Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.0.1 3G] Problem z aktualizacją oprogramowania do 2.1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qubass

Qubass
  • 27 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 września 2008 - 08:39

Witam mam problem z wgraniem aktualizacji (2.1) do iPhone. Gdy zaczynam ściągać Aktualizacje wszystko jest Ok lecz gdy jest już 100% pojawia się taka Informacja

wystąpił problem podczas pobierania oprogramowania dla iPhone. Połączenie sieciowe przekroczyło limit czasu.
Upewnji się że ustawienia sieci są poprawne i połączenie sieciowe jest aktywne lub spróbuj ponownie póżniej


Próbowałem już przeinstalować iTunes ale to nie pomogło (DLA JASNOŚCI MAM WIN/XP). Ściągałem aktualizacje już z 10 razy i ciągle jest to samo. Wyłączyłem Firewalla i dalej to samo. Pomóżcie bo ja chce 2.1 !!!

#2 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 14 września 2008 - 08:47

ściągnij ręcznie : http://www.myapple.p...ze-pytania.html

#3 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 września 2008 - 09:04

Tak, ściągnij ręcznie, następnie w iTunes kliknij na Odtwórz z Shiftem i wybierz pobrany obraz.

#4 Qubass

Qubass
  • 27 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 września 2008 - 10:54

Nie mogę tego nawet ze strony pobrać, pojawia się takie Info.

Plik C:\Documents and Settings\Qubass\Pulpit\iPhone1,2_2.1_5F136_Restore.ipsw nie może zostać zapisany, ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego.

Należy spróbować później lub skontaktować się z administratorem serwera.


Jest tak jak w itunes przy 100% staje

#5 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 14 września 2008 - 11:02

to raczej wina Twojegy systemu, czy aby napewno masz uprawnienia wystarczając e do zapisu pliku ?

#6 Qubass

Qubass
  • 27 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 września 2008 - 11:23

Zaraz wychodzę ale po 14 spróbuję pobrać to na innym komputerze zobaczymy czy się uda. (Toshiba satellite )

---- Dodano 14-09-2008 o godzinie 16:37 ----
Spróbowałem zainstalować aktualizację na Laptopie i się udało. Jednak jest coś nie tak z moim komputerem. Dzięki za pomoc.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych