Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 2g] problem z aplikacjami z appstore


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 highwind

highwind
  • 106 postów
  • Skądzakopane/Kraków

Napisano 14 września 2008 - 14:28

po dzisiejszym update do 2.1 aplikacje. Appstore przestały działać. Dosłownie po sekundzie wraca spowrotem do SB. Czy komuś jeszcze tak się dzieje czy tlko mi? No i jak temu zaradzić :)

#2 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 września 2008 - 14:30

Aktualizacja, czy Restore? Przywracałeś kopię zapasową?

#3 highwind

highwind
  • 106 postów
  • Skądzakopane/Kraków

Napisano 14 września 2008 - 17:58

Przywracalem z obrazu w twoim tutorialu o obdlokowaniu na windowsie... pytam bo nie chce odrazu robić restore bo już sobie trochę z cydii powrzucalem i będę szczery: nie chce mi sie od nowa tego robić, chyba ze nie będę miał innego wyjścia

#4 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 września 2008 - 18:27

Mój tutorial o odblokowaniu na Windowsie? 2.1? Daj link... :lol:

#5 highwind

highwind
  • 106 postów
  • Skądzakopane/Kraków

Napisano 14 września 2008 - 18:42

dobra, powaliło mi się torche .. obraz wziąłem z tematu o pwnageTOOL 2.1 tam gdzieś był ten obraz dla 2g, a potem tak jak napisałeś TUTAJ z tego obrazu zrobiłem restore .. potem sych i wszystko działało.. z cydii wrzuciłem : WoodREALIZE, chromium keyboard, open ssh, bossprefs, sphere baterry.Winter board, biteSMS. w sumie to wszystko zaczęlo sie sypac jak z appstore zchapałem Funky Punch. tam w notkach było napisane, że jeśli app nie zastartuje to trzeba zrobic reboota i bedzie cacy .. no i to moja historia bo wtedy zobaczyłem, że reszta aplikacji z appstore tez nie działa :/ masz jakis pomysl ??




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych