Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przenosny glosniczek do itocha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 TonyKiller

TonyKiller
  • 61 postów

Napisano 13 września 2008 - 21:07

Witam czy ktos moze mi polecic jakis maly przenosny glosnik najlepiej appla pod itoucha bo mam 1g a on jest bez glsnika. Pzdr.

#2 hoo

hoo
  • 373 postów

Napisano 13 września 2008 - 22:12

dołączam się do prośby, chodź sam długo szukałem i nie znalazłem czegoś takiego.. Można by to też chyba samemu zrobić, ale potrzeba elektronika(kabel jack i do tego podpięty jakiś głośniczek np. z jakiegoś telefonu) i coś takiego elegancko przypięte do pokrowca ewentualnie z tyłu ipoda..

#3 kirmin

kirmin
  • 8 postów

Napisano 14 września 2008 - 10:27

na allegro znajdziecie dość dobry głośniczek do iToucha za 25zł przyczepiasz go normalnie do jacka korzysta ze swojej baterii więc iTouch się szybko nie rozładuje dodam jeszcze że jest dość mały pozdro

#4 hoo

hoo
  • 373 postów

Napisano 14 września 2008 - 11:21

najlepiej jakbyś podał ten link na allegro, ale z tego co szukałem to nie znalazłem takich głośniczków miniaturowych przeznaczonych do itouch'a..

---- Dodano 14-09-2008 o godzinie 10:58 ----
coś takiego by w sumie uszło... ale szkoda, że nie ma tego pod ipod touch'a [url=http://www.allegro.pl/item432419134_etui_mega_bass_stereo_do_ipod_mp4_isound.html]= Etui mega bass stereo do iPod / mp4 iSound (432419134) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

#5 TonyKiller

TonyKiller
  • 61 postów

Napisano 14 września 2008 - 19:18

poda ktos link do glosniczkow a nie pokrowca bo nie znalzlem tego za 25zl

#6 radekw

radekw
  • 266 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 września 2008 - 15:10

Artykuł na MyApple: JBL - nowe rozwiązania dla iPodów i iPhone - MyApple

i sam zestawik: JBL On Stage lll iPhone

#7 hoo

hoo
  • 373 postów

Napisano 16 września 2008 - 15:32

Artykuł na MyApple: JBL - nowe rozwiązania dla iPodów i iPhone - MyApple

i sam zestawik: JBL On Stage lll iPhone


To już było tego typu podobne produkty, nic specjalnego i bardzo drogiego.
Chodzi tu o przenośny głośniczek jak sam autor napisał, żeby sobie na przystanku, w autobusie czy w szkole posłuchać dźwięku na ipodzie touchu bez słuchawek..

#8 radekw

radekw
  • 266 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 września 2008 - 08:32

OK, tyle że na przystanku, w autobusie czy w szkole z reguły jest na około kupa ludzi, którzy niekoniecznie chcą słuchać tego samego co kolega TonyKiller ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych