Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.x 2/3G] Gdyby ktoś pytał o Coverflow - moja solucja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 13 września 2008 - 16:08

Zajęło mi to troszke czasu, posprawdzałem kilka programików do dodawania TAG'ów i okładek do mp3'ek, więc aby niektórym zaoszczędzić czasu udziele kilku prostych rad. Zortam - program do automatycznego opisywania (oTAGowywania) mp3'ek - POLECAM. Czerpie info oczywiście z neta - nie dość, że pobierze TAGi, to jeszcze okładki - w większości przypadków (90% moich mp3'ek zostało ładnie opisanych i zostały przydzielone do nich okładki). Jeżeli któraś mp3'ka ma niepoprawny TAG można go usunąć i przydzielić TAG po nazwie pliku..i dopiero wtedy użyć automatycznej wyszukiwarki tagów. Kilka mp3'ek musiałem uzupełnić ręcznie, ale to było dosłownie kilka sztuk. Aha, dodatkowo w/w program wyszukuje automatycznie i dodaje teksty piosenek do mp3'ek -fajna sprawa, nawet nie wiedziałem, że mój iPhone 3G wyświetla texty piosenek. Warunkiem dopisania informacji o albumie jest wpisana w TAGu poprawna nazwa wykonawcy i tytuł piosenki. Warunkiem dodania okładki jest to co wyżej+poprawna nazwa albumu. Czyli tak: odpalamy program, dodajemy katalog z mp3'kami, zaznaczamy wszystkie (ctrl+a), prawoklik na liście i dajemy wyszukaj TAG (zortam), a potem jeszcze wyszukaj teksty piosenek :)

#2 paniszprottka

paniszprottka
  • 131 postów

Napisano 13 września 2008 - 17:10

Dzięki za porady, zaraz poszukam tego Zortam

#3 ridee

ridee
  • 160 postów

Napisano 13 września 2008 - 18:38

Też zaraz sprawdzę, a co do okładem to najłatwiejszym sposobem ejst założenie konta na amerykańskim Itunes :) wtedy wrzucamy kawałki do Itunes (muszą być tylko dobrze ztagowane) ctrl+a , pobierz okładki i ....bziuuuuum :)

---- Dodano 13-09-2008 o godzinie 19:44 ----



JEst kilka wersji zortama na ich stronie oficjalnej, ktora jest wlasciwa ????

#4 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 13 września 2008 - 21:08

Testowalem 7.55 i 8.30 (zarówno free jak i pro),nie zauważyłem różnicy. Co do dodawania okładek w iTunes,właśnie - trzeba mieć poprawne tagi,a to zalatwia Zortam.

#5 artemiss

artemiss
  • 38 postów

Napisano 13 września 2008 - 22:35

IPhone 3g nie wyświetla tekstów piosenek ...

#6 TATT00s

TATT00s
  • 106 postów

Napisano 13 września 2008 - 22:38

hehh .... wyświetla jak dodasz :) po odpaleniu piosenki klikasz na ekran(okładkę) i WŁALA :)

#7 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 13 września 2008 - 22:40

Może masz coś uszkodzone, bo mój wyświetla




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych