Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 3G] Przydatność backup po JB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 AdiGITAL

AdiGITAL
  • 400 postów

Napisano 14 września 2008 - 11:34

Przeczesałem forum i nie znalazłem odpowiedzi. Od wielu miesięcy używam iP najpierw 2G a teraz 3G. Nie interesował mnie do tej pory JB ani blokada SIM. Teraz jednak mocno zastanawiam się nad wykonaniem JB bo wersja 2.1 wydaje się być wreszcie stabilna i szybka (nie chciałem się męczyć z upgrade'ami co kilka tygodni) Nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie czy po JB iP będzie jedynie widoczny jako nowe urządzenie w iT czy będzie też (i czy zadziała) opcja odtworzenia wcześniejszego backup'u (zrobionego na niemodyfikowanym 2.1). Same programy to niewielki problem bo można je wgrać od nowa. Niestety część z nich posiada dane, których nie da się nigdzie zgrać na bok.

#2 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 września 2008 - 11:37

Będzie wszystko tak jak bez JB. Dzięki niemu tylko zyskujesz możliwości. Jeśli wcześniej zrobisz Archwizację, potem Odtworzysz do zmodyfikowanego (czyt. Jailbreak'owanego) oprogramowania, to po podłączeniu iTunes zapyta, czy chcesz przywrócić kopię zapasową. ;)

#3 AdiGITAL

AdiGITAL
  • 400 postów

Napisano 14 września 2008 - 11:50

Czyli jeśli dobrze rozumiem, wykonując JB nic praktycznie nie tracę? Cała funkcjonalność i wcześniejsza legalność (obecnych i przyszłych zakupów) pozostanie bez zmian? Jedyna niedogodność to ew. późniejsze upgrade'y softu? Doczytałem się na innym wątku, że można przywrócić iP do oryginalnego stanu. Czy w tą stronę backup też pomoże przywrócić dane? P.S. Proszę o wyrozumiałość. Przewertować wszystkie wątki w poszukiwaniu klarowności to długi proces i niekoniecznie skuteczny. Czytam MyApple codziennie ale forum jednak rzadziej i to wyłącznie z braku czasu a nie lenistwa.

#4 iFan_

iFan_
  • 72 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:54

Tak, jest tak jak myślisz.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych