008 - 08:56

Ja polecam stronę [url=http://i-app.eu]I-app.eu - recenzje aplikacji iPhone/iPod[/url], o której dowiedziałem się od znajomego. Serwis jest jeszcze sieciowym bobasem, ale z treści publikacji można wywnioskować, że aspiruje do miana znaczącego gracza na polskiej scenie.

Czasami także na ign.com pojawiają się recenzje (np. Spore).

#4 iFan_

iFan_
  • 72 posts

Posted 16 September 2008 - 12:27

@kamil.wojcik No z YT czasem korzystam ale średnio to bywa z jakością tych filmów. @dcap ta Strona i-app.eu to jest właśnie to o co mi chodziło :) Widzę ze dopiero powstała co by tłumaczyło dlaczego jeszcze o niej nie słyszałem. Ale muszę powiedzieć ze to są chyba najbardziej profesjonalne recenzje aplikacji z Appstore jakie widziałem do tej pory. Oby tak dalej! :)

#5 quzo

quzo
  • 1239 posts
  • Skądwawa

Posted 16 September 2008 - 12:37

Apple iPhone School

#6 iFan_

iFan_
  • 72 posts

Posted 16 September 2008 - 12:42

Apple iPhone School


To chyba nie są programy z AppStore, a poza tym i tak większość nie będzie działać na sofcie 2.x.x.

#7 quzo

quzo
  • 1239 posts
  • Skądwawa

Posted 16 September 2008 - 12:52

To chyba nie są programy z AppStore, a poza tym i tak większość nie będzie działać na sofcie 2.x.x.


są z appstore i cydii App Store | Apple iPhone School

#8 iFan_

iFan_
  • 72 posts

Posted 16 September 2008 - 12:57

Apple iPhone School


są z appstore i cydii App Store | Apple iPhone School


Masz racje, zwracam honor ^^

Nie zmienia to jednak faktu, że w większości nie są one zbyt rozbudowane :) Ale dzięki za adres.

#9 Kobe

Kobe
  • 54 posts
  • SkądKraków

Posted 16 September 2008 - 15:44

ta Strona i-app.eu to jest właśnie to o co mi chodziło :) Widzę ze dopiero powstała co by tłumaczyło dlaczego jeszcze o niej nie słyszałem. Ale muszę powiedzieć ze to są chyba najbardziej profesjonalne recenzje aplikacji z Appstore jakie widziałem do tej pory. Oby tak dalej! :)

Miło słyszeć, że pomimo tak krótkiego istnienia strony są już zadowoleni użytkownicy. Mogę zagwarantować, że razem ze współtworzącymi serwis będziemy dokładać wszelkich starań, aby pojawiające się artykuły i recenzje były na wysokim poziomie. Prosimy także o nadsyłanie sugestii dotyczących strony oraz propozycji tematów, recenzji, o których chcielibyście przeczytać na łamach serwisu.

#10 daniel145

daniel145
  • 48 posts
  • SkądKatowice

Posted 16 September 2008 - 16:22

a ja ci tego uzytkownika poleca z youtube'a
http://pl.youtube.com/user/appvee


#11 iFan_

iFan_
  • 72 posts

Posted 16 September 2008 - 22:48

Spoko, ma tam parę filmów ;) @Kobe Spoko ;) Strona ma przyszłość wiec starajcie się ;) Niewątpliwie będę stałym bywalcem ^^

#12 Dziamka

Dziamka
  • 7 posts

Posted 17 September 2008 - 16:07


Strona ma przyszłość wiec starajcie się Niewątpliwie będę stałym bywalcem ^^


Cieszymy się i codziennie zapraszamy po nowe niusy i artykuły :D

Staramy się na bieżąco dodawca coś co sprawi, że warto będzie nas odwiedzać oraz spełni oczekiwania naszych czytelników :cool:




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users