Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj si臋 aby uzyska膰 pe艂ny dost臋p do forum.

Photo
- - - - -

[2.X][2G/3G][Mac/Windows] Odblokowanie i aktywacja [QuickPWN]


  • Please log in to reply
1501 replies to this topic

#1276 Alien123

Alien123
  • 4 posts
  • Sk膮dPalm Beach Gardens

Posted 10 May 2009 - 03:00

Witajcie potrzebuje natychmiastowej pomocy zamarzl mi iphone po zrobieniu jailbreaka i sie tylko non stop jabuszko pali i nic sie niedzieje juz z 10 godzin.... mam IPH. 3g. Wersja 2.2.1 co moge zrobic prosze o pilna pomoc

#1277 ferrari

ferrari
  • 818 posts

Posted 10 May 2009 - 08:41

restore. jesli nie zadziala restore to kicha, baj baj iphonie ;)

#1278 jackobi

jackobi
  • 72 posts

Posted 10 May 2009 - 10:00

Restore dzia艂a spokojnie, na poprzedniej stronie masz napisane jak zrobi膰 :P Mi si臋 JB uda艂 za 3 razem mimo, 偶e wszystko robi艂em tak samo :P

#1279 Alex34on

Alex34on
  • 10 posts

Posted 10 May 2009 - 11:41

Nie dziala w itunes tez nie moge zrobic restore pokazuje blad 13 !!!! A Quick caly czas system windows vista jak podlanczam iphone teraz pyta czy deburgowac program i a pozniej go zamyka , co mam zrobic ????

#1280 ParaMonoV

ParaMonoV
  • 130 posts

Posted 10 May 2009 - 12:04

hmmm pobra膰 od nowa xD? ma buga wiec z innej strony pewien jeste艣 ze w DFU wprowadzi艂e艣 iP?

#1281 kamek

kamek
  • 114 posts
  • Sk膮dKatowice

Posted 10 May 2009 - 12:20

S膮 jakie艣 problemy z JB przy systemie 2.2.1? A je艣li wgram system 2.2.1 i czy b臋de m贸g艂 potem wgra膰 z powrotem 2.2?

#1282 dliwski

dliwski


  • 15306 posts
  • Sk膮dWarszawa

Posted 10 May 2009 - 14:01

Jak b臋dziesz robi艂 zgodnie z tutorialem i wskaz贸wkami programu to nie b臋dziesz mia艂 problem贸w. A do 2.2 b臋dziesz m贸g艂 wr贸ci膰, ale baseband zostanie z 2.2.1, co uniemo偶liwi dzia艂anie yellowsn0w (a pewnie o to Ci chodzi).

#1283 ParaMonoV

ParaMonoV
  • 130 posts

Posted 10 May 2009 - 15:11

ja mam takie rypni臋te pytanie (troche ju偶 sie pogubi艂em) gdzie艣 wyczyta艂em 偶e jak przytrzymam shift przy restore na 2.2.1 to baseband zostanie z 2.2 i tu jest pytanie ile w tym prawdy co wyczytalem czy w og贸le dobrze wyczyta艂em?

#1284 kamek

kamek
  • 114 posts
  • Sk膮dKatowice

Posted 10 May 2009 - 17:33

Jak b臋dziesz robi艂 zgodnie z tutorialem i wskaz贸wkami programu to nie b臋dziesz mia艂 problem贸w. A do 2.2 b臋dziesz m贸g艂 wr贸ci膰, ale baseband zostanie z 2.2.1, co uniemo偶liwi dzia艂anie yellowsn0w (a pewnie o to Ci chodzi).


Ja nie jestem za bardzo w temacie co to jest baseband i do czego on s艂u偶y. Je艣li mam TurboSim tzn. co艣 innego ale t膮 podk艂adk臋, to b臋dzie mi dzia艂a膰 na 2.2.1 czy ten system ma ju偶 jakie艣 zabezpieczenia mocne? Jeszcz臋 napisze do kolesia u kt贸rego to kupi艂em ale wola艂 bym by膰 pewien na 100% lub i wi臋cej :rolleyes:

#1285 Alex34on

Alex34on
  • 10 posts

Posted 11 May 2009 - 10:57

pobiera艂em juz z innej strony xD i tez maja buga komp mi sie Qwick sie caly czas wylancza program . probowalam na paru kompach z XP i Vista . Jak mozma to obejsc ????

#1286 jackobi

jackobi
  • 72 posts

Posted 11 May 2009 - 12:36

Zaintalowa艂e艣 net.framework-a ??

#1287 kamek

kamek
  • 114 posts
  • Sk膮dKatowice

Posted 11 May 2009 - 17:55

Ja nie jestem za bardzo w temacie co to jest baseband i do czego on s艂u偶y. Je艣li mam TurboSim tzn. co艣 innego ale t膮 podk艂adk臋, to b臋dzie mi dzia艂a膰 na 2.2.1 czy ten system ma ju偶 jakie艣 zabezpieczenia mocne? Jeszcz臋 napisze do kolesia u kt贸rego to kupi艂em ale wola艂 bym by膰 pewien na 100% lub i wi臋cej :rolleyes:


Odpisze kto艣 na moje pytanie? ;]

#1288 Wiedziu

Wiedziu
  • 10 posts
  • Sk膮dGdynia

Posted 11 May 2009 - 18:16

Witam Posiadam iPoda Touch w wersji 2.2.1 (bodaj偶e najnowszej,przynajmniej iTunes w wersji 8.1 nie pokazywa艂 偶adnej nowszej). Przed "艂amaniem" iPoda za艂adowa艂em bateri臋 do ko艅ca.Wszystko 艂adnie pi臋knie 艣ci膮gna艂em QuickPwn na pulpit,rozpakowa艂em,do tego samego folderu wrzuci艂em 2 pliki boot loader贸w.Odpalam QuickPwn ,program wykrywa zapisany na dysku firmware ,pojawia si臋 ptaszek przy ikonie iPoda w programie.Program wy艣wietla list臋 rzeczy kt贸re mog臋 zainstalowa膰 wybieram Cydi臋 i Instalera.Klikam strza艂eczk臋 pokazuje si臋 krok po kroku 偶eby nacisn膮膰 homre,p贸藕niej po 5 sekundach 偶eby dodatkowo wcisna膰 power razem przez 10 sekund,czekam na kolejn膮 linijk臋 gdzie pokazuje 偶eby pu艣ci膰 power wci膮偶 trzymaj膮c home,w mi臋dzy czasie jest na ipodzie ikonka bodaj偶e iTunes (p艂yta z nutk膮) i bia艂ego kabla.Potem wszystko znika,bia艂y ekran ,pojawia si臋 pasek post臋pu w programie,na iPodzie pojawia si臋 preparing to jailbraiking z ikon膮 dysku twardego ,potem pojawia si臋 biegn膮cy ananas z jakim艣 podpisem nie pami臋tam co,na ko艅cu QuickPwn pokazuje 偶e wszystko jest complete,znika p臋dz膮cy ananas z ipoda, iPod si臋 restartuje i...nic.Bia艂e jab艂uszko si臋 艣wieci ci膮gle na nim.Windows wykrywa sprz臋t jako iPod (ale iTunes go ju偶 nie widzi) i po jaki艣 10 minutach ze wci膮z 艣wiec膮cym si臋 jab艂uszkiem iPod si臋 resetuje ,znika z windowsa,sam si臋 znowu w艂膮cza (jab艂uszko wci膮偶 obecne) i tak ca艂y czas.Mog臋 odpali膰 QuickPwn i znowu go jailbrake'owa膰 ale to nic nie daje.Co mog臋 zrobi膰 teraz? iTunes nie widzi iPoda wi臋c nie mog臋 nic przywr贸ci膰 ,co jest w sumie troch臋 dziwne bo Windows normalnie widzi iPoda (jako dodatkowy dysk).Acha co jaki艣 czas iPod wydaje d藕wi臋k jakby si臋 bateria 艂adowa艂a. Teraz specyfikacja Windows Vista Professional PL Ipod Touch 1G w wersji 2.2.1 Specyfikacja laptopa chyba nie jest potrzebna.Mam Microsoft framework. Z g贸ry dzi臋kuj臋 za jak膮kolwiek pomoc lub odpowied藕. P.S. W艂a艣nie iPod si臋 zrestartowa艂 sam poraz 3ci i dalej jest tylko jab艂uszko.

#1289 robertk572

robertk572
  • 1109 posts
  • Sk膮dNEW YORK

Posted 11 May 2009 - 18:23

Odpisze kto艣 na moje pytanie? ;]


-jesli masz BL 5.8 to mozesz zdjac SimLocka ze swojego iP 3G nawet jesli ma soft 2.2.1 i BB 2.30.

#1290 ferrari

ferrari
  • 818 posts

Posted 11 May 2009 - 19:46

Witam
Posiadam iPoda Touch w wersji 2.2.1 (bodaj偶e najnowszej,przynajmniej iTunes w wersji 8.1 nie pokazywa艂 偶adnej nowszej). Przed "艂amaniem" iPoda za艂adowa艂em bateri臋 do ko艅ca.Wszystko 艂adnie pi臋knie 艣ci膮gna艂em QuickPwn na pulpit,rozpakowa艂em,do tego samego folderu wrzuci艂em 2 pliki boot loader贸w.Odpalam QuickPwn ,program wykrywa zapisany na dysku firmware ,pojawia si臋 ptaszek przy ikonie iPoda w programie.Program wy艣wietla list臋 rzeczy kt贸re mog臋 zainstalowa膰 wybieram Cydi臋 i Instalera.Klikam strza艂eczk臋 pokazuje si臋 krok po kroku 偶eby nacisn膮膰 homre,p贸藕niej po 5 sekundach 偶eby dodatkowo wcisna膰 power razem przez 10 sekund,czekam na kolejn膮 linijk臋 gdzie pokazuje 偶eby pu艣ci膰 power wci膮偶 trzymaj膮c home,w mi臋dzy czasie jest na ipodzie ikonka bodaj偶e iTunes (p艂yta z nutk膮) i bia艂ego kabla.Potem wszystko znika,bia艂y ekran ,pojawia si臋 pasek post臋pu w programie,na iPodzie pojawia si臋 preparing to jailbraiking z ikon膮 dysku twardego ,potem pojawia si臋 biegn膮cy ananas z jakim艣 podpisem nie pami臋tam co,na ko艅cu QuickPwn pokazuje 偶e wszystko jest complete,znika p臋dz膮cy ananas z ipoda, iPod si臋 restartuje i...nic.Bia艂e jab艂uszko si臋 艣wieci ci膮gle na nim.Windows wykrywa sprz臋t jako iPod (ale iTunes go ju偶 nie widzi) i po jaki艣 10 minutach ze wci膮z 艣wiec膮cym si臋 jab艂uszkiem iPod si臋 resetuje ,znika z windowsa,sam si臋 znowu w艂膮cza (jab艂uszko wci膮偶 obecne) i tak ca艂y czas.Mog臋 odpali膰 QuickPwn i znowu go jailbrake'owa膰 ale to nic nie daje.Co mog臋 zrobi膰 teraz? iTunes nie widzi iPoda wi臋c nie mog臋 nic przywr贸ci膰 ,co jest w sumie troch臋 dziwne bo Windows normalnie widzi iPoda (jako dodatkowy dysk).Acha co jaki艣 czas iPod wydaje d藕wi臋k jakby si臋 bateria 艂adowa艂a.

Teraz specyfikacja
Windows Vista Professional PL
Ipod Touch 1G w wersji 2.2.1
Specyfikacja laptopa chyba nie jest potrzebna.Mam Microsoft framework.

Z g贸ry dzi臋kuj臋 za jak膮kolwiek pomoc lub odpowied藕.

P.S. W艂a艣nie iPod si臋 zrestartowa艂 sam poraz 3ci i dalej jest tylko jab艂uszko.


Ostatno co艣 z tymi nowymi QP tak jest. Spr贸b贸j ze starszymi wersjami. Oczywiscie wejd藕 w tryb DFU i odtworz firmware.

#1291 kiczyn

kiczyn
  • 1 posts

Posted 12 May 2009 - 11:23

Mam pytanie. Chc臋 zrobi膰 Jailbreak'a na soft 3.0. Moje pytanie brzmi, czy si臋 da i jak? Prosz臋 o odpowied藕.

#1292 robertk572

robertk572
  • 1109 posts
  • Sk膮dNEW YORK

Posted 12 May 2009 - 21:06

-dac to sie da, ale jest to nie zalecane przez Dev Team dla uzytkownikow 3G jako ze definitywnie i nieodwracalnie mozna pozbawic sie mozliwosci zdjecia simloka w przyszlosci.
Rowniez jest przez DT niezalecany UPGR do 3.0 Beta.
[url=http://www.iphonehacks.com/2009/05/dev-team-confirm-jailbreak-process-still-valid-for-iphone-os-30.html#more]Dev Team Confirm Jailbreak Process Still Valid for iPhone OS 3.0 - iPhone Hacks[/url]

#1293 Alex34on

Alex34on
  • 10 posts

Posted 13 May 2009 - 00:37

mam tak samo tylko na iphone 3G 16gb

---- Dodano 13-05-2009 o godzinie 10:34 ----
Chodzi o to ze z odblokowaniem wszystko idzie ok ,Biegnacy Ananas na iphonie a pozniej tylko jabuszko i nic ???

#1294 CALLmeTROJAN

CALLmeTROJAN
  • 6 posts

Posted 13 May 2009 - 14:49

witam

jestem nowym userem na forum tak偶e witam wszystkich :)

ale do rzeczy:

1st - big respekt dla LOBO za tutorial - 艣wietna robota :P wszystko jasno opisane itd...
2nd - w wypadku mojego telefonu (iP 2G - 8GB) wszystko posz艂o jak w opisie dopiero przy 3 razie...
po 2 pierwszych podej艣ciach telefon mia艂 objawy jak wcze艣niej pisali inni...
ekran z logiem + kr贸tkie wibracje co jaki艣 czas...
no ale w ko艅cu uda艂o si臋 i phone odpali艂... cydia / instaler / appstore dzia艂aj膮 jak 3eba

ALE...

QPWN nie usun膮艂 mi simlocka...
po zmianie karty wyskakuje info by po艂膮czy膰 telefon z iTunes... wiadomo co dalej...
(moj iP - sie膰 UK - O2 / soft 2.2.1)
przebrno艂em przez ten temat szukajac info gdzie popelnilem b艂ad...
wspomniane jest ze z wersja softu 2.2.1 zmienia si臋 baseband i nie da si臋 osun膮膰 locka
jednak to dotyczy iP 3G - mam racje??

prosi艂bym o wskaz贸wk臋 co dalej...
nadal pr贸bowa膰 restore i QPWN

p.s. u偶ywa艂em plik贸w za艂膮czonych w temacie

pozdro :)

#1295 robertk572

robertk572
  • 1109 posts
  • Sk膮dNEW YORK

Posted 13 May 2009 - 15:05

-a zaznaczyles "Unlock" w QPWN? Jaka wersje uzyles?

#1296 CALLmeTROJAN

CALLmeTROJAN
  • 6 posts

Posted 13 May 2009 - 16:30

tak... za ka偶dym razem... z pocz膮tku urzywa艂me starszej wersji 2.2 co艣 tam dalej ... p贸藕niej zmieni艂em QPWN na 2.2.5-2 oraz plik - iPhone1,1_2.2.1_5H11_Restore + boty z pierwszego postu dzi臋ki :P

#1297 robertk572

robertk572
  • 1109 posts
  • Sk膮dNEW YORK

Posted 13 May 2009 - 17:26

-Jest mozliwe ze tel jest zablokowany przez O2.

#1298 CALLmeTROJAN

CALLmeTROJAN
  • 6 posts

Posted 13 May 2009 - 20:05

jak to mog臋 sprawdzi膰?? b臋d臋 musia艂 si臋 bardziej zag艂臋bi膰 w temat... ehh... to nie to co BB5 czy MODing SE :)

#1299 amperior

amperior
  • 41 posts

Posted 13 May 2009 - 20:59

Mam i ja od wczoraj dlugo oczekiwanego 3g Jutro ide do Ery by zdjeli mi sim-locka I teraz pytanie: - jak na to wplynie JB? Mam soft 2.2.1 i JB chyba ma byc na ta sama wersje jak wynika z tutka. Ale po JB sim-lock bedzie nadal zdjety czy bede musial uzywac dodatkowych programow (yellowsn0w) by dzialala karta z Orange?

#1300 danel

danel
  • 1 posts

Posted 14 May 2009 - 12:14

Witam, Jestem nowym u偶ytkownikiem(posiadam iPhone'a 3G z softem 2.2.1) i mam 2 pytania: 1. Sk膮d mam wiedzie膰 偶e JB mi si臋 uda艂 ? 2. Je艣li zrobi臋 JB to gdzie mam wrzuca膰 pliki(gry, aplikacje itp) do iPhone'a?




11 user(s) are reading this topic

0 members, 9 guests, 0 anonymous users


    Bing (2)