Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

PowerMac G6????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 pmG4

pmG4
  • 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lipca 2006 - 17:47

Ostatnio wyklikałem coś takiego

#2 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 03 lipca 2006 - 17:53

Przeniosłem temat dO Think Different... No bo jak inaczej to nazwać :D A pomysła miał ktoś niezłego, mi się podoba, tylko mógłby być z grafitowymi wstawkami .. :wink:

#3 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 03 lipca 2006 - 17:59

powerbook 30"?

Dołączona grafika

#4 wirus

wirus
  • 398 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 03 lipca 2006 - 18:11

powerbook 30"?


a ta szczelina to chyba na winyle :]

#5 borzar

borzar
  • 534 postów

Napisano 03 lipca 2006 - 18:25

A ciekawe kiedy wreszcie ktoś wpadnie na pomysł aby w laptopie umieścić klawiaturę numeryczną?

#6 Jankesik

Jankesik
  • 479 postów
  • SkądCzęstochowa/Poland

Napisano 03 lipca 2006 - 18:31

a może to fotomontaż??

#7 iSylwek

iSylwek
  • 872 postów

Napisano 03 lipca 2006 - 18:32

a może to fotomontaż??


:lol:

#8 kamilus

kamilus
  • 81 postów

Napisano 03 lipca 2006 - 18:48

a może to fotomontaż??

Nie to na pewno real xD
Laptop z podstawką na piwo, książki i do obklejania stickerami co by dashboarda nie zaśmiecać =]

#9 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 03 lipca 2006 - 18:50

A ciekawe kiedy wreszcie ktoś wpadnie na pomysł aby w laptopie umieścić klawiaturę numeryczną?


Tzn, kiedy Apple na to wpadnie. Bo pececiarskie to już są...

#10 iSylwek

iSylwek
  • 872 postów

Napisano 03 lipca 2006 - 19:28

Apple raczej na to nie wpadnie bo takie rozwiązania są w większości wypadków nie wygodne, tak jak teraz jest dobrze- stukamy w klawisze opuszkami palców i nadgarstki spoczywają obok klawiszy- jeżeli ktoś stukał wcześniej po klawiaturach łamanych(czy naturalnych nie wiem jak to się nazywa...) to chyba nie chciałby miec dodatkowych klawiszy obok... pozdrawiam

#11 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 03 lipca 2006 - 19:56

Apple raczej na to nie wpadnie bo takie rozwiązania są w większości wypadków nie wygodne


I takim sposobem organiczona oferta apple skreśla kolejną mniejszość...

#12 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 03 lipca 2006 - 21:12

I takim sposobem organiczona oferta apple skreśla kolejną mniejszość...


Jesli tak bardzo pragniesz miec klawiature numeryczna w notebooku to dokup sobie zewnetrzna na USB i problem z glowy :-)

Dołączona grafika

#13 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 03 lipca 2006 - 21:19

Jesli tak bardzo pragniesz miec klawiature numeryczna w notebooku to dokup sobie zewnetrzna na USB i problem z glowy :-)


Nom, można dokupić klawiaturę, dysk, wiatraczek i choinkę na usb nawet, tylko gdzie tu wygoda.

#14 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 03 lipca 2006 - 21:23

Nom, można dokupić klawiaturę, dysk, wiatraczek i choinkę na usb nawet, tylko gdzie tu wygoda.

Wygoda jest wtedy gdy notebook jest mobilny i w miare niewielkich rozmiarow. Jak dorzucisz do niego klawiature numeryczna to niestety straci te zalety.

P.S.
Zapomniales o podgrzewaczch do kawy na USB ;)

#15 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 04 lipca 2006 - 00:48

Jak się wciśnie któryśtam klawisz w laptopach, to część klawirki z literami staje się numeryczną.

Lack: pokaż mi chociaż jedno sensowne rozwiązanie z klawirką numeryczną w laptopie... ;-)

Na pewno, nie warto psuć ergonomii całego laptopa, dla garstki osób, które muszą korzystać z odzielnej klawirki... ;-)

#16 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 04 lipca 2006 - 08:15

Wygoda jest wtedy gdy notebook jest mobilny i w miare niewielkich rozmiarow. Jak dorzucisz do niego klawiature numeryczna to niestety straci te zalety.


Nie, kierując się taką wykładnią notebooki appla byłyby w ogóle niewygodne skoro pececiarkie mogą być o połowę lżejsze.
Wygoda jest wtedy kiedy laptop jest w stanie spełnić wymagania użytkownika przy najniższej możliwej wadze i najmniejszych rozmiarach.

Zapomniales o podgrzewaczch do kawy na USB ;)


I o kilku innych akcesoriach, o których nie wspomne bo mogą to czytać niepełnoletni :-)

Jak się wciśnie któryśtam klawisz w laptopach, to część klawirki z literami staje się numeryczną.


Jest dość znaczna różnica między takim numpadem a normalnym, zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność jak i wygodę.

Lack: pokaż mi chociaż jedno sensowne rozwiązanie z klawirką numeryczną w laptopie... ;-)


HP nx9420.

Na pewno, nie warto psuć ergonomii całego laptopa, dla garstki osób, które muszą korzystać z odzielnej klawirki... ;-)


Pewnie, mi na przykład nie jest potrzebna. Tylko odpada już kolejna garstka na skutek odchudzania oferty.

#17 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 04 lipca 2006 - 08:24

HP nx9420.

Pewnie, mi na przykład nie jest potrzebna. Tylko odpada już kolejna garstka na skutek odchudzania oferty.


Eeee, to jest laptop dla czlonkow klubu mobilnych ksiegowych :lol: Oni nie kupuja MAC'ow bo OS X i tak sie im do niczego nie przyda ;) Od tego maja HPki z win98 i wsparciem DOSa dla ich super wypasionych programow ;)

#18 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 04 lipca 2006 - 08:36

Wracając do tematu i ilustracji "G6" - to chyba bez przyczyna autor tego "czegoś" połączył dwa najładniejsze PowerMac-y. Teraz to tylko można się zastanawiać w jakich obudowach będzie nowym Mac pro, kontynuacja harcorowego zimnego alu (no jak troche maczek popracuje to już nie jest zimna) ;-) czy jakaś anielsko biała obudowa ;-). Ewentualnie Jobs w ramach oszczedności (bo Xenony troche kosztują :D ) wsadzi Intela w jakąś serwerową obudowę.

#19 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 04 lipca 2006 - 08:50

Eeee, to jest laptop dla czlonkow klubu mobilnych ksiegowych :lol: Oni nie kupuja MAC'ow bo OS X i tak sie im do niczego nie przyda ;) Od tego maja HPki z win98 i wsparciem DOSa dla ich super wypasionych programow ;)


Przesadzasz, ołowek i karteczka starczą, tak jak artystom makowym.

#20 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 04 lipca 2006 - 09:09

Jesli tak bardzo pragniesz miec klawiature numeryczna w notebooku to dokup sobie zewnetrzna na USB i problem z glowy :-)

Dołączona grafika


Tylko że taki sam blok numeryczny, nie rzadko jest droższy od całej klawiatury!!!

#21 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 04 lipca 2006 - 09:20

Tylko że taki sam blok numeryczny, nie rzadko jest droższy od całej klawiatury!!!


Niecale 20PLN na allegro :-)

Dla mnie to jest genialne rozwiazanie. Laptop nie wyglada jak do obslugi programow dla Poczty Polskiej ...a jak zapragniemy uzywac takiej klawiatury to podlaczenie zajmie nam nawyzej 5 sekund :-)

No to niezly OT nam powstal "ajm sori" ;)

#22 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 04 lipca 2006 - 09:23

Hmm.. a może ;) Chociaż wydaje mi się, że jak chciałbyś np. w Media kupić taką nową numeryczną, to bardziej się będzie opłacało normalną. Zresztą moim skromnym zdaniem do laptopa najlepsza jest bezprzewodowa - wtedy nic nie tracisz na mobilności!

#23 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 04 lipca 2006 - 09:30

Hmm.. a może ;) Chociaż wydaje mi się, że jak chciałbyś np. w Media kupić taką nową numeryczną, to bardziej się będzie opłacało normalną. Zresztą moim skromnym zdaniem do laptopa najlepsza jest bezprzewodowa - wtedy nic nie tracisz na mobilności!

Tracisz, bo musisz ją ze sobą dźwigać :).

#24 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 04 lipca 2006 - 09:36

Tracisz, bo musisz ją ze sobą dźwigać :).


Zależy, ja np. do laptopa preferuję takie hmm.. teczki, w których prócz samego laptopa mieści się wszystko inne czego z nim używam, w tym też klawiatura. Wydaje mi się że bezprzewodowa to jak już coś taka minimalna utrata mobilności :)

#25 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 04 lipca 2006 - 10:28

Dołączona grafika
To ten cały HP. Jest ta klawirka numeryczna, ale nie wierzę, żeby z tego laptopa można było korzystać wygodnie... ;-)

Zresztą, co to kaszanisz: w każdym biznesie musisz zrezygnować z garstki, żeby zadowolić większość. Uwierz, że gdyby to się Apple'owi opłacało, to na pewno nie zrezygnowałby z takiej możliwości.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych