Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.0.1 2G] Nie działa kasowanie zdjęc i wykrywanie położenia Iphon'e.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 alan696

alan696

  • 80 postów
  • SkądSuwałki

Napisano 15 września 2008 - 11:15

Witam Serdecznie! Problemy które mnie nękają z Iphonem pojawiły się po przejśćiu na wersje 2.0.X. Pierwszy problem jaki się pojawił i chyba najbardziej działający mi na nerwy to taki, że po zrobieniu fotki Iphone'm, zdjęcia nie ma nigdzie. Klikając na "rolka z aparatu" widzimy niby że zdjęcie jest w tym folderze [po miniaturce], aczkolwiek wchodząc do niego, nie ma go. To jest pierwszy problem - w skrócie nie pokazuje zdjęć zrobionych Iphone'm oraz tapet pobranych bezpośrednio przez Iphone'a. Jedynie co się da zrobić to screenshoty bezpośrednio Iphone'm przytrzymując przycisk "power" oraz "home" przez parę sekund. Tylko te screenshoty się pojawiają a reszte Iphone nie raczy mi pokazać. Drugi problem jest jeszcze dziwniejszy. Mianowicie, nie da się skasować zdjęć z "Zdjęcia". A co oznacza że się nie da? Otóż nawet jeśli skasujemy wszystkie zdjęcia i wyjdziemy z "Zdjęcia" i wejdziemy ponownie, to jakimś cudem one pojawiają się znowu. W skrócie, mam zdjęcia widma czy co? Trzeci problem który ostatnio zauważyłem jest stosunkowo śmiesznie irytujący. Iphone nie wykrywa swojego położenia względem ziemi [pozornie]. Tzn nie wie czy jest ustawiony poziomo czy pionowo. Dlaczego pozornie? Bo na aplikacjach typu labirynth, czy poziomice, Iphone działa bez zastrzeżeń. Tylko na swoich standardowych aplikacjach odmawia posłuszeństwa tj: Kalkulator czy też w Ipodzie przeglądanie Cover. Dlaczego mnie śmieszy ta wada? Bo sama się pojawia i znika. Najcześciej gdy mam wpięte słuchawki. Najbardziej mi zależy na sprawnie działającym aparacie który pokaże mi zdjęcia zrobione przez Iphone, oraz aby "pozwolił" mi usunąć niepożadane zdjęcia "widma":) Pozdrawiam:) Ps. Starałem się opisać w jak najprostszy sposób, jednak zrozumiem jeśli będzie coś nie jasne. Wersja Iphone jak w temacie:) 2.0.1 2G

#2 dario321

dario321
  • 711 postów
  • Skądok.Radom

Napisano 15 września 2008 - 11:22

moze przejdz na 2.0.2 lub 2.1

#3 alan696

alan696

  • 80 postów
  • SkądSuwałki

Napisano 15 września 2008 - 11:59

Dzisiaj zaryzykuję przejście na 2.1. Zobaczymy co z tego wyniknie;) Jednak naprawdę nikt nie spotkał się z takimi problemami?

#4 Remek.B

Remek.B
  • 463 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 września 2008 - 12:06

moze przejdz na 2.0.2 lub 2.1


Zgadzam się z kolegą, soft 2.0 był dosyć awaryjny ...

#5 alan696

alan696

  • 80 postów
  • SkądSuwałki

Napisano 23 września 2008 - 08:58

Witam ponownie;) Piszę dopiero teraz bo teraz znalazłem czas na zmianę softu na 2.1 Pierwsze dziwo jakie mnie spotkało to takie, że nie musiałem go jailbreakować bo Iphon'e po zwykłej aktualizacji softu przez Itunes jest odblokowany. To zdziwiłem się mocno. Nie ma tylko Installera i Cydii:) Ale pomimo wszystko jestem zaskoczony faktem;) A teraz wracając do tematu... Po uruchomieniu wydawało się że wszystko jest już w porządku;) Zdjęcia "widma" (wcześniej wytlumaczyłem) się usuwały bez problemu i nie pojawiały się na nowo gdy wracałem do folderu. Jednak nie mam szczęście chyba. Otóż owszem zdjęcia "widma" pojawiają się gdy tylko zrobie zdjęcie aparatem z Iphone. Drugi psikus który się utrzymuje, to to że nie ma zdjęć zrobionych przez Iphone. Są tylko zdjęcia "widma". Pomimo, że przy napisie "Rolka z aparatu" miniaturka jest zdjęciat zrobionego przez Iphone (problem taki jak poprzednio). Więc zwracam się z prośbą o pomoc. Bo mam Iphone'a który jakby nie posiadał aparatu, a ja chętnie używam tego gadżetu:) Pozdrawiam:) Ps. Problem z wykrywaniem położenia Iphone'a jeszcze nie przetestowałem na 2.1 bo dopiero co go wgrałem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych