Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[1.1.4]touch: nastepstwo jailbreaka czy inny problem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 aleksandra88

aleksandra88
  • 5 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 08 września 2008 - 16:44

Dwa miesiace temu kupilam toucha 8gb i postanowilam zrobic mu jailbreaka (ziphone).po jb installer sie pojawil. aplikacje dzialaly. wczasie wakacji padla mi bateria, ale przed wyczerpaniem sie totalnym, pojawily sie napisy systemowe, ktore pozniej staly sie szare a ekran zgasl. chcialam go naladowac. przez kabel usb podlaczylam ipoda do innego komutera niz moj osobisty. restore nie chcial sie zrobic, bo nie mialam sieci w tym czasie - ipod zostal nienaladowany. po powrocie podlaczylam ipoda do "czystego" itunsa. wszytsko dzialało okej ale tylko przez kilka godzin. od tamtego czasu ipod sam mi sie wyłacza, znika ekran, pojawiaja sie biale napisy na czarnym tle lub migajace białe paski. czasem ipod "chce" synchronizacji z itunsem, ktora nic nie zmienia. nie reaguje tez na reczny restart. udalo mi sie nagrac jego zachowanie. filmik moge wyslac zainteresowanym na maila albo przez wyslijplik. (nie jest jakis rewelacyjny ale obrazuje to o czym mowie). bardzo prosilabym o ewentualne diagnozy i pomoc:)

#2 aleksandra88

aleksandra88
  • 5 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 09 października 2008 - 18:07

(okazalo sie ze to byla wada fabryczna, wymienione od reki bez okazywania gwarancji) wiec temat nieaktualny:)

#3 sepuku91

sepuku91
  • 482 postów
  • SkądTarnobrzeg/Wrocław

Napisano 11 października 2008 - 14:35

Okazac gwarancje tez by Ci bylo tudno ;) Ja na swojego czekam juz ponad tydzien i mam nadzieje, ze sie nie wyrobia w ciagu nadchodzacego, co oznaczaloby nowiutkiego Touch'a za free ;D

#4 aleksandra88

aleksandra88
  • 5 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 11 października 2008 - 23:27

no bylo by, tym bardziej ze jej nie posiadam at all:):) hehe

#5 sepuku91

sepuku91
  • 482 postów
  • SkądTarnobrzeg/Wrocław

Napisano 11 października 2008 - 23:46

Mi chodzi o to, ze nie ma czegos takiego jak gwarancja, w znaczeniu, papier ;) wszystko sie kreci wokol numeru seryjnego ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych