Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.0.2 3G] EDGE installer itd mały(dyży problem)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Hammero

Hammero
  • 17 postów

Napisano 07 września 2008 - 13:23

Witam mam taki problem, że nie łapie mi EDGE wczoraj po podłączeniu iphona do kompa miałem edge i moglem śmigać po necie itd a teraz nie mam dlaczego;/ ? teraz mam zasięg "E" ale nie mogę sie połączyć z żadną stroną :( mam komunikat "nie udalo sie uaktywnic sieci komorkowej: nie masz subskrypcji do uslugi transmisji danych" zrobiłem [2.0.2][3G][Windows] Odblokowanie i aktywacja [QuickPWN] wszystko jest ok mam installera cydie jednak gdy je uruchomię jest wielkie nic... rozumiem, że to przez brak podłączenia do neta... jak rozwiązać ten problem ;/ gdy podłącze iphona do kompa mogę wtedy jakimś sposobem korzystać z installera i cydii?(mam neostrade modem fast 800)

#2 ymon123

ymon123
  • 2 postów

Napisano 28 września 2008 - 18:07

no właśnie ja przyłanczam się do tematu bo mam taki sam problem ;/ mam iPhone 2G oprogramowanie 2.0.2 i gdy chcę wejśc na safarii pokazuje misię taki komunikat: nie udało się uaktywnić sieci komurkowej: nie masz subskrypcji do usługi transmisji danych i gdy nacisnę ok pokazuje się że safarii nie może otworzyć strony poneiważ nie ma połączenia z internetem. Noi oczywiście nic co jest związane z internetem nie działa czyli: pogoda, giełda i youtube. Prosze kogoś o pomoc




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych