Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Hot-Spot problem.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Beretta

Beretta
  • 14 postów

Napisano 15 września 2008 - 00:07

Witam,mam taki problem ,otóż nie mogę się połączyć z żadnymi hot-spotami.Wyszukuje mi połączenie ,wpisuje hasło które dostaje od osoby kompetentnej i przy włączaniu strony Iphone mówi mi że nie może nawiązać połączenia.(próbuje do 3 się połączyć i z każdym nie wychodzi) I tu się tyczy moje pytanie,otóż czy muszę mieć wykupiony jakiś pakiet w Erze żeby móc korzystać z hot-spotów(wszystkich,nie tylko tych Erowskich) i czy może ten problem być spowodowany tym że aktualnie mam wyłączone połączenia wychodzące?Ręce mi opadają. Miejsce w którym próbuję się połączyć to Poznań-Plaza. Proszę naprawdę o pomoc bo jest mi to bardzo potrzebne ,a nigdzie nie mogłem znaleźć tematu poruszającego mój problem z satysfakcjonującą mnie odpowiedzią.

#2 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 15 września 2008 - 00:31

ja problemów nie mam. Hasło dobre wpisujesz? Na pewno nie potrzebują twojego adresu MAC?

#3 Beretta

Beretta
  • 14 postów

Napisano 15 września 2008 - 00:39

hasło dobre i na hot-spotach bez hasła też nie daje rady.

#4 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 września 2008 - 14:27

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Jeśli w ciągu następnych 48 godzin nie otrzymam od Ciebie żadnej wiadomości, temat zostanie usunięty.

Pozdrawiam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych