Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.X][2G/3G][Mac/Windows] Odblokowanie i aktywacja [QuickPWN]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1501 odpowiedzi w tym temacie

#426 Kermit

Kermit
  • 32 postów

Napisano 20 października 2008 - 22:15

POTWIERDZAM, że działa Jeśli działacie zgodnie z tutorialem - będzie OK, bez problemów jednak się nie obyło - mam iPhone 2G z 1.4 Era ściągnięty z USA pociągnięty Ziphonem - kiedy po zainstalowaniu nowego Itunes-a i .Neta 3.5 starałem się zrobić aktualizację do 2.1 wskazując ściągnięty wcześniej plik z softem 2.1, iP przeszedł w DFU i zawisł, iTunes wywlaił błąd i zaproponował Restore, dopiero jak ściągnął soft z Apple-a (BTW - identyczny z tym poprzednio wskazanym przeze mnie - sprawdzałem CRC) to iPhone ożył, potem reszta: QuickPWN za rączkę i odtworzenie zawartości iTunes-em (trwało dłuższą chwilę, ale mam sms-y, kontakty, zdjęcia, konta pocztowe itp.) Mam nadzieję, że będę zadowolony z upgrade-u ;)

#427 wicherrr3

wicherrr3
  • 19 postów

Napisano 21 października 2008 - 06:45

Czyli robie uaktualnie softu przez itunes a potem JB na sofcie 2.1 ? tak jak w instrukcji czy inaczej. bo mam aktulanie 2.01 po jb.

#428 Kermit

Kermit
  • 32 postów

Napisano 21 października 2008 - 07:59

tak jest

#429 FreQ

FreQ
  • 60 postów

Napisano 21 października 2008 - 09:41

Oki wielkie dzięki! EDIT: Ale mam problem z cydią bo jak pobiorę aplikację to wogóle jej nie widać. To w takim razie jak je pobierać???

#430 sobansio

sobansio
  • 184 postów
  • SkądNewbridge, Kildare, IE

Napisano 21 października 2008 - 17:41

A mi QuickPwn crashuje jak próbuję odpalić aplikację. Próbowałem na 3 Kompach Dell XPS M2010 - Vista Ultimate x86 - Crash VAIO FS-415E - XP, Vista Home Premium - Crash Toshiba Satellite Pro jakiśtam - Vista Home Basic - Crash

#431 karton

karton
  • 29 postów

Napisano 21 października 2008 - 21:44

ja mam dziwny problem, nie mogę zainstalować QuickPWN gdyż wyskakuje komunikat przy odpaleniu "ananasa" : błąd aplikacji- aplikacja nie została właściwie zainicjowana 0xc0000135 sciagnalem ja z linka podanego w tutorialu... :( co zrobic.....

#432 Dawid007

Dawid007
  • 15 postów

Napisano 21 października 2008 - 22:10

Witam, Pewnie i tak nikt mi nie odpowie, sądząc po tym, że duzo jest takich postów w tym temacie, na które nikt nie odpowiada, ale spróbuje. Mam iphone'a 2G. Wgraałem sobie dzięki temu tutorial'owi soft 2.1 i odblokowałem iPhone'a. On jednak po kilku godzinach zwykłego czuwania padł. Nie wiem co się dokładnie stało, ale gdy chciałem gdzies zadzownic zauwazyłem, że na ekranie jest USB plus iTunes, pomyslałem, dziwne.Zfleshowałem go jeszcze raz tym samym sposobem i użyłem tego samego softu. Wszystko poszło dobrze, bez żadnych problemów, ale iPhoone potrafił sięczasami bez przyczyny zrestartowac, tak z 3 razy dziennie. Zaczełem wgrywac programy przez Cydie i takie tam, mniejsza o to. Raz patrzę, a tu na ekranie "ANANAS" ;) Pomyślałem, że pewnie znowu się zrestartuje, a tu już tak zostało. teraz ściągam soft 2.0.2 i spróbuje z tym, może nie bedzie takich problemów. Wiecie może czym to jest spowodowane? Jakwgram soft 2.0.2to dam znac co i jak i czy wszystko poprawnie działa. Pozdrawiam, Dawid Zrobiłem upgrade do 2.0.2 i dalej się restaruje... Mankament techniczny?

#433 krolik88

krolik88
  • 4 postów

Napisano 22 października 2008 - 10:04

witam mam takie pytanie... mam iphone 3g 16gb i robie wszystko jak jest w instrukcji i nie wiem czemu po odblokowaniu nic sie nie zmienia oprocz tego ze installer jest dodany, gdy sprawdzam wersje oprogramowania w telefonie dalej jest 2.0 nic sie nie zmienilo ;/ oraz kolejne pytanie... dlaczego nie moge wgrac tego najnowszego softu 2.2 czy jakos tak.. pozdrawiam oraz czekam na szybka odp

[url]http://img205.imageshack.us/my.php?image=beztytuurm7.jpg[/url] czy wszystko jest ok ? dlaczego na 21 sekundach sie zatrzymuje?..

#434 cardriver

cardriver
  • 1 postów

Napisano 22 października 2008 - 13:40

witam! jakis dobry miesiac temu odblokowalem iphona wedlug tutka, wszsytko przebieglo pomyslnie, wszystko dzialalo, zadnych problemow, w ciagu tego ponad miesiaca mialem ze 2,3 bledy, 2 razy zgubil siec, ale na szczecie restart pomogl, dzisiaj wykonalem jeden telefon, rozlaczylem sie i za 3min znowu chcialem zadzwonic i juz wtedy 3 krotkie sygnaly, tak jakby siec niedostepna itd, iphone 3g 2.1, abo era,zasieg jest, wszsytkie kreski i 3G, rachunki oplacane na bierzaco wiec nie ma mozliwosci zablokowania przez ere. mial ktos takie problemy? pozdrawiam

#435 Kaczmarek94

Kaczmarek94
  • 4 postów

Napisano 22 października 2008 - 15:59

problem z quickpwn

gdy ściągam quickpwn , winpwn zawsze setup up niechce się włączyc może ktoś wie co się dzieje że nie moge włączyć tych programów?????

---- Dodano 22-10-2008 o godzinie 17:03 ----
pokazuje się błąd i pisze ze plik nie został zainicjowany

#436 drozdu

drozdu
  • 20 postów

Napisano 22 października 2008 - 17:36

Bardzo dziękuję za tutorial :) wszystko przebiegło elegancko full wypas - poza tym że musiałem poszukać w necie innego źródła na qpwn: iPhone Downloads | QuickPwn 2.1 /i klikamy download/

#437 mircek

mircek
  • 35 postów
  • SkądOpole

Napisano 23 października 2008 - 10:46

Przegladam i przegladam forum...

#438 FreQ

FreQ
  • 60 postów

Napisano 24 października 2008 - 18:00

U mnie sie udalo ....

Windows VISTA basic
itunes 8.0.1
uzylem plikow podanych w tym poscie
Iphone 2G wersja soft 1.1.1
04.01.13_G


najpierw upgrade do 2.1 poprzez opcje Update w ITunes a potem wszystkie kroki po kolej tak jak napisane.

WAZNE:
Stracilem wszystko z iphone laczeni z kontaktami na szczescie zapisalem sobie wczesniej w notatniku (pewnie jest jaki bardziej efektywny sposob backupu)

Pozdr



hmm... dziwne jak jailbreak'owałem to nie straciłem żadnych aplikacji

#439 fbaran

fbaran
  • 17 postów

Napisano 24 października 2008 - 20:01

A ja mam z kolei taki problem, ze nie moge jailbreak'owac iphona z softem 2.1 Wszystko dziala na sfofcie 2.0.2, ale gdy do QuickPWN laduje pliki softu 2.1 poprostu ich nie widzi. Czy wy tez tak macie?

#440 tomkio

tomkio
  • 2 postów

Napisano 25 października 2008 - 13:00

Witam Zrobiłem wszystko wg. zaleceń wszystko się udało ale nie może mi wyszukać sieci Orange? A także nie idzie skonfigurować neta bo nie ma zakładki DANE PRZEZ SIEĆ KOMÓRKOWĄ w Ustawieniach/siec. Proszę o szybką pomoc. Dodam że mam Ip 3g.

#441 dario321

dario321
  • 711 postów
  • Skądok.Radom

Napisano 25 października 2008 - 13:06

musisz go aktywowac w itunes i bedzie smigal;)

#442 tomkio

tomkio
  • 2 postów

Napisano 25 października 2008 - 13:44

No właśnie ale o co chodzi z podaniem tego numeru karty kredytowej przy aktywacji ?

#443 minio12

minio12
  • 3 postów
  • SkądPuławy

Napisano 25 października 2008 - 20:42

Witam Ja chciałem zapytać czy ta operację można przeprowadzić na Viscie bo pobrałem QickPWN ale niestety program sie nie uruchamia. Dodam że framework zainstalowałem. Z góry dzięki za odpowiedz

#444 KondzioR

KondzioR
  • 20 postów

Napisano 25 października 2008 - 23:12

witam, po pierwsze dziekuje za tutka, przejzysty i pomocny, chociaz quickpwn sam prowadzi za rączke :) jestem po JBwszystko pieknie śmiga, tylko niepokoji mnie komunikat, który pojawił się po jb, mianowicie na ekranie odblokowania iphona (ten gdzie przesuwamy suwaczek :)) mam taki napis/komunikat ktory nie wiem skad się wziął "This doenst really do anythink yet, but it /did/ get loaded off the server :P (Awesome, huh)" co to ma byc O_o dodam jeszcze ze jedyne co istalowałem po JB to winterboard i jeden theme...

#445 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 października 2008 - 23:22

Odznacz Server Lock Example w WinterBoard.

#446 KondzioR

KondzioR
  • 20 postów

Napisano 25 października 2008 - 23:33

no tak zapomniałem ze sie bawiłem wb :) dziękuje za pomoc, juz myslałem o tym jak ktoś mi hakuje iphone :)

#447 oberon

oberon
  • 7 postów

Napisano 26 października 2008 - 13:24

Witam.. iphone 3G 2.1 robiłem wszytsko zgodnie z 1 postemm w temaciw i po idącym ananasiie telefon restaruje, pokazuje sie jabłuszko i NIC:evil: Może ktoś pomoże. A jak łącze z Itunes nie znajduje telefonu lub wyświetla komunikat że nie może zapisać na dysku.. Coś sie da zrobić czy tylko SERWIS :(

#448 daniel145

daniel145
  • 48 postów
  • SkądKatowice

Napisano 26 października 2008 - 19:38

witam wlasnie odblokowuje iPhone 3g na innym kompie i ciagle na iphone jest jablko, a na kompie pisze "please wait for your device to reboot in its newly modifiet state" i czekam juz ok 20 min. Czy to jest normalne?

---- Dodano 26-10-2008 o godzinie 21:14 ----
Pomoze mi ktos?! Juz od 2 godz nic sie nie dzieje, telefon co jakis czas wibruje i mam ciagle logo apple, a na komputerze pisze "The pwnage process appears to have completed successfully please wait for your device to reboot in its newly modifiet state"

#449 prospect

prospect
  • 6 postów

Napisano 26 października 2008 - 22:20

Panowie wszystko zrobilem wedlug wskazowek a jednak nieu dziala :( Sciagnalem najnowsze oprogramowanie wlaczylem program quickpwn browse dalem sciagniete oprogramowanie ale niestety po rozpoczecie wyskakuje mi blad z aplikacja quickpwn.exe oczywiscie wyslij raport o bledach lub nie wysylaj jak klikam niewysylaj wszystko sie wylacza i tak caly czas:( poradzcie mi cos bo zwarjuje :)

#450 Wartal

Wartal
  • 154 postów
  • SkądŁodz /Dublin

Napisano 27 października 2008 - 00:23

Mam nowego iP 3G z O2 i sie zastanawiam czymusze go odblokowac zeby zainstalowac Cyde czy moge ja dodac poprzez Win SCP i czy beda mi sie programy z niej instalowac normalnie bezproblemu? dałby ktos linka do cydii?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych