Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.0.x 3G] zdjecia z komputera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 stig

stig
  • 135 postów

Napisano 06 września 2008 - 10:33

Zadałem w iTunes synchrozniacje zdjec z katalogu na dysku. Podczas synchronizacji, niestety przerobil je pod iP -- czyli przeskalowal, a co za tym idzie, ponownie skompresowal. Nie sa to jakies ogromne pliki, ale na pewno okolo 2x wieksze niz mozliwosci ekranu iP. Chcialbym jednak miec mozliwosc przechowywania ich w iP w oryginalnym formacie, aby miec np. mozliwosc ich powiekszania (teraz tez oczywiscie moge powiekszac, ale nie do 100% oryginaly, tylko od takiej wielkosci zaczynajac -- co mi nic nie daje). Czy jest mozliwosc wylaczenia skalowania zdjec podczas synchronizacji w iTunes, lub inna mozliwosc zaladowania ich do iP, ktory nie jest po JB?

#2 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 06 września 2008 - 10:39

tak, tylko jak wrzucisz ręcznie w opdowiednim formacie i pamiętając o miniaturce

#3 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 września 2008 - 10:40

Ale on nie robił Jailbreak. ;)

#4 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 06 września 2008 - 10:53

Ale on nie robił Jailbreak. ;)


no to odpowiedź brzmi : NIE

#5 stig

stig
  • 135 postów

Napisano 06 września 2008 - 11:14

tak, tylko jak wrzucisz ręcznie w opdowiednim formacie i pamiętając o miniaturce

Pytanie pomocnicze -- kiedy juz zrobie JB -- te miniaturki, to co to ma byc? Kopie tych zdjec w rozmiarze ekranu (czyli max 320x480), czy moze te male kwadratowe pipki, ktore pokazuje w galerii? Jakim elementem nazwy musza sie roznic od wlasciwych zdjec, zeby iP potraktowal je wlasnie jako miniaturki?

#6 reBuk

reBuk
  • 8 postów

Napisano 07 września 2008 - 12:05

Podczepiam się pod pytanie,tez chetnie poznam odp. A przy okazji, czy jest mozliwość kasowanai zdjęć z poziomu iphone'a? Zdjęcia zrobione aparatem można usuwać, lecz te wgrane z komutera nie mają takiej opcji:(... Podobnie jest z muzyką, o ile można skazować filmy, to pliki .mp3 można usunąćtylko za pomoca PC... /troche to irytujące, czy jest jakiś program który załatwia ten problem?

#7 Beata Bronny

Beata Bronny
  • 1 postów

Napisano 29 września 2008 - 17:24

Witam forumowiczów i o pomoc proszę.. przeinstalowałam kompa z visty na xp i wszystkie fotki z kompa wrzuciłam sobie na ten czas do iphona, teraz chciałabym je spowrotem zrzucić na kompa ale.... się nie da? jedyne co potrafię zrobić to przerzucić te fotki, które były zrobione iphonem. A reszta?? pomózcie pliiiis...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych