Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2G - 1.1.3] Rozłączający się kabel USB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotrek92

piotrek92
  • 23 postów

Napisano 13 września 2008 - 20:59

Mam problem. Gdy podłącze iphona 2g do kompa przez USB to co chwile sie rozłącza, czyli widze po ikonce w telefonie bo się ładuje i za chwile już sie nie ładuje, ale po niedługim czasie przestaje i jest normalnie. Jeszcze jak leży podłączony i nie naciskam klawisza powrotu to jest ok, a jak go nacisne to znów przez chwile się rozłącza i podłącza. Co może być tego przyczyną?? Tak jest za każdym razem.:mad:

#2 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 września 2008 - 23:28

wszystko. Nie podejrzewam natomiast samego kabla. Windows, brak wystarczającego prądu w gnieździe USB, problem ze sterami USB w SP - mały prąd jest częstą przyczyną, jeśli masz np. coś jeszcze podpięte pod USB. Jeśli nie - napisz więcej, może być na pm. Czy używasz kabla do ładowania z ładowarką ?

#3 piotrek92

piotrek92
  • 23 postów

Napisano 14 września 2008 - 00:02

Pod USB mam podpięta drukarke


Czy używasz kabla do ładowania z ładowarką ?


Nie wiem o co chodzi ale ładuje przez kabel USB. A jak ładowałem ładowarką samochodową było ok.
I jeszcze jak mi się rozłącza ładowanie to mi pisze APPLE MOBILE DEVICE SERVICE coś takiego. Zazwyczaj jak telefon leży nieużytkowany to jest ok a jak go rusze czyli np odblokuje klawiature to tak się dzieje.

#4 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 14 września 2008 - 08:00

pamiętaj o
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych