Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 3G] Modemowy pisk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomko

tomko
  • 47 postów

Napisano 15 września 2008 - 13:04

Witam, mamy w firmie 2 IPhony 3G 16 GB. Wszystkie kupione w Orangu. Opisany problem występuje na każdym z nich. Występował od wersji 2.0.0, przez 2.0.2 i niestety 2.1.0. Objawia się tym, że przy inicjacji połączenia (tzn, przy rozpoczęciu rozmowy przez którąkolwiek ze stron) połączenie w słuchawce zamienia się w pisk podobny do transmisji modemowej. Pomaga wyłączenie 3G. Co z tym dalej robić? Czy ktoś ma podobny problem? Na sieci są opisywane podobne problemy, ale nie spotkałem się z tym na polskich forach. Link tutaj:
Apple - Support - Discussions - iphone 3g makes strange noise on calls ...

Pozdrawiam

#2 RobAndzik

RobAndzik
  • 365 postów
  • SkądIngolstadt DE

Napisano 15 września 2008 - 13:59

Z tego co sie orientuje, wada glosnika. Na reklamacje z nimi

#3 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 września 2008 - 14:17

Tytuł zmieniony zgodnie z:
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Proszę stosować się do nich w przyszłości.


#4 tomko

tomko
  • 47 postów

Napisano 15 września 2008 - 15:38

Witam, to napewno nie jest wada głośnika, ponieważ, problem jest eliminowany przez wyłaczenie 3G. To jest zdecydowanie problem z połączeniem 3G. Dzisiaj dostałem informacje od kumpla, który kupił telefon w Cortlandzie, że ma dokładnie taki sam problem. To już sa trzy niezależnie kupione Iphony. Zastanawiam się dlaczego nie widzę potwierdzenie takich problemów na forum. Może to jakiś problem na terenie Poznania i związany z 3G.

#5 MonsterSale

MonsterSale
  • 217 postów

Napisano 15 września 2008 - 21:01

To jest podobno problem 'polskiej' partii iPhone'ow w Orange. A partia ta nalezy do znanej serii stanowiacej ponoc 2% wszystkich egz. i te 2% ma problem z hardwarem. Apple o tym wie ale poki co nic nie robi.

#6 MaciekSlaskPL

MaciekSlaskPL
  • 31 postów

Napisano 15 września 2008 - 21:43

Dokładam się. 3G z orange Katowice i okolice. praktycznie co drugie połączeniepiski i bulgoty zamiast głosu. Wyłączyłem 3g które i tak z resztą mi przeszkadzało.

#7 Piotrex

Piotrex
  • 877 postów

Napisano 15 września 2008 - 22:33

Moje zdanie... reklamować albo korzystać z niezgodności towaru z umową. Żadne nowe softłery, czary mary chińskie oranż bajery.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych