Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

nieprawidłowa karta sim


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 polityk16

polityk16
  • 2 postów

Napisano 13 września 2008 - 21:43

Witam. ściągnąłem Sim Loca z iphona 2g. włożyłem kartę orange i pojawia mi się zasięg i nazwa operatora orange na iphonie i każe połączyć mi się z itunes. po połączeniu z itunes pojawia mi się komunikat iż karta sim jest nieprawidłowa i nie może być używana, nie rozumiem bo przecież iphone ją widzi bo nawet smsa dostaje z ronin gu. jak by ktoś wiedział jak obejśćte itunes aby on po połączeniu się z nim nie blokował mi tej karty automatycznie to prosił bym o pomoc. pozdrawaim Marcin

#2 Ahmed

Ahmed
  • 7 postów

Napisano 13 września 2008 - 22:04

Miałem podobny podobny problem. Tylko ja uzywam nakładke na karte sim. uzyj winpwn ale musisz miec stara wersje itunes 7.7 czyli zrób Jailbreak i ściągnij wcześniej odpowiedni firmware ( (1.x.x)

#3 mSamer

mSamer
  • 9 postów

Napisano 13 września 2008 - 22:06

Ja mam ip 3g ale to chyba bez znaczenia twój telefonik jest takjakby zablokowany tez tak miałem jedyny sposob miec na kompie soft który obecnie masz w telefonie i taki fajny programik QuickPwnRC3 w tutorialach jest opisane wszystko odblokujesz to i będzie smigac sprobuj.

#4 ar3k

ar3k
  • 493 postów
  • Skądfrom apple

Napisano 13 września 2008 - 22:22

Trzeba AKTYWOWAC telefon w JB

#5 polityk16

polityk16
  • 2 postów

Napisano 13 września 2008 - 23:49

nie będę oszukiwał że wiem o co chodzi :/ więc mam teraz zainstalowaną wersję firmware 2.0.1 jest zasięg i w ogóle ale barierą są te itunsy. nie mogę dojść jak aktywować ten telefon w tym JB. Prosił bym o wytłumaczenie mi tego tak jak dla chłopa ze wsi że tak się wyraże łopatologicznie. z góry dziękuję. i pozdrawiam Marcin

#6 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 14 września 2008 - 08:00

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Jeśli w ciągu następnych 48 godzin nie otrzymam od Ciebie żadnej wiadomości, temat zostanie usunięty.

Pozdrawiam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych