Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[2.0.1 3G] Iphone 3g - bateria


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 MeXgeN

MeXgeN
  • 37 posts
  • SkądKatowice

Posted 13 September 2008 - 14:18

Witajcie mam parę pytań: Jak można sprawdzić żywotność baterii mojej w iphonie g3 ??? Czy przy ładowaniu iphona 3g wyświetla sie komunikat 100% baterii czy tylko na obrazku jest graficzny(zielony)pasek do końca ?? Ponieważ nie wiem jak długo go ładować.Jestem nowym posiadaczem iphona 3g.. pozdrawiam

#2 ekhangel

ekhangel
  • 197 posts

Posted 13 September 2008 - 14:24

Wiesz co, bateria w iphone'ach tak szybko pada, że to za bardzo nie ma znaczenia ;) Gdy zielony wskaźnik ( ta bateria ) wskazuje full, to w rzeczywistości zwykle tak nie jest. Optymalny czas ładowania to coś koło trzech godzin, z doświadczenia wiem, że niby full bateria pojawia się już tak po 1,5h. Ja tam mam cały dzień iphone'a w dock'u, więc o baterii w ogóle zapominam ;) ( ofc. biorę go do szkoły )

#3 kuba006

kuba006
  • 632 posts
  • SkądPoznań

Posted 13 September 2008 - 15:17

Gdy bateria jest ladowana to w prawym gornym rogu wyswietla sie piorun na wskazniku bateri, a gdy jest juz naladowana to pokazyje sie wtyczka czy tam kabel, sam nie wiem co to jest. Jak sprawdzic zywotnosc? Co to znaczy? Jesli chodzi Ci o to ile dni/godzin Ci trzyma bateria, to poprostu rozladuj do zera% i naladuj do 100%, i czekaj az Ci sie znowu rozladuje do zera%. Wtedy bedziesz wiedzial.

#4 reaper

reaper
  • 1108 posts

Posted 13 September 2008 - 15:42

Zainstaluj bossprefs - będziesz mógł użyć wskaźnika baterii w procentach - albo zrób update do 2.1 - tam to jest możliwe do wyboru po kliknięciu we wskaźnik baterii. edit: W Twoim przypadku tylko Bosspreft pomoże, uaktualnienie do wersji 2.1 jednak nie włącza tej funkcji - u mnie to zostało aktywne po aktualizacji softu (a wcześniej miałem to włączone)

#5 andrzej1974

andrzej1974
  • 182 posts
  • SkądGrudziądz

Posted 15 September 2008 - 11:21

Gdy pokaże się wtyczka(nie oznacza że jest naładowana w 100 %) to jeszcze ładuj z około 1,5 godziny,można poznać po ładowarce jak jest ciepła przy usb to jeszcze się ładuje , musi być chłodna. Wiem to że swojego doświadczenia ,sprawdzone przetestowane że wtedy dłużej trzyma. Był taki program na 1.1.4 mybatery i tam to było widać jak pojawiła się wtyczka (niby naładowany) w aplikacji widniał napis Charged dopiero po około 1.5 godziny not charged ,program odświeżał info bodajże co 10 sekund.




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users