Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.0.1. 3G] Nie mogę połączyć się z internetem [ERA]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ebtc

ebtc
  • 24 postów

Napisano 13 września 2008 - 11:24

Ostatnio dostałem iPhone, i działam tam na karcie BlueConnect Starter (Era). Ustawiłem erainternet (erainternettt również próbowałem), jednak internet dalej nie działa. Macie pomysł co może być problemem ?

#2 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 13 września 2008 - 11:26

wykonaj telefon do operatora i poporoś o prawidłowe ustawienia

#3 bbolss

bbolss
  • 461 postów

Napisano 13 września 2008 - 12:07

podłącz do itunes i jak spyta cz chcesz zrobic uaktualnienie ustawien sieciowych daj tak potem restart i będzie chodzic

#4 ebtc

ebtc
  • 24 postów

Napisano 13 września 2008 - 17:31

podłącz do itunes i jak spyta cz chcesz zrobic uaktualnienie ustawien sieciowych daj tak potem restart i będzie chodzic


Niestety, iTunes nie pyta mnie o coś takiego ;) Może trzeba to na nim jakoś wymusić ? ;)

#5 marsy

marsy
  • 6 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 14 października 2008 - 23:25

Ja mam ten sam problem. Zakupiłem blueconnect, dostałem smsem jakis login i hasło. Po podłączeniu iphona do komputera i włączeniu itunes nic się nie dzieje(jest jak zwykle, iphone się synchronizuje i tyle) ale nic na temat ustawień sieciowych.

#6 marco1958

marco1958
  • 96 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 października 2008 - 07:06

Przy zakupie iPhone w Era miałem początkowo ten sam problem, tzn. nie było komunikatu o zmianie ustawień sieciowych. U mnie pomogło wykonanie polecenia "odtwórz" i po tym taki komunikat się pojawił

#7 marsy

marsy
  • 6 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 15 października 2008 - 18:04

A jak wykonać to polecenie i gdzie?

#8 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 303 postów
  • Skądtowni?

Napisano 15 października 2008 - 18:12

A jak wykonać to polecenie i gdzie?


W iTunes jak podłączysz iPhone będziesz miał na pierwszej stronie Odtworz ta opcja wgra Ci nowy soft gdzie stracisz wszystkie dane z telefonu które oczywiście będziesz mógł przywrócić z kopii zapasowej.

#9 marsy

marsy
  • 6 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 16 października 2008 - 14:00

A no tak, wiem... Ale już tak zrobiłem 2 razy i dalej nie dostaję żadnego pytania o aktualizajcę. Jest może jakiś inny zposób na sciągnięcie tej aktualizacji?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych