Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[2.x 3G] Internet Orange


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Hocbav

Hocbav
  • 38 posts

Posted 14 September 2008 - 22:26

Hello :) Jestem podniecony na maxa za kilka dni dostane swojego pięknego pachnącego mięciutkiego hmmm no nie ważne :) Ale po poszukaniu dobrze na forum przestraszyłem sie postów które opowiadają jakto ludziom pozżerało po 40 zł za neta i mam takie pytanko czy orientujecie sie jak wygląda sprawa korzystania z neta w Orange? Będę miał iPhona 3g w abonamencie sieci Orange 150zł tak czy siak to dla mnie mega dużo i nie chciałbym wykraczać poza te 150 zł dlatego że na lekcji mi sie nudziło i surfowałem. Wiecie jak to wygląda? Tu trzeba kupować jakieś pakiety czy co ? Na minuty sie to przelicza? i w tym abonamencie jest taka opcja ze Jakaś stronka Orange world za darmo albo co. Ktoś wie o co z tym chodzi? i jak miej więcej wyglądają koszta użytkowania?:rolleyes:

#2 Stewie Griffin

Stewie Griffin
  • 960 posts
  • Płeć:

Posted 14 September 2008 - 22:38

Tu masz troche na ten temat: http://www.myapple.p...on-z-plusa.html

A masz jakis pakiet wykupiony? Z iP zazwyczaj dodawany jest "nielimitowany" internert.

#3 Hocbav

Hocbav
  • 38 posts

Posted 14 September 2008 - 23:05

Właśnie nawet jeszcze go nie dostałem :) Jutro zadzwonie na infolinie i sie spytam i wszystko tu napisze bo jak aj szukałem na myapple forum to nie znalazlem podobnego tematu może komuś pomogę kiedyś to mnie trochę griffin uspokoiłeś z tym nielimitowanym :D

#4 Stewie Griffin

Stewie Griffin
  • 960 posts
  • Płeć:

Posted 14 September 2008 - 23:15

najprawdopodobniej masz w swoim abonamencie "Mobilny Internet Orange Free Standard", a to oznacza że masz limit 1GB albo 1.5GB miesięcznie, a po jego przekroczeniu prędkość łącza znacznie zwalnia ale dalej nic nie płacisz za pobrane dane. Z takim limitem spokojnie możesz surfować po internecie, odbierać poczte, korzystać z komunikatora itp, od czasu do czasu i YT nie zaszkodzi (ale ten na jeden filmik pobiera całkiem sporo danych). Mysle że przy takim limicie nie masz się co martwić o dodatkowe koszta. Sam obecnie zastanawiam sie nad wykupieniem tego internetu bo jednak funkcjonalność iP bez taniego internetu jest mocno ograniczona. Pozdrawiam i mam nadzieje że pomogłem :)

#5 tomaszt81

tomaszt81
  • 553 posts
  • SkądKoszalin

Posted 15 September 2008 - 08:47

na lekcjach należy być uwaznym :P




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users