Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

problem z dodawaniem aplikacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukasz2048

lukasz2048
  • 29 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:08

witam, mam problem wczoraj zrobilem jailbreak ipod touch 2.1 zgodnie z instrukcjami programem quickpwn 2.1. w menu doszly dwie nowe ikonki installer i cydia. rozumiem ze przez sie pobiera ale trzeba mic podlaczonego ipoda do neta. ja nie mam routera i nie wiem jak dodac nowe programy. aha mam karte wifi ale przez nią łącze się z netem wiec jakby sie dalo pobrac te programy na kompa a potem przez wifi przesłać na ipoda? a moze da sie przesłać je kablem? szukałem przez google i na forum ale albo nic nie rozumiałem albo nie bylo nic ciekawego. prosze o pomoc

#2 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 września 2008 - 16:26

Jesli masz karte WiFi to zapewne mozesz tez udostepnic iPodowi Internet. Wszystkie wymieniane przez Ciebie rozwiazania sa przystosowane do scenariusza, w ktorym jednak masz dostep do Internetu przez iPoda. Za pomoca samej sieci WiFi (bez Internetu) mozesz natomiast dostac sie do iPoda przez SSH (taki protokol), odpowiednim klientem na komputerze oczywiscie. Najpierw jednak musisz uaktywnic SSH w iPodzie. Nie wiem jak to jest, byc moze wraz z Cydia wgral sie OpenSSH.

#3 lukasz2048

lukasz2048
  • 29 postów

Napisano 15 września 2008 - 19:19

czyli moglbym przeslac przez karte sieciowa ale wczesniej musialbym pobrac te programy na dysk skad i jak to zrobic?? moglby mi ktos powiedziec jak to potem jeszcze wgrac bo jestem calkiem zielony i nic nie rozumiem z tego co tu pisze. Łącząc ipoda z kompem przez wifi trace połączenie z netem bo nie da sie miec naraz dwóć połączeń na jednej karcie sieciowej, zgadza się??

#4 psajcho

psajcho
  • 1 212 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 15 września 2008 - 19:49

zaraz, przecież masz wifi w domu. masz tą sieć, przez którą się łączysz dużym komputerem, nie masz możliwości podpięcia się do niej przez ipoda?

#5 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 16 września 2008 - 09:13

Żeby kolega nie musiał się powtarzać, zajrzyj do tematu o iGopherze.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych