Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1.0 3G] problem z smtp na yahoo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomaszt81

tomaszt81
  • 553 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 13 września 2008 - 14:52

Zalozylem sobie konto na yahoo.pl. Za cholerę nie potrafię ustawić serwera poczty wychodzacej. Może ktoś używa i coś podpowie?

#2 lookash

lookash
  • 401 postów
  • SkądPoznań

Napisano 14 września 2008 - 22:52

Mam podobny problem do kolegi tomaszt81 tylko ze ja mam iP 2G. Na poprzednim sofcie 2.0.2 bez problemu konfigurowalem jakiekolwiek maile. Glownie korzystalem z yahoo. Jak wiadomo yahoo i kilka innych maja predefiniowane ustawienia w iP.

Robie wszystko jak poprzednio, a mimo to iPhone odrzuca mi konto. Wyskakuje dokladnie taki komunikat:

Nie można pobrać poczty.

Nazwa uzytkownika lub hasło dla "mojapoczta@yahoo.pl" są niepoprawne .


Widać ze nie jestem odosobniony w tym problemie. Także macie takie problemy z mailem? Dajcie znac.

#3 Piotrex

Piotrex
  • 877 postów

Napisano 14 września 2008 - 22:57

A wpisaliście hasło dla serwera poczty wychodzącej? Tak... wiem, że jest opcjonalne... niestety bywa, że tylko z nazwy więc trzeba powtórzyć hasło takie jakie jest dla poczty przychodzącej. Chyba, że ów szablon dla yahoo nie daje takiej możliwości, sam nie używam to nie wiem, w takim wypadku zapomnijcie o powyższym.

#4 lookash

lookash
  • 401 postów
  • SkądPoznań

Napisano 14 września 2008 - 23:04

Szablon yahoo jak i np gmaila prosi tylko o nazwe, adres mailowy, haslo i nazwe pod jaka ma wystepowac w iPhonie. Nic wiecej. W taki sposob nie dziala. Wypelnilem poczte jako inna dodajac wlasnorecznie serwery yahoo. Nic to nie dalo. Caly czas ten sam blad. I to nei tylko z poczta yahoo. Z kazda inna niestety tez :/

#5 andrzej1974

andrzej1974
  • 182 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 15 września 2008 - 11:02

Wyłącz i włącz iphone wejdz w ustawienia poczta,kontakty,inne i jeszcze raz hasło nie wiem jak jest na yahoo ale na o2 mam zaznaczone użyj ssl. Miałem taki problem że w hasło opcionalnie wpisywałem hasło a iphone je wywalał wyłączyłem i włączyłem iphone i wtedy przyjął .




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych