Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.0.x 3G] installer - gdzie? jak instalować?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamper100

kamper100
  • 376 postów
  • SkądBytom

Napisano 15 września 2008 - 16:25

Witam! Jak zdobyć installera na iphone (jakie ma on dokładnie funkcje i czym różni sie np od ściągania na iphone z app store?) Jak zainstalować np iDznienniczek? (co to jest Adres repozytorium?) z góry dziękuje i przepraszam za nie które głupie pytania :) Pozdrawiam

#2 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 września 2008 - 16:31

Tytuł zmieniony zgodnie z:
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Proszę stosować się do nich w przyszłości.


#3 kamper100

kamper100
  • 376 postów
  • SkądBytom

Napisano 15 września 2008 - 20:14

Jak mam zainstalować installer? A potem jak mam zainstalować np iDzienniczek Proszę o pomoc!

#4 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 września 2008 - 08:06

tak, to są głupie pytania..Może same pytania nie są głupie, ale sama idea ich zadawania..Odpowiedziano już na nie ze sto razy na forum... Ale już dobra, jak zacząłem pisać...Najpierw musisz zrobić jailbreak telefonu. Jak to zrobić - zapraszam do czytania turoriali..Po JB zainstalowany będziesz miał w telefonie zainstalowany zarówno Installer, jak i Cydię ( o ile je zaznaczysz odpowiednio podczas JB )..Co to jest - zapraszam do czytania forum :) W Installerze i Cydii ( głównie tej drugiej ) będziesz miał te repozytoria. Czym są repozytoria - zapraszam do czytania forum. Jak zainstalować iDziennikczek - z repozytorium. Jak - zapraszam do..:):)

#5 kamper100

kamper100
  • 376 postów
  • SkądBytom

Napisano 16 września 2008 - 12:48

Dziękuje! Mam kilka pytań odnośnie jaibrekera: 1.czy mimo ze mogę instalować z installera to mogę tez z app store? 2. czy programy które juz ściągnąłem na iPhona z app store nie znikną? 3. czy ograniczy mnie to w jakiś sposób w iTunes np synchronizacja itp? kojarzyłem jailbrekaera jedynie ze zdejmowania simlocka ze starego iPhona dlatego tyle pytań

#6 quzo

quzo
  • 1 239 postów
  • Skądwawa

Napisano 16 września 2008 - 12:55

1. tak 2. nie 3. nie praktycznie teraz w installerze niema nic i pewnie nie będzie , wszystko jest w cydi

#7 dario321

dario321
  • 711 postów
  • Skądok.Radom

Napisano 16 września 2008 - 13:05

kamper100- kojarzyłem jailbrekaera jedynie ze zdejmowania simlocka ze starego iPhona dlatego tyle pytań

zle kojarzyles,zarowno w starszym ipku (w/g mnie lepszym) jak i w nowszym jalibreak prowadzi do dostepu do katalogow systemowych.
zdjecie softwarewe simlocka to unlock,nieosiagalny w tej chwili dla ipka 3G.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych