Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.X][2G/3G][Mac/Windows] Odblokowanie i aktywacja [QuickPWN]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1501 odpowiedzi w tym temacie

#976 motas

motas
  • 21 postów
  • SkądRacibórz-europa

Napisano 01 lutego 2009 - 00:22

Leopardzik wersja 10.5.6, iTunes 8.0.2 , iPhone3G ,wersja 2.2.1, QuickPWN 2.2.5 ,o 16.00 robiłem JB z tutka LOBO,bez żadnych problemów i działa jak na razie,troszku opisywane w tutku obrazki się nie zgadzały,i kolejności jakieś dziwne,ale sobie poradziłem. Przy okazji chciałbym się zapytać,czy wie ktoś może czy jest możliwość iPhona wykorzystać jako modem po kabelku do laptopka??Miałem tak z nokią,łączyłem się po przez bluetooth i w zasięgu 3G śmigał mi necik w lapku bez zarzutu,wiem że to nie to samo,ale podobnego problemu tu nie zauważyłem,więc jeśli ktoś wie,z góry będę wdzięczny za pomoc.

#977 Olek4

Olek4
  • 592 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 01 lutego 2009 - 00:29

Zauważyłem 1 rzecz. Mianowicie po aktualizacji i JB Cydia potrafi bardzo często się wywalić - w sensie wyłączyć :/. Na 2.2 tego nie miałem mimo, że była zaktualizowana do tej samej wersji co w nowym QuickPWN.


U mnie tak samo, Cydia pod 2.2.1 chodzi mniej stabilnie. Zapewne wkrótce pojawi się poprawiona wersja.

#978 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 01 lutego 2009 - 01:44

Przy okazji chciałbym się zapytać,czy wie ktoś może czy jest możliwość iPhona wykorzystać jako modem po kabelku do laptopka??Miałem tak z nokią,łączyłem się po przez bluetooth i w zasięgu 3G śmigał mi necik w lapku bez zarzutu,wiem że to nie to samo,ale podobnego problemu tu nie zauważyłem,więc jeśli ktoś wie,z góry będę wdzięczny za pomoc.[/QUOTE]

iPhoneModem - fast and easy sharing of iPhone's Internet connection

#979 miwa

miwa
  • 1 postów

Napisano 01 lutego 2009 - 07:59

Witam! Zrobiłem restore w itunes do 2.2.1 i użyłem oficjalnego QuickPWNa przeznaczonego dla tej wersji, wszystko wg instrukcji. (Wcześniej używałem 1.1.4) Wydawało się, że wszytko poszło ok, za wyjątkiem tego, że teraz nie działa telefon (nie wyszukuje sieci Era) - "searching..." i "no service". Proces powtarzałem kilkukrotnie, bez rezultatów. Przy kolejnych próbach różnica była tylko taka, że bootneuter stwierdzał stosownym komunikatem, że wszystko jest ok i nie trzeba ponownie flashować. Co zrobiłem źle? Jak to naprawić? Będę wdzięczy za wszelką pomoc! Słuchawka 2G.

---- Dodano 01-02-2009 o godzinie 12:12 ----
OK - to zakrawa dla mnie na magię ale pomaga przełożenie karty SIM do innego aparatu i wykonanie połączenia :) THX anyway

#980 Olek4

Olek4
  • 592 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 01 lutego 2009 - 10:28

[QUOTE=kummer;845929]Przy okazji chciałbym się zapytać,czy wie ktoś może czy jest możliwość iPhona wykorzystać jako modem po kabelku do laptopka??Miałem tak z nokią,łączyłem się po przez bluetooth i w zasięgu 3G śmigał mi necik w lapku bez zarzutu,wiem że to nie to samo,ale podobnego problemu tu nie zauważyłem,więc jeśli ktoś wie,z góry będę wdzięczny za pomoc.[/QUOTE]

iPhoneModem - fast and easy sharing of iPhone's Internet connection[/QUOTE]

Wygodniejsze i prostsze w użyciu jest Pdanet.

#981 Enigmato

Enigmato
  • 2 postów

Napisano 01 lutego 2009 - 12:56

U mnie wszystko idealnie śmiga. Dzięki za poradnik... jestem o 70zł do przodu ;d

#982 supporter

supporter
  • 15 postów

Napisano 01 lutego 2009 - 13:19

witam. mam pytanie. aktualnie uzywam 2.2 jailbreak iphone i jakbym chciał zrobic jailbreaka do 2.2.1 to czy itunes zarchwizuje mi wszytskie ustawienia telefonu i wszytskich aplikacji z itunes ( głównie save do gier ) czy lepiej sciagnac jakiś program z cydii?? chodzi mi takze o ustawienia programów z cydii typu sciagniete teledyski do mxtube itp.

#983 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 01 lutego 2009 - 14:56

witam. mam pytanie. aktualnie uzywam 2.2 jailbreak iphone i jakbym chciał zrobic jailbreaka do 2.2.1 to czy itunes zarchwizuje mi wszytskie ustawienia telefonu i wszytskich aplikacji z itunes ( głównie save do gier ) czy lepiej sciagnac jakiś program z cydii?? chodzi mi takze o ustawienia programów z cydii typu sciagniete teledyski do mxtube itp.


Aplikacje z iTunes pozostaną nienaruszone gorzej z tymi z Cydi . Program Aptbackup odtworzy Ci programy ale nie ustawienia . To trzeba zrobic od nowa. I to jest zawsze największy problem przy aktualizacji.

#984 supporter

supporter
  • 15 postów

Napisano 01 lutego 2009 - 16:43

sorry a mam jeszcze jedno pytanie czy mogę zrobić jailbreaka, mając wgrane oprogramowanie 2.2., do oprogramowania 2.2.1 czy muszę najpierw wrzucić przez itunes 2.2.1.???

#985 GulDukat

GulDukat
  • 137 postów

Napisano 01 lutego 2009 - 18:39

Ja mam problem z Iphonem 2g , mam soft 2.2.1 Mam nowy QuickPwm 2.2.5 i aktualne bootloadery. wszystko idzie do momentu gdzie trzeba przycisnąć przyciski home i power. Nic się nie dzieje, pisze tylko żeby czekać bo QuickPwn przegotowuje iphona i czekać na dalsza instrukcje. Robiłem już chyba z 5 razy nawet z 2 kompach. Aha jak podłącze iphona do iTunes , wyskakuje komunikat ze pierwszego uruchomienia. Iphona ma simlock na angielską Sieć 02. >?>:confused: :confused: już nie aktualne udało się zrobiłem to wszystko 3 kompa i odrazu poszło

#986 lortt

lortt
  • 1 postów

Napisano 01 lutego 2009 - 20:33

Tutorial napisany bardzo dobrze. Jako laikowi udało mi się wszystko za pierwszym razem. Tylko co dalej?? mam kilka aplikacji na dysku twardym. Chciałbym je wgrać do iphone. Przez iTunes nie moge bo wywala mi że program nie może być zainstalowny bo nie można go sprawdzić. Proszę o pomoc

#987 Jigovsky

Jigovsky
  • 254 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 lutego 2009 - 23:12

mam kilka aplikacji na dysku twardym. Chciałbym je wgrać do iphone. Przez iTunes nie moge bo wywala mi że program nie może być zainstalowny bo nie można go sprawdzić. Proszę o pomoc

Jeśli są to darmowe aplikacje lub zakupione przez Ciebie, nic nie stoi na przeszkodzie byś zainstalował je przez iTunes.
Jeśli jednak szukasz pomocy jak zainstalować pirackie oprogramowanie, to pomyliłeś adresy.

sorry a mam jeszcze jedno pytanie czy mogę zrobić jailbreaka, mając wgrane oprogramowanie 2.2., do oprogramowania 2.2.1 czy muszę najpierw wrzucić przez itunes 2.2.1.???

Musisz wpierw zaktualizować iPhone do 2.2.1.

Pozdrawiam.

#988 Kaluza

Kaluza
  • 1 postów

Napisano 01 lutego 2009 - 23:34

Witam mam jedno pytanko na ktore juz pare osob nie potrafi odpowiedziec, zrobilem jailbreak w Iphonie 2G wgralem softa 2.2.1 wszystko poszlo gladko zorbilem jailbreak ale sim lock dalej jest, tak jakby poniewaz kiedy wkladam karte z ktorej chce korzystac wykrywa mi zasieg i siec w tym przypadku Orange i mozna nawet do mnie zadzwonic normalnie ale nic poza tym, pokazuje sie "polacz z iTunes" i tylko slide for emergancy... robilem jailbreaka dwa razy i dwa razy to samo sie pojawia:/ co mam robic??!! Prosze o pomoc.

#989 matizsz

matizsz
  • 3 postów
  • SkądPiaseczno pod Warszawą

Napisano 02 lutego 2009 - 18:34

Wiele razy odblokowywałem mojego iphona 3G ale tym razem mi sie nie udało. Zrobiłem wszystko tak jak jest napisane. Niestety kiedy iphone sie zresetował pojawiło sie jabłko tak jak zwykle przy włączaniu ale nie chce zniknąć. Telefon nie chce sie dalej włączyć. Bardzo prosze o pomoc

#990 eddpl

eddpl
  • 10 postów

Napisano 02 lutego 2009 - 19:18

Witam
Zrobiłem tak jak było opisane z wersją oprogramowania 2.2 i teraz non stop widać tylko jabłuszko jakby chciał się odpalić tel ale nic się dzieje na chwilę znika obrazek i dalej od 45 min to samo nie mogę podłączyć pod itune bo program się zawiesza a chciałbym przywrócić ustawienia fabryczne jest jakaś możliwość wyłączenia tel i przywrócenie ustawień czy jakimś innym programem
to samo o u matizsz
Pozdrawiam

Znalazłem na sieci trzymasz power button i home przez parę sekund (bez kabla do kompa) wyłączy się tel odpalasz itunes i teraz trzymasz home i podłączasz kabel do tel po parunastu sekundach itumes przywróci ustawienia fabryczne z najnowszą łatą
P.S. wiem że jakieś przyciski się trzymało przed naciśnięciem "odtwórz" żeby wgrało soft z kompa

#991 zabbo

zabbo
  • 1 postów

Napisano 02 lutego 2009 - 19:46

upgrade z 2.1 do 2.2.1 ? Witam, Na wstepie - nie bijcie jesli bylo to opisane, probowalem przebic sie przez te 99 stron watku, ale jednak wolabym sie upewnic. Stan obecny: IP 3G, soft 2.1 po jailbrake (przy wersji 2.1). Aplikacje zarowno z iTunes jak i Cydi (w tym platne). Czy da sie bezbolesnie zrobic upgrade do 2.2.1 i jailbrake wraz z zachowaniem apps zarowno z tunes jak i Cydii (wydalem kilka $ wiec nie bardzo chce potracic te aplikacje) ?? Jesli tak to wielka prosba o jasny opis krok po kroku (oczywiscie bez dublowania opisu z pierwszego posta). Mysle ze inni tez podziekuja za odswiezenie watku pod tym katem. Serdeczne dzieki z gory i nie bic :)

#992 paszczurnik

paszczurnik
  • 3 postów

Napisano 02 lutego 2009 - 19:53

odblokowanie i aktywacja zadziałała za pierwszym razem. mam iphone 2G 16GB. uprgade bezposrednio z 1.4 do 2.2.1 WinXP

#993 ferrari

ferrari
  • 818 postów

Napisano 02 lutego 2009 - 19:57

CZY TA WERSJA DZIAŁA Z IPOD TOUCH 1G 2.2.1 ??

#994 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 lutego 2009 - 20:00

Powinna, aczkolwiek nie gwarantujemy tego - to dział iPhone, a nie iPod.

#995 prot87

prot87
  • 12 postów
  • SkądŁęczna

Napisano 02 lutego 2009 - 22:02

Witam mam iphona 2G 8GB aż do dziś dzień siedziałem na sofcie 1.1.4 postanowiłem jednak zacząć w końcu używać tego telefonu i wykorzystywać możliwości, bo już nic na niego nie wychodziło lecz miałem małe obawy co do przeskoczenia na 2.2.1 ale odważyłem się i działa wszystko rewelacyjnie za pomocą QuickPWN


WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA majkool`a za pomoc w wgraniu i odblokowaniu telefoniku ten człowiek za swoja bezinteresowna pomoc powinien dostać jakieś wyróżnienie na tym forum. MODERATORZY powinni pomyśleć nad tym, nie ja jeden zostałem "uratowany" przez niego.

#996 waski

waski
  • 53 postów

Napisano 02 lutego 2009 - 23:13

do JB zabieralem sie jak do jeza. Ale wreszcie nadzszedl ten moment. ODBLOKOWALEM iPhone 3G 16GB 2.2.1 simlock zdjety przez ere Wszytko poszlo ladnie, chociaz w momencie kiedy mialem przez 30 sek trzymac home, to mi sie zatrzymalo odliczanie na 19 i zaczely sie pojawiac dziwne okna, caly czas trzymalem. Telefen jest zdatny do uzytku wiec widac z tego ze wszystko poszlo dobrze. Dzieki za tutka. Teraz trza sie zorientowac jak korzystac z cydi.

#997 Lestekkk

Lestekkk
  • 1 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 06:59

Jailbreak IPhone 3g Soft 2.2.1 (5H11) - Problem.

Witam
Otóż mam problem odnośnie jailbreak IPhone 3g Soft 2.2.1, chodzi o to że gdy każą mi trzymać wciśnięty button Home i nacisnąć button Power, telefon się włącza ale pokazuje się taki kabelek USB podłączony do ITunes, a po chwili (po dokończeniu odliczania) pisze coś takiego, a mianowicie: że podłączyłem IPhone w złym trybie i żebym sprawdził USB czy jest sprawne. (USB raczej gra, bo muzę przez iTunes wrzucam)

Proszę o odpowiedź, chcę wujkowi przerobić IPhone i potrzebne mi pieniążki na Walentynki8-)

Z góry Dzięki, Pozdrawiam.

Lestekkk

#998 paltrawke

paltrawke
  • 54 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 10:03

Witam, zrobilem update z na moim iphone 2g z 2.2 do 2.2.1, i chcialem go potraktowac quickpwn ale niestety przy wchodzeniuw tryb dfu cos sie zawiesza, quick informuje mnie ze is about to run ale nic wiecej. Moj system to macosx 10.5.6, podejrzewam ze musze powalczyc z polaczeniem jak dev team informuje ale czy da sie to zrobic bez tego? pzdr

#999 crb

crb
  • 2 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 11:59

Witam Ja wczoraj wgralem 2.2.1 do 2g i ma ogromny problem ze zdjeciem simlocka przez QuickPwn, jesli moge to prosze o jak najszybsza pomoc gg6170961 Pozdrawiam

#1000 davidpoznan23

davidpoznan23
  • 5 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 22:19

witam mam wieli problem za zadne skarby niechce mi sie wlaczyc ani quickpwn ani winpwn ciagle to samo wyskakuje okienko zamknij program probowalem wszystkiego wgralem net frame 3,5 i nadal to samo moze ktos pomoc???




Użytkownicy przeglądający ten temat: 17

0 użytkowników, 17 gości, 0 anonimowych