Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.0.x 3G] Nieznany błąd 3005


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ridee

ridee
  • 160 postów

Napisano 12 września 2008 - 11:30

Witam Wrzuciłem dzisiaj troszke muzyki na mojego IP3g i chciałem do nich ściągnąć okładki z itunes store. Mam konto na itunes więc się zalogowałem , niestety przy próbach ściągnięcia okładek do moich mp3 (nie zakupionych oczywiście w itunes z racji NIEDBANIA O NAS PRZEZ IMPERIALISTYCZNEGO AMERYKAŃSKIEO NAJEŻDŹCĘ :D). NIestety zakażdym razem wyskakiwał mi komunikat "Nie można było nzaleźć grafiki dla.... (tutaj nazwa wykonwacy i utworu). Wystąpił nienznay błąd 3005" . Czy ktoś wie co co kaman ??? pzdr

#2 szakalito

szakalito
  • 29 postów

Napisano 12 września 2008 - 11:35

Witam

Wrzuciłem dzisiaj troszke muzyki na mojego IP3g i chciałem do nich ściągnąć okładki z itunes store. Mam konto na itunes więc się zalogowałem , niestety przy próbach ściągnięcia okładek do moich mp3 (nie zakupionych oczywiście w itunes z racji NIEDBANIA O NAS PRZEZ IMPERIALISTYCZNEGO AMERYKAŃSKIEO NAJEŻDŹCĘ :D). NIestety zakażdym razem wyskakiwał mi komunikat "Nie można było nzaleźć grafiki dla.... (tutaj nazwa wykonwacy i utworu). Wystąpił nienznay błąd 3005" .

Czy ktoś wie co co kaman ???

pzdr


trzeba zalozyc konto w USA. Mialem to samo. Zalozylem drugie konto ale tym razem wybralem kraj usa i dziala bez problemu. no i masz dostep do wiekszej ilosci aplikacji.

Pozdrawiam

#3 ridee

ridee
  • 160 postów

Napisano 12 września 2008 - 11:36

OK ale czy mozna zalozyc konto w USA i nie posiadac amerykanskeij karty kredytowej ???? Czy mozna zalozyc konto w USA w ogole bez karty kredytowej ???

#4 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 września 2008 - 11:38

problem jest znany - dotyczy używania konta amerykańskiego spoza USA. Apple USA odpisało na jednym z forów - trzeba założyć nowe konto. Ale problem nie dotyczy iTunes w wersji 8, ale i wcześniejszych także.
Problem nie dotyczy kont amerykańskich i ściągania okładek z US i A

Apple - Support - Discussions - Error 3005 when getting album art? ...

#5 ridee

ridee
  • 160 postów

Napisano 12 września 2008 - 12:10

problem jest znany - dotyczy używania konta amerykańskiego spoza USA. Apple USA odpisało na jednym z forów - trzeba założyć nowe konto. Ale problem nie dotyczy iTunes w wersji 8, ale i wcześniejszych także.
Problem nie dotyczy kont amerykańskich i ściągania okładek z US i A

Apple - Support - Discussions - Error 3005 when getting album art? ...


Właśnie testuję :) dam znać co i jak

Myślę , że wielu ludzi nie wie, że tak można i tylo się wkurza, że nie maoładek :D

PANOWIE I PANIE - działa rewelacyjnie ;)Ściąga wszystkie okładki :D

#6 cinasek

cinasek
  • 1 postów

Napisano 24 września 2008 - 12:30

Witam ja nie wiem czemu ale u mnie nic nie działa w sensie tych okładek czy muszę oby na pewno sie zarejestrować ponownie z nowym loginem i hasłem???

#7 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 września 2008 - 12:54

konto gdzie masz ?? W Czikago czy Warszawie?:)

#8 mamba4

mamba4
  • 201 postów

Napisano 24 września 2008 - 19:35

podloncze sie do tematu . Jak mam zalozyc te konto skoro musze podac tam numery karty ?? a w polskiej wersji mozna bylo nie podawac i to ominąc.

#9 TWit

TWit
  • 1 postów

Napisano 25 września 2008 - 15:49

Cześć, Pytanie do ridee (i do TheHX) - napisałeś, że udało Ci się pokonać problem i ściągasz już wszystkie okładki. Jak w końcu udało Ci sie to zrobić?? założyłeś konto na USA? próbuję zrobić to samo (na Ipoda classic), ale zatrzymuje się na żądaniu podania numeru amerykańskiej karty kredytowej. Jak to obszedłeś?? pozdrawiam.

#10 raftat

raftat
  • 3 postów

Napisano 30 września 2008 - 15:10

Hej, Ja w moim obecnym koncie zmieniłem tylko kraj i pobiera mi wszystkie okładki... karta itd bez zmian z polski :) Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych