Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.X][2G/3G][Mac/Windows] Odblokowanie i aktywacja [QuickPWN]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1501 odpowiedzi w tym temacie

#776 KasiaiPhone

KasiaiPhone
  • 53 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 19:30

nie znam angielskiego w tym problem :( moge prosic o przetlumaczenie? wogole jakie czynnosci po angielsku mi wyskakuja? Hold down the home button... co to znaczy? Sorry, ze was denerwuje ale naprawde probuje
Dzieki za odpowiedz
PZDR

---- Dodano 13-12-2008 o godzinie 23:01 ----
Ok mam
Dla tych, którzy potrzebuja pomocy kilka wskazowek:
1. Przed uruchomieniem QuickPwn wgraj program FRAMEWORK 3.5. Jest do sciagniecia na pierwszej stronie od moderatora LoBo lub tutaj :

Pobierz .NET Framework 3.5 - download z dobreprogramy


2. Uruchom QuickPwn tak jak jak to opisal na pierwszej str moderator
3. Bardzo wazne stosuj sie do angielskich polecen:

http://img505.images...pturpoprjt9.jpg

a to znaczy:
Hold down the Home button for 5seconds -przytrzymaj caly czas srodkowy, glowny przycisk przez 5 sekund

Hold down the Home and Power buttons together for 10 sec- przytrzymaj razem srodkowy przycisk i ten, ktorym uruchamiasz iPhone (na gorze z prawej str w 3G) przez 10sekund

Release Powerbutton and continue to hold Home for 30 sec - Zwolnij przycisk, ktorym uruchamiasz iPhone (ten z prawej str na gorze) i trzymaj nadal srodkowy przycisk z przodu iPhone przez 30 sekund

Wait while your iPhone is prepared for jailbreaking... - poczekaj teraz program sie instaluje. To troche potrwa, pojawi sie ananas- to dobry znak ;)

Mam nadzieje, ze pomoglam ;)
Dziekuje LoBo za swietne wytlumaczenie sprawy ;)
PZDR

#777 przemooo85

przemooo85
  • 2 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 14 grudnia 2008 - 00:08

thx powiem tylko jedno - jesteś wielki.dzięki...!!a jak wprowadzić język polski??

#778 KasiaiPhone

KasiaiPhone
  • 53 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 01:23

powiem tylko jedno - jesteś wielki.dzięki...!!a jak wprowadzić język polski??

jezyk polski? jesli chodzi o aplikacje QuickPwn niestety wszystko jest po angielsku ale moderator LoBo na pierwszej str tego watku swietnie to wytlumaczyl ;) krok po kroku. Po rozpakowaniu na pulpicie w iPhone pokaza sie dwie ikonki- Cydia i Installer no i finish ;) a jak po myszkujesz w Cydi tam wszystko znajdziesz od a do z ;) wlasnie to robie ;)
pzdr

#779 hardavi

hardavi
  • 8 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 01:24

Wybaczcie jeśli pytam o coś co już było tłumaczone, ale po przejżeniu kilkudziesięciu stron już nie wiem czy znajdę odpowiedź. Znalazłem jeden wpis z problemem jak mój, ale bez żadnych odpowiedzi. Próbuję skorzystać z QuickPwn (wg. instrukcji z 1 str.) ale niestety program zatrzymuje się na etapie "Wait for your iPhone to connect in Recovery Mode". Rozumiem, że program mnie poprowadzi kiedy mam wykonać odpowiednie czynności i kiedy upływa ich czas, a jeśli przez kilkanaście minut nic się nie dzieje? Co robić?

#780 schizont

schizont
  • 4 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 01:30

pomocy!! robilem jb iphona 3g soft 2.2. po zrobieniu wszystkiego zaczal sie restartowac. wylaczyl sie, wlaczyl i nic sie nie dzieje, co jakis czas tylko podwojnie wibruje i nic poza tym. itunes go nie widzi. co mam robic?

#781 KasiaiPhone

KasiaiPhone
  • 53 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 01:31

1. QuicPwn ;) jest
2. Cydia i Installer ;)
3. SwirlyMMS ;)- znajdziesz w Cydii
4. Dzwonki ;) - znajdziesz w Cydii i mase innych programow- swiat stał sie.... ;)
do zklikanka- dziekuje moderatorom za podpowiedz ;)
-musze sobie znowu cos znalezc ;)

---- Dodano 14-12-2008 o godzinie 03:34 ----

Wybaczcie jeśli pytm o coś co już było tłumaczone, ale po przjżeniu kilkudziesięciu stron już nie wiem czy znajdę odpowiedź. Znalazłem jeden wpis z problemem jak mój, ale bez żadnych odpowiedzi. Próbuję skorzystać z QuickPwn (wg. instrukcji z 1 str.) ale niestety program zatrzymuje się na etapie "Wait for your iPhone to connect in Recovery Mode". Rozumiem, że program mnie poprowadzi kiedy mam wykonać odpowiednie czynności i kiedy upływa ich czas, a jeśli przez kilkanaście minut nic się nie dzieje? Co robić?

moze uda mi sie troche pomoc... wylacz program , rozlacz phona, zresetuj komputer i zacznij od nowa
1. musisz miec FRAMEWORK 3.5 rozpakowany
2. wlacz QuickPwn
3. podlacz phona

---- Dodano 14-12-2008 o godzinie 03:37 ----
daj znac czy dalej sie przycina

---- Dodano 14-12-2008 o godzinie 03:42 ----

pomocy!!
robilem jb iphona 3g soft 2.2. po zrobieniu wszystkiego zaczal sie restartowac. wylaczyl sie, wlaczyl i nic sie nie dzieje, co jakis czas tylko podwojnie wibruje i nic poza tym. itunes go nie widzi.
co mam robic?

spokojnie bez nerwow
najlepiej odczekac, zresetowac i phona i kompa.... a noz przeskoczy ;) czasem złośliwość martwych rzeczy, czasem zmeczenie ;)

#782 hardavi

hardavi
  • 8 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 02:33

Davvido.
Wspomóż radą jeśli możesz.
Próbuję skorzystać z QuickPwn (wg. instrukcji z 1 str.) ale niestety program zatrzymuje się na etapie "Wait for your iPhone to connect in Recovery Mode". Rozumiem, że program mnie poprowadzi kiedy mam wykonać odpowiednie czynności i kiedy upływa ich czas, a jeśli przez kilkanaście minut nic się nie dzieje? Co robić?

#783 cziloss

cziloss
  • 84 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 15 grudnia 2008 - 13:42

A jak zrobic zeby od razu przejsc z wersji 1.1.4 --> 2.2 ? Jest jakis sposob na skroty ? Czy najpierw trzeba WinPWN do 2.0.x i ptem dopiero QPWN do 2.2 ? Jak podlaczam od razu IP do QPWN mowi ze minimum musze miec softa 2.0 wiec el dupa :). Wiec jak jest prosze o podanie go.

EDIT: przy upg z 1.1.4 na 2.0.2 caly czas mam ten sam problem i niemoge go ominac czyli cos takiego ImageShack - Image Hosting :: beztytuu2le5.png dlatego pytam sie czy nie mozna tego ominac i od razu walnac z 1.4 na 2.2 :/

#784 rafalkapalka

rafalkapalka
  • 5 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 15:18

prosze o podpowiedz w czym jest problem nie moge zainstalowac aplikacji : bład sprawdzania wyskakuje. JB przeszedl prawidlowo system 2.2 pozdrawiam aplikasje z apstore bez problemu instaluje

#785 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 grudnia 2008 - 15:41

Błąd sprawdzania? Jakich aplikacji? Weź się wysil i chociaż problem opisz dokładniej. :mad:

#786 aureate

aureate
  • 47 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 16:53

Witam! Mam następujący problem... otoz zrobilem JB z 2.1 na 2.2 (dodam, że telefon został kupiony w sieci o2) i nie mam zasięgu... jest napisane "brak usług". Czytalem, zeby zrobic legalna aktywacje przez itunes, ale jest problem tego typu, iż nie mam tej karty początkowej od operatora :( Przed aktualizacją korzystalem z telefonu dzieki nakladce bodajze yessim na karte playa, ktora umozliwiala mi bezproblemowe funkcjonowanie z iphone'a. Nie mam pojecia co mam robic :/ probowalem juz restarowac iphone i jego oprogramowanie ale nic sie nie dzialo nadal "brak usług"! Serdecznie prosze o pomoc. POZDR. ;)

#787 matikajak

matikajak
  • 11 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 17:57

Witam. Ja wg. tego poradnika odblokowałem mojego iphone 2G 8GB jak robiłem JB miałem softa 2.2 i w quickpwn załadowałem też 2.2 dla 2G i wszystko ok... oprócz simlocka którego nadal mam... :/ Wcześniej miałem na siec o2 uk, teraz w ustawieniach mam operator orange 2.9 i jak wsadzę sim orange na górze jest napisane orange i max kresek zasięgu... tylko jest w oknie telefonu alarmowego i dalej nie da się przejśc... Ale jest tak, że jak wezmę poł. alarmowe i wpiszę nr tel kogoś tam to dzwoni... I w sumie po JB miałem wszystkie dane a podobno po tym jest wszystko usunięte... I nie wiem czy coś źle zrobiłem i co z tym zrobic...

#788 fbaran

fbaran
  • 17 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 19:20

zdublowany post

---- Dodano 15-12-2008 o godzinie 19:40 ----
Da sie zrobic tak ze jak mam JB 2.1 to zrobic 2.2 tylko zeby mi nie usunelo cydii i wszystkich programow z niej? Bo jak zainstaluje normalnie soft 2.2 i potem go JB przez QuickPWN to nie bede tego mial.

#789 seweryn24

seweryn24
  • 10 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 20:29

Mam problem bo mianowicie nie mogę jailbreakowc iPhona 3G mam soft 2.2 i stosuje się do tutoriala ...:/ problem pojawia się wtedy gdy w pojawia sie komunikat z pkt.6 Wait for your iPhone to connect in Recovery Mode... i na tym "zadaniu" sie wiesza...:/ czekam już pół godziny prosze o szybką pomoc

#790 hardavi

hardavi
  • 8 postów

Napisano 16 grudnia 2008 - 00:41

Uff, udało się!

Ku mojej radości udało mi się w końcu poprawnie przeprowadzić odblokowanie iPhona programem QuickPwn.
(Wszystko dzięki przesiadce z PC-ta na Mac-a)

#791 rafalkapalka

rafalkapalka
  • 5 postów

Napisano 16 grudnia 2008 - 10:22

Błąd sprawdzania? Jakich aplikacji? Weź się wysil i chociaż problem opisz dokładniej. :mad:


Chodzi o gry (asphalt4, egg, froger, isnake )które kiedys miałem na ip 2G teraz za boga przy synchronizacji z ip3G nie chca wejsc.

Wyskakuje komunikat : program"catchtheegg" nie został zainstalowany na Iphone..., Ponieważ nie można go było sprawdzić.
Pozrawiam

#792 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 grudnia 2008 - 10:26

Kolejny pirat na forum - witam. Radzę przeczytać Regulamin - MyApple nie toleruje piractwa.

#793 rafalkapalka

rafalkapalka
  • 5 postów

Napisano 16 grudnia 2008 - 10:45

Kolejny pirat na forum - witam.
Radzę przeczytać Regulamin - MyApple nie toleruje piractwa.


pirat to zadużo powiedziane poniewaz mp3 też nie przyjmuje .tak ponadto sam JB i aktywacja jest piractwem :roll:

pozdrawiam

#794 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 grudnia 2008 - 11:24

Nie jest. Jak nie wiesz co mówisz to nie mów. Koniec OT.

#795 turboproper

turboproper
  • 45 postów

Napisano 16 grudnia 2008 - 21:04

Czy da się zrobić jb w 3G przez quickpwn bez aktualizacji basebandu?? Bo nie mam Maca, a chcę zdjąć simlocka.

#796 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 grudnia 2008 - 21:42

Nie da się.

#797 dzidzius

dzidzius
  • 53 postów

Napisano 16 grudnia 2008 - 22:39

witam mam iphona 2g wgrałęm softa 2.2 potem za pomoca quickpwn wgralem go ponownie wszystko niby dzial ale nie ma zasiegu wiec zainstalowalem w iphonie bootneuter ale jak go wlaczam to sie zawiesza i nie moge nic zrobic tylko restars.

przejzalem ten post dwa razy i probowalem wszystkich rad jakie podawaliscie na ten problem
prosze o pomoc

---- Dodano 17-12-2008 o godzinie 12:42 ----
witam postanowilem troche jeszcze pkombinowac i zamiast softa 2.2 2 wagrałem 2.1 przypominam ze mam iphona 2G. Wszystko ok nawet Bootneuter dział wiec zaznaczyłem w nim Neuter i Unlock i potwierdzilem FLASH i nic nadal nie mam sieci

---- Dodano 17-12-2008 o godzinie 13:00 ----
witam postanowilem jeszcze raz na nowo wgrac od poczatku softa 2.1 i teraz wszystko dzial bootneuter dziala poprawnie i mam siec narescie po tygodniu meczarni

POZDRAWIAM

#798 szczybiel

szczybiel
  • 18 postów

Napisano 17 grudnia 2008 - 14:48

zrobilem przed chwila jb i po wylaczeniu ip sie nie wlancza(tzn na poczatku sie wlanczał lecz nie znajdowal sieci po ktowyms wlączeniu pojawia sie ekran startowy i nic sie nie dzieje, czasami sie restartuje i od nowa jakby chcial sie wlanczac. wiecie jaka moze byc przyczyna?

#799 dzidzius

dzidzius
  • 53 postów

Napisano 17 grudnia 2008 - 15:59

witam ponownie
napisalem wczesniej ze wszystko ok i było siec sie znalazła ale tylko na 10 min potem na iphonie wyskoczył mi napis brak karty sim. No to wyjołem karte i wkładam do innego telefonu marki nokia i dzial. Potem biore moja karte sim z innym numerem i wkladam so iphona patrze dziala.

Wiec w czym teraz problem karta nie dzial na iphonie ale dziala na innym telefonie

Prosze o pomoc

---- Dodano 18-12-2008 o godzinie 02:41 ----
halo moze ktos mi pomóc

#800 pablo88r

pablo88r
  • 56 postów

Napisano 18 grudnia 2008 - 07:19

probowalem zrobic jb za pomoca QuickPwn22-1 i mam klopot wyskakuje mi your device has connected in the wrong mode this can be caused by incorrect following of the instruction or a faulty connection prosze o pomoc




Użytkownicy przeglądający ten temat: 12

0 użytkowników, 11 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)