Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

problem z synchronizacja z komputerem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kubek1334

kubek1334
  • 340 postów

Napisano 09 lipca 2006 - 02:31

Witam uzytkowników !, Jestem od dwóch dni posiadaczem jakze wspanialego cacka jakie sie zwie Apple IPOD 60 gb Video. Mam pare pytan odnosnie synchronizacji. Otóż nie wiem czy to w przypadku ipodów jest normalne, ale mój komputer widzi ipoda dopiero około 5 minut po podlaczeniu go do komputera. Po podlaczeniu kabla usb próbuje wejsc do mojego komputera niestety nie dziala, wyglada na to ze caly exploer.exe sie zawiesza bo nawet menu startowe nie drgnie, ale po odlaczeniu ipoda wszystko wraca do normy. Czasami po podlaczeniu ipoda do komputera exp. wiesza sie na pare sekund i wszystko załapuje i dziala. Czasami, a wrecz bardzo czesto mam tak ze jak podlacze ipoda to na pare sekund na wyswietlaczu mignie napis nie odlaczaj po czym odtwarzacz przelacza sie na normalny tryb. Jedyna ciekawa rzecz jest taka ze na ipodzie widac ikonke ladowania. (jednak czasami sie zdarza ze i nawet tej ikonki nie ma). Po udanej synchronizacji (czyli po uzyskaniu dostepu do mojego komputera i ipoda jako dysk) wszystko działa. Ipod z komputerem lacze ze zwyklym laczem USB, na komputerze siedzi Windows XP Home Edition (ASUS) ze wszystkimi mozliwymi aktualizacjami. W ipodzie siedzi 1.1.2 firmware (czy jakos tak, w kazdym razie te najnowszE). Teraz pytania Czy kazdego spotyka taka trudna synchronizacja z komputerem? 1.Slyszalem ze trzeba wlaczyc ipoda w trybie dysku (disc mode), mozliwe ze robie cos zlego, czy mogl ktos by mi wytlumaczyc jak wlaczyc ipoda w takim trybie? 2. Problem polega na tym ze sie pokazuje tylko i wylacznie na moim komputerze, u znajomego który ma ipoda 20 gb photo smiga doskonale. Myslalem ze to wina kabla ale wzielem drugi od znajomego i dalej to samo. Pozdrawiam

#2 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 09 lipca 2006 - 13:00

1. Było na forum np. w tym wątku
2. To nie wina iPod'a tylko raczej "systemu operacyjnego" lub sprzętu(płyta, USB)
Jaki system ma kolega? (Professional?)

#3 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 09 lipca 2006 - 14:17

Ad.2

na komputerze siedzi Windows XP Home Edition (ASUS) ze wszystkimi mozliwymi aktualizacjami.


:wink:

#4 kubek1334

kubek1334
  • 340 postów

Napisano 09 lipca 2006 - 20:18

próbowalem na professional u niego, potem zainstalowalismy Home. Wszystko u niego sprawne jest.

#5 kubek1334

kubek1334
  • 340 postów

Napisano 10 lipca 2006 - 02:28

problem rozwiazany dopiero dzis :) wina byly porty usb które nie laczyly dobrze sie z kablem, poprostu styki byly juz tak zuzyte ze nie laczyly od czasu do czasu. Docisnelem i dziala jak nalezy:) Dziekuje za pomoc i Prosze o zamkniecie tematu :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych