Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[2.X][2G/3G][Mac/Windows] Odblokowanie i aktywacja [QuickPWN]


  • Please log in to reply
1501 replies to this topic

#501 dliwski

dliwski


  • 15306 posts
  • SkądWarszawa

Posted 08 November 2008 - 11:07

Albo nie potrafią czytać tutoriali, albo mają coś z systemem - bo słyszę, że się QuickPwn nie włącza/zamyka. Sam w sobie proces JB 2.1 jest W PEŁNI sprawdzony i możliwy, sam wczoraj miałem do zrobienia trzy iPhone'y, z czego dwa poszły z QuickPwn, jeden na życzenie z PwnageTool. Wszystkie puściły moje mieszkanie z odblokowanym 2.1 na pokładzie. Czyli tak jak mówię - problem jest tylko i wyłącznie po stronie wykonującego, bo sama operacja jest pewna.

#502 areoqs

areoqs
  • 342 posts
  • SkądWarszawa

Posted 08 November 2008 - 13:33

mam pytanie. Jak kupilem nowego iphona 3G w orange to rozumiem ze jak zjailbreakuje to bedzie dzialac. Tylko simlock nadal bedzie na inne sieci?

#503 popinek

popinek
  • 1 posts

Posted 08 November 2008 - 13:53

POMOCY!!! Robiłem wszystko według instrukcji, po całej operacji pojawia mi sie logo apple i telefon powinien mi sie ponowinie uruchomic. Czekalem ponad 2 godziny i nic. Telefon sie co jakis czas restartuje. Z gory dzieki za pomoc!

#504 kamek

kamek
  • 114 posts
  • SkądKatowice

Posted 08 November 2008 - 21:02

Mam jeszcze jedno pytanie o którym teraz mi się przypomniało. 1. Ile powinno się mieć Aplikacji/Gier na iPhone żeby JB przeszedł prawidłowo bo gdzieś przeczytałem ze ktoś miał problemy z JB ze nie chciał mu się iPhone włączyć ,a gdy usunął Aplikacje/Gry to JB mu się przyjął. Przepraszam jeśli to nie zrozumiałe ale coś takiego czytałem :roll:

#505 daniel145

daniel145
  • 48 posts
  • SkądKatowice

Posted 08 November 2008 - 21:15

no ja tak mialem, poprostu mialem zawalona pamiec muzyka, filmami, aplikacjami i wtedy nie chcial mi sie wlaczyc. Potem wszystko usunalem i bezproblemu odblokowalem fona

#506 kamek

kamek
  • 114 posts
  • SkądKatowice

Posted 08 November 2008 - 21:21

Jeśli mam 43 Aplikacji/Gier i z 40 i 119 utworów to zrobić JB czy usunąć całą muzyke i trochę Aplikacji/Gier?:confused:

#507 dliwski

dliwski


  • 15306 posts
  • SkądWarszawa

Posted 08 November 2008 - 21:35

Wg mnie Jailbreak generalnie powinno robić się od razu po wgraniu oprogramowania, na czysto. Potem nie przywracać żadnej kopii zapasowej. Wtedy nie ma błędów... a jak Wy tak kombinujecie to nie dziwne, że coś się psuje, albo nie działa. :roll:

#508 szwaglu

szwaglu
  • 95 posts
  • SkądRzeszów

Posted 08 November 2008 - 22:32

TO ja mam pytanie. Do jailbreka potrzebne połączenie internetowe? Bo teraz siedzę na blue connect i nie wiem, czy się w ogóle za to zabierać przy takim czymś.

#509 paiczi

paiczi
  • 274 posts
  • Skądpomorze

Posted 09 November 2008 - 02:19

dupa.nic nie kombinuje.wgrywalem na czysto i nie chcial pojsc.ale u kolezki poszedl i udalo mi sie zrobic jailbreaka bez najmniejszego problemu :] wszesniejsze porazki wynikaja z tego ze moje xp jest do wymiany

#510 kamek

kamek
  • 114 posts
  • SkądKatowice

Posted 09 November 2008 - 10:27

Davvido to co mi proponujesz zrobić? :rolleyes:

#511 szwaglu

szwaglu
  • 95 posts
  • SkądRzeszów

Posted 09 November 2008 - 17:03

Już wszystko zrobione, na XP nie chciało pójść, a na Viśćie u dziewczyny wszystko ok.

#512 kamek

kamek
  • 114 posts
  • SkądKatowice

Posted 09 November 2008 - 19:52

Też zrobiłem. I mam pytania znowu :rolleyes: :confused: 1. iPhone teraz mi się dłużej włącza czy to normalne po JailBreak'u? 2. Nie umiem zainstalować gry z Installera.

#513 dziunekk

dziunekk
  • 113 posts
  • SkądPodhale

Posted 09 November 2008 - 23:08

Też zrobiłem. I mam pytania znowu :rolleyes: :confused:

2. Nie umiem zainstalować gry z Installera.


Jeżeli gra nie jest pod soft 2.x to jej nie zainstalujesz. Becie Cie cofało i instaler nie pozwoli tego zainstalować, tylko to co jest pod 2.x sie zainstaluje.

#514 tweakman

tweakman
  • 2 posts

Posted 10 November 2008 - 14:25

Witam Mam pytanie do bardziej zawansowanych ode mnie: zrobilem jailbreak'a, wszystko poszlo gladko za pierwszym razem, jest cydia, jest instaler ale jakakolwiek sciagne aplikacje czy toprzez jeden program czy to drugi to instaluje sie, na pare sekund wszystko znika a pozostaje tylko krecoce sie koleczko, po czym wraca, a w home menu nic nie ma nowego zainstalowanego. W czym tkwi problem?? z gory dzieki za odpowiedz

#515 kamek

kamek
  • 114 posts
  • SkądKatowice

Posted 10 November 2008 - 15:15

Witam

Mam pytanie do bardziej zawansowanych ode mnie:

zrobilem jailbreak'a, wszystko poszlo gladko za pierwszym razem, jest cydia, jest instaler ale jakakolwiek sciagne aplikacje czy toprzez jeden program czy to drugi to instaluje sie, na pare sekund wszystko znika a pozostaje tylko krecoce sie koleczko, po czym wraca, a w home menu nic nie ma nowego zainstalowanego. W czym tkwi problem??
z gory dzieki za odpowiedz


Ja mam podobny problem tylko z grami z Installera instaluje się niby i cofa do Home i nic nie ma na iPhone ,a w Installer'ze mogę ją usunąć.

#516 dzikusek

dzikusek
  • 28 posts

Posted 11 November 2008 - 06:52

mam problem, mam iP 3g soft 2.1 zrobiłem wszystko jak pisał lobo. wszystko jest ok ostatni punkt bierze mi się wyłącza tel potem włącza i od razu mam itnes i usb i robie to co kaze tj home trzymam, potem caly czas home i power pomtem home i g.... nic dziala jak trzymam power i home to tel sie off nie mam żednego anansa ani nic help?

#517 kamek

kamek
  • 114 posts
  • SkądKatowice

Posted 11 November 2008 - 11:04

mam problem,

mam iP 3g soft 2.1 zrobiłem wszystko jak pisał lobo. wszystko jest ok ostatni punkt bierze mi się wyłącza tel potem włącza i od razu mam itnes i usb i robie to co kaze tj home trzymam, potem caly czas home i power pomtem home i g.... nic dziala jak trzymam power i home to tel sie off nie mam żednego anansa ani nic help?


Chyba wiem o co Ci chodzi miałem ten sam problem ale wiem jak temu zaradzić wystarczyło przeczytać dokładnie polecenia co piszą w programie.

1. Trzymasz Home (i wtedy chyba pojawia się iTunes no nie?) potem puszczasz Home.
2. Trzymasz Power i Home (to w tedy wyłącza się iPhone to chyba normalne bo tak u mnie było :roll: )
3. Puszczasz Power ale dalej trzymasz Home.

Jeśli zrobisz tak jak tu napisałem powinno zadziałać. Potem będzie iPhone się włączał 1 minute lub 2 minuty wiem ze długo mi się włączał ale może u Ciebie szybko włączyć gdyż miałem dużo Aplikacji/Gier i Utworów. Napisz jeśli Ci się uda robiąc tak jak Ja pisałem.

#518 dzikusek

dzikusek
  • 28 posts

Posted 11 November 2008 - 12:45

dzięki kamek udało się właśnie. ale nie wiem czemu dopiero za którymś razem poszło jak wyłączył się to trzymałem z 10 sek jeszcze sam home i poszło:). dzięki

#519 lew

lew
  • 5 posts

Posted 11 November 2008 - 12:50

a ja mam taki problem ze jak chce uruchomić quickpwn lub iphone pc suite występuje mi bład aplikacji z informacją ze aplikacja nie została właściwnie zaincjowana (oxc0000135) o co chodzi to juz kolejny progaram pod ipfona pomocy błagam

#520 leniu

leniu
  • 10 posts

Posted 11 November 2008 - 15:08

mam iphone 3g może głupie pytanie ale jestem zielony ;] czy jak mam iphone w wersji 2.1 to musze go przeinstalować na 2.0.2 ? i czy jak bede źle trzymał te home i power i jeszcze raz tam co tam jest ... to iphone sie zawiesi na amen czy poprostu jailbreak nie bedzie miał miejsca i wszystko bedzie po staremu bo troche sie boje że popsuje... help

#521 kamek

kamek
  • 114 posts
  • SkądKatowice

Posted 11 November 2008 - 15:41

mam iphone 3g może głupie pytanie ale jestem zielony ;]
czy jak mam iphone w wersji 2.1 to musze go przeinstalować na 2.0.2 ? i czy jak bede źle trzymał te home i power i jeszcze raz tam co tam jest ... to iphone sie zawiesi na amen czy poprostu jailbreak nie bedzie miał miejsca i wszystko bedzie po staremu bo troche sie boje że popsuje... help


Też nad tym się zastanawiałem ale nie dostałem odpowiedzi na wszystko to zaryzykowałem.

Jeśli będziesz źle trzymał Home i Power to JailBreak się nie zainstaluje na iPhone ,a urządzenie ponownie się włączy po jakiejś minucie lub dłużej u mnie wyglądało to tak że już obgryzałem paznokcie i chodziłem do o koła pokoju się martwiąc ze się nie włącza iPhone bo się zawsze uruchamiał w 20-30 sekund. A co do softu to zostaw 2.1 gdyż też na tym systemie robiłem JailBreak'a. A co do końcowego etapu będzie też Jabłko się wyświetlało przez minute lub dłużej i raz za wibruje telefon nie panikuj tylko przy tym tak jak Ja :roll: .

#522 leniu

leniu
  • 10 posts

Posted 11 November 2008 - 18:32

tak wszystko poszło pomyślnie ;) dzięki za pomoc teraz po prostu się połapać w tym wszystkim i gitt ;)

#523 kamek

kamek
  • 114 posts
  • SkądKatowice

Posted 11 November 2008 - 20:02

Służę pomocą :rolleyes:

#524 Polit

Polit
  • 66 posts

Posted 12 November 2008 - 12:26

Panowie, kiedy można się spodziewać software'owego odblokowania 3G? Codziennie przeglądam blogi z nadzieją, że to "już", ale powoli tracę nadzieję. Damn you plus gsm!

#525 kamek

kamek
  • 114 posts
  • SkądKatowice

Posted 12 November 2008 - 15:21

Podobno w Anglii umieją ściągnąć SimLock'a programowo z iPhone 3G tylko że nie chciałem ryzykować gdyż nie umiałem się do końca dogadać i spytać czy ma jakieś dowody ze już ściągnął SimLock'a z iPhone 3G. A moim zdaniem po Nowym Roku powinni już ściągnąć SimLock'a + nowy Soft wejdzie w życie 2.2 za około 10dni to może im utrudnić :roll: P.S. Jeśli się mylę to proszę napisać ,to moje zdanie :rolleyes:




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users