Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[2.X][2G/3G][Mac/Windows] Odblokowanie i aktywacja [QuickPWN]


  • Please log in to reply
1501 replies to this topic

#451 dliwski

dliwski


  • 15306 posts
  • SkądWarszawa

Posted 27 October 2008 - 07:32

JEZU! Myślisz, że po co robisz JB?! Właśnie po to, byś mógł dodać Cydie! Jakby dało się dodać tak po prostu, to nie byłoby czegoś takiego jak JB. :?

#452 prospect

prospect
  • 6 posts

Posted 27 October 2008 - 13:26

hej prosze o was o pomocproblem opisalem kilkapostow wyzej

#453 m3lon

m3lon
  • 2 posts

Posted 27 October 2008 - 13:48

Witam, zrobilem wszystko jak trzeba (mam nadzieje) i teraz tak: 1. Jak poznac czy wszystko dziala? Mam na Iphonie ikone Cydie i Installera i chyba dzialaja bo zainsalowalem juz sobie nawet Cycorder'a i dziala :) czy to znaczy ze JB zrobilem poprawnie? Nie jestem pewien bo Lobo napisal ze na koncu JB ma sie uruchomic BootNeuter a ja nic takiego nie zauwazylem. 2. Chce sobie wgrac na Iphone zdjecie, ktore mam na kompie (na przyklad zeby sobie na tapete ustawic itp) jak to zrobic? Mam zainstalowane T-PoT moze tam da sie wgrac do iphone obrazki? 3. Jak wlaczam programy typu Iphone PC Suite czy Iphone Browser to zaraz po podlaczeniu Iphone wyskakuje blizej nie opisany blad i aplikacje sie wylaczja. Co jest nie tak? prosze o odpowiedz.

#454 dliwski

dliwski


  • 15306 posts
  • SkądWarszawa

Posted 27 October 2008 - 15:06

Do wgrywania multimediów używa się iTunes - to są podstawy, czytaj stronę Apple i instrukcję. BootNeuter nie dotyczy Jailbreak'a, a Baseband'u.

#455 daniel145

daniel145
  • 48 posts
  • SkądKatowice

Posted 27 October 2008 - 17:57

Wszystko ok poszlo. lecz nie mam zasiegu, mam iphone 3g. Czy ktos wie co z tym zrobic?

#456 dliwski

dliwski


  • 15306 posts
  • SkądWarszawa

Posted 27 October 2008 - 17:59

Zrobić aktywację w iTunes przed użyciem QuickPwn.

#457 daniel145

daniel145
  • 48 posts
  • SkądKatowice

Posted 27 October 2008 - 19:09

thx dziala. A tak wogole wiem czemu wczesniej jak odblokowywalem iphone i ciagle swiecilo sie logo jabluszka i wibrowal co jakis czas- iPhone byl za bardzo zapchany muzyka, filmami, aplikacjami

#458 s-g85

s-g85
  • 2 posts

Posted 27 October 2008 - 19:33

mam iphone 3g z softem 2.1, zrobiłem wszystko dokładnie tak jak napisane w tutorialu no i niby wszystko było ok, działa cydia i instaler, ale problem jest taki, że nie mogę użyć funkcji telefon: kiedy wciskam ikonkę telefon, pokazuje mi się klawiatura numeryczna z tym że nie ma reakcji po dotknięciu jakiegoś klawisza, nie mogę też wejśc w kontakty, ostatnie połączenia. po jakichś 10 sek od włączenia funkcji telefon, wyłącza się sama i przechodzi do ekranu głównego.

---- Dodano 27-10-2008 o godzinie 21:19 ----
sorki za post, przeszukałem forum jeszcez raz i znalazłem problem i rozwiązanie - odinstalowanie "kate" pomogło,

#459 paiczi

paiczi
  • 274 posts
  • Skądpomorze

Posted 28 October 2008 - 19:14

zrobilem jak napisano. dodam ze po podlaczeniu iphona do mojego xp, moj system informuje ze znalazl urzadzenie ale kiedy chce zainstalowac sterownik automatycznie, windows go nie odnajduje takze w menedzerze mam iphona jako zolty znak zapytania. malo tego, gdy instalowalem aparat fotograficzny to rowniez xp nie mogl zainstalowac sterownikow. nie widzi aparatu fotograficznego, a w tej sytuacji nie widzi rowniez iphona poniewaz o ile dobrze mi wiadomo windows xp rozpoznaje iphona jako aparat fotograficzny, tak? jednakze w kontrolerach uniwersalnej magistrali jest zainstalowany apple mobile device USB driver. ma to moze jakich wplyw na to ze quickpwn moze miec problem z nawiazaniem polaczenia z moim iphonem. doszedlem do momentu kiedy wszedl w tryb recovery. nastepnie walcze z tymi przyciskami i chyba cos mi nie idzie bo nadal na iphonie po wlaczeniu widnieje plyta i kabel usb. potem odlaczam kabel, podlaczam do kolejnego portu i nic, do kolejnego dalej dupa. i probuje tak pod rzad pare razy. czasem jak przytrzymam dluzej ten home to pozniej iphone nie chce sie wlaczyc normalnie. to trzymam 15 sekund power i home i pozmiej na 2 sekundy sam power i iphone's alive! :) zdaje sie ze wyszedl z trybu awaryjnego, tak? wersja oprogramowania to 2.1. gdy go kupowalem byla wersja 2.0 , przy upgrade'owaniu byly male problemy.zwiecha. po odlaczeniu i podlaczeniu na nowo itunes z, odziwo widniejacym w okienku startowym soft 2.1 przywrocil go do zycia. mam zainstalowany framework 3.5 a moze miec wplyw to ze mam bardzo malo miejsca na dysku c,zaledwie 160 MB. ? czy quickpwn to jedyny sposob na jailbreake do softu 2.1 w 3G na windzie?

#460 doniak94

doniak94
  • 24 posts

Posted 29 October 2008 - 20:36

Ciągle mam jakieś problemy związane z tym iphone'em. Tym razem zrobiłem JB ,ale z wersją 2.0.0 i część aplikacji mi nie chciało się zainstalować, więc zrobiłem restore do wersji 2.0.2, lecz teraz prosi mnie o włożenie aktywowanej karty sim, bądź karty sim do aktywacji. Tylko ja nie mam żadnej karty sim z orange Co mam teraz zrobić?

#461 puchaczenkoo

puchaczenkoo
  • 1 posts

Posted 29 October 2008 - 21:46

Witam wszystkich! Jestem tu nowy lecz iPhona mam od paru miesięcy. Zrobiłem pewną głupotę bo miałem wersje 2.0 odblokowaną i zaktualizowałem do 2.1 lecz zblokowaną. Brak cydii Installera itp. Próbowałem zrobić to co należało aby go odblokować. Robiłem krok po kroku nagle wyskoczył komunikat : " You are now ready to launch the Pwnage process in a new window. This in an interactive command-line tool, so please read carefully and follow the on screen prompts. Please note that Quick Pwn will terminate iTunes - related process automatically." Przyciskam przycisk "go!" uruchamia sie okienko i po chwili wyskakuje ze wystąpił bład krytyczny i aplikacja zostaje zamknięta. Wczesniej okienko z Bootloaderami sie nie otwiera. Proszę o pomoc :(

#462 brodha

brodha
  • 8 posts

Posted 29 October 2008 - 22:16

brawo panowie!!!!!

#463 michcio700

michcio700
  • 8 posts

Posted 30 October 2008 - 23:37

Witam,
Lobo, davidoo lub ktokolwiek inny... help!!!
czytałem ten tutorial, ale nie napotkałem się na taką sytuację jaką ja mam... a mianowicie:

Iphone 2g 2,0,2
1 zrobiłem upgrade z 1.1.4 do 2.0.2 z uwagi na możliwość wgrywania .ipa (przez itunes)
2. następnie zastosowałem się do tej całej instrukcji, lecz na moje nieszczęście zrobiłem jailbreaka przez quickpwn 1,20, w którym to nie było możliwości zdjęcia simlocka.. Ale nic, pomyślałem, że zdjeme go przez boot neutera.. program ściągnąłem z cydii, zrobiłem flash... i iphone zachowywał sie tak jakby się zaciął...(nie pamiętam objawów) i na koniec wyskoczył mi komunika tego typu: wymagana naprawa, iphone nie może wykonywać ani łączyć połączeń, czy coś takiego...
3. Pomyślałem: nic straconego, restore i będzie ok.
4. Zrobiłem Restore do wersjii 2.0.2 i odrazu jailbreak przez quickpwn Rc3 (by zdjął os razu simlocka) oczywiście wszystkie procesy pięknie przebiegły, lecz bardzo długo... na pewno duuużo dłużej niż przedtem...
5. iphone mi się zresetował (tak jak w instrukcji)
6 No I SEDNO SPRAWY: po całym resecie i jailbreaku, włączył mi sie tryb awaryjny.. :/ czyli tak jakby nic nie pomogło, i tak zostało... zrobiłem jeszcze raz reset, i nic (na wyświetlaczu pokazany kabelek i iphone, na dole emerygency call..) Może wiecie czego to jest wina...

Chciałem dodać, że wcześniej downgreadowałem ipka z 2,0,1 do 1,1,4, i robiłem jailbreak przez iliberty i było wszystko ok...

Proszę, pomóżcie mi, jeśli możecie i nie odsyłajcie do czytania forum, że takie coś już było, bo szukałem, lecz nic nie znalazłem...

Pozdrawiam!!!

#464 dliwski

dliwski


  • 15306 posts
  • SkądWarszawa

Posted 31 October 2008 - 07:37

Użyj QuickPwn jeszcze raz. Nie trzeba szukać - wystarczy pomyśleć.

#465 dario321

dario321
  • 711 posts
  • Skądok.Radom

Posted 31 October 2008 - 09:31

chcesz 2.0.2 by moc miec .ipa i to nielegalne,a moderator forum udziela Ci rady. musze Ci pogratulowac bo innych zwyczajowo traktuje inaczej;)

#466 soltysms

soltysms
  • 93 posts
  • SkądWarszawa

Posted 31 October 2008 - 14:53

Ja mam takie pytanie. Mam iPhona 2g z softem 2.0(PwnageTool). Chciałem zrobić update do 2.1. W itunes zrobiłem update do 2.1 i ku mojemu zdziwieniu telefon nie był zablokowany. Mogę z niego normalnie korzystać i nie musze go odblokowywać. To pewnie dlatego, że wcześniej był zrobiony Pwnage i wziąłem update zamiast restore. Wszystko cacy tylko nie mam teraz Cydii.. Jest jakis sposób, żeby ją wgrać oprócz PwnageTool? pozdr

#467 dario321

dario321
  • 711 posts
  • Skądok.Radom

Posted 31 October 2008 - 15:02

wgraj sobie gotowy zmodyfikowany soft.

#468 soltysms

soltysms
  • 93 posts
  • SkądWarszawa

Posted 31 October 2008 - 16:01

a skad sciagnac?

#469 michcio700

michcio700
  • 8 posts

Posted 31 October 2008 - 17:16

Użyj QuickPwn jeszcze raz. Nie trzeba szukać - wystarczy pomyśleć.

Niestety nie chce pomóc, próbowałem 3 razy i dalej nic... może masz jeszcze jakieś pomysły?

#470 darioelektro

darioelektro
  • 1 posts

Posted 31 October 2008 - 17:26

dlaczego nie dziala mi QuickPWN na XP pomocy

#471 Sulej

Sulej
  • 3 posts

Posted 31 October 2008 - 17:27

QuickPWN wykrzacza mi się po uruchomieniu. Sprawdzałem to na 2ch komputerach :/ co jest nie tak?

#472 El Fuego

El Fuego
  • 74 posts
  • SkądKraków

Posted 31 October 2008 - 18:57

Dzięki za tutorial! Wszystko poszło bezprobllemowo. Pozdrawiam. El Fuego.

#473 ferrari

ferrari
  • 818 posts

Posted 01 November 2008 - 09:22

A co z iPod touch ? Trzeba zaznaczyć tylko add cydia i add instaler ? Proszę o pomoc. PS: juz 3 restore robie na aifonie z powodu instralera wiec nie polecam :)

#474 michcio700

michcio700
  • 8 posts

Posted 01 November 2008 - 12:29

Użyj QuickPwn jeszcze raz. Nie trzeba szukać - wystarczy pomyśleć.

zrobiłem kilka razy po kolei, i ciągle stawało mi na tym kabelku i podłączeniu do itunes, ale po 4 razie, zakończyło się wszystko ok, włączył się boot neuter 2.0 i wyświetlił sie komunikat:
" Please wait determining current settings... "
Wszystko ograniczyło sie do tego, czekam, już godzinę i nic... Może spotkaliście się z czymś takim?
próbowałem już restore i kilka razy quickpwn, lecz wszystko staje w tym momencie,
Please Help...
Chciałem jeszcze dodać że soft to 2,0,2

#475 magdalenka

magdalenka
  • 32 posts

Posted 01 November 2008 - 20:37

dziekuje za tutorial-wszystko poszlo bez problemu! wkoncu moge sprawic aby moj iphone byl bardziej dziewczecy;]




6 user(s) are reading this topic

0 members, 6 guests, 0 anonymous users