Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z iPod'em mini - katalog + wykrzyknik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 melody

melody
  • 3 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 czerwca 2005 - 21:27

Witam, Od kilku dni mam piekne niebieskie malenstwo .. jednak na razie nie mialam okazji pomolestowania moich uszu muzyka z niego plynaca bo..... bo kilka godzin po otrzymaniu tego cuda musialam oddalic sie na czas jakis od komputera a ze nawet nie wgralam softu z plyty jeszcze to zostawilam ipoda w domu. Siostra ( mlodsza - ale tez blondynka :shock: ) postanowila zrobic dobry uczynek i ... no i sama juz nie wiem co zrobila.... iPod lezy i kwiczy , a raczej nawet nie kwiczy bo jest jakby martwy....... wyskakuje tylko ikonka katalogu z wykrzyknikiem..... o co chodzi? Blagam, jezeli jest jakies ludzkie rozwiazanie tego problemu to ja z dzika rozkosza je przyjme ..... bo naprawde nie mam pojecia co ona zrobila i jak to odkrecic :( pozdrawiam .

#2 Tomasz Nowicki

Tomasz Nowicki
  • 79 postów
  • SkądBarlinek

Napisano 14 czerwca 2005 - 05:59

Czesc, Mialem ten sam przypadek przy ipod Photo 60 GB - spadl mi na ziemie. Jedynym ratunkiem to byl serwis Aplle i wymiana dysku twardego. Good Luck Tomek

#3 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 14 czerwca 2005 - 11:18

Pod warunkiem, że nie będzie widać, że to uszkodzenie mechaniczne z winy użytkownika. Bo tego gwarancja nie obejmuje... :(

#4 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 czerwca 2005 - 16:01

taki wykrzyknik pojawia sie gdy np. odlaczy sie wtyczke podczas zgrywania muzyki. ogolnie nic groznego jezeli nie bylo uszkodzenia mechanicznego. maja propozycja: 1. podalacz ipoda 2. zainstaluj oprogramowanie co jest dolaczone z plytka ( iPod Updater ) 3. postepuj zgodnie z poleceniami programu 4. wgra ci sie na nowo soft 5. i ipod naprawiony PS. mialem to samo i tak zrobilem i jest OK :)

#5 melody

melody
  • 3 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 czerwca 2005 - 18:24

!!!Dzieki!!! Jutro w pracy to przetestuje ( w domu mam 98 :roll: ) iPod na pewno nie upadl ani nie byl uzyty do znokautowania kogokolwiek wiec nie ma mowy o mechanicznym uszkodzeniu. Po prostu zostal nakarmiony czyms via win98 i sie wykrzaczyl.... btw: (na wszelki wypadek jezeli sobie nie poradze ) jest szansa ze pomoga mi w jakims serwisie??? pozdrawiam:)))

#6 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 czerwca 2005 - 19:45

jest szansa ze pomoga mi w jakims serwisie???



to nie jest problem serwisowy. zwykla zmiana softu. gdybys mial problemy odezwij sie na gg lub pisz tu na forum.

jeszcze dodatkowa inforamcja: jesli miales jakies mp3 na ipodzie to prawdopodobnie zostana utracone.

#7 melody

melody
  • 3 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 czerwca 2005 - 16:34

Dzieki wielkie. Trzymalam sie wskazowek i jest idealnie :) Wszystko dziala juz tak jak powinno! :) pozdrawiam. ps. jestem kobieta;))))

#8 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 16 czerwca 2005 - 18:21

ps. jestem kobieta;))))


wiem zauważylem juz. tylko troche za pozno ;) no ale mam nadzieje ze wybaczysz małą pomylke ;)

#9 filos

filos
  • 2 postów

Napisano 20 czerwca 2005 - 18:38

no ja mam ten sam problem! katalog i wykrzyknik.. próbowałem już instalowanie oprogramowania od nowa, ale z tym samym skutkiem! mój iPod nie spadł na ziemię ani nic mu się nie stało... Zastanawiam się czy format dysku iPoda by nie pomógł, ale jak to zrobić??? Błagam o pomoc....

#10 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 czerwca 2005 - 21:56

Hmmm, ja sam tak sobie zrobiłem kiedy eksperymentowałem z różnymi systemami plików na iPodzie - chciałem móc przenosić dane między makiem a pc, w końcu mam na nim FAT i działa :) Na co dzień używam go z iBookiem. filos -> hmmm, przeorałbym iPoda makowym narzędziem Disc Utility, a potem podkarmił go iPod Updaterem... ale masz windows... nie wiem czym można go przeorać z poziomu windy. Może tak: Jeśli windows widzi go jako zewnętrzne_urządzenie_coś tam_coś tam_usb/firewire, powinno pokazywać się na liście dysków... Może uda się go sformatować jakoś właśnie klikając z eksploratora windows prawym przyciskiem i wybierając... właśnie formatowanie. Potem postępuj tak, jakbyś podłączał iPoda do komputera pierwszy raz i daj mu iPod Updatera.

#11 filos

filos
  • 2 postów

Napisano 21 czerwca 2005 - 15:34

próbowałem już tak... nic to nie dało.. wystarczyła wizyta u znajomogo informatyka, on cośpokręcił i moje zielone cudeńko działa cudownie... :mrgreen: nie ma to jak U2 na iPodzie.. 8)

#12 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 czerwca 2005 - 16:02

I nie zdradził jak postawił go na nogi? :?: :roll:

[ Dodano: 2005-06-21, 17:02 ]
OT:
Od czego zależy, że w niektórych wątkach widać "pomógł", a w innych to się nie wyświetla...?

#13 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 21 czerwca 2005 - 16:31

Pomógł możesz dać w założonym przez SIEBIE temacie... No i oczywiście chhyba nie w OT ;-)

#14 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 czerwca 2005 - 16:43

Pytam o to, czemu pod ksywką (pod awatarem) w niektórych wątkach jest napisane czy (i ile razy) ktoś pomógł, a w innych tego nie ma. W tym np. to widać... Od czego to zależy?

#15 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 21 czerwca 2005 - 16:45

Od tego że to widać tylko w działach w których "Pomógł" jest dostępne.

#16 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 czerwca 2005 - 19:48

nie ma to jak U2 na iPodzie.. 8)


5 lipca już tuż tuż.... 8)

#17 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 czerwca 2005 - 20:07

Od tego że to widać tylko w działach w których "Pomógł" jest dostępne.


Aha :)
Dzięki
/OT :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych