Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[2.X][2G/3G][Mac/Windows] Odblokowanie i aktywacja [QuickPWN]


  • Please log in to reply
1501 replies to this topic

#376 Zibcio

Zibcio
  • 245 posts
  • SkądK r a k ó w

Posted 10 October 2008 - 22:55

A P E L do wszystkich ! ! ! ! ! Nie chwalcie sie że odblokowaliście swojego fona tylko napiszcie szczegółowo jak to zrobiliście podzielcie się tą zdobytą wiedzą . To jest forum na którym jest mnóstwo ludzi którzy z Aplle mają pierwszy raz kontakt . Dzięki takim opisą wiecej ludzi zrozumie i na waszych przykładach odblokuje swoje telefony





---- Dodano 11-10-2008 o godzinie 00:19 ----

Ty stary dzięki wielkie jestem zielony w tych klimatach i walczyłem z iphonem przez 3 dni dopiero twoje porady poskutkowały :D jak coś masz u mnie browara


takie coś nic nie wnosi na forum



EDIT : Ile sekund i jakie klawisze trzeba trzymac podczas odblokowania w qickpwn


#377 dario321

dario321
  • 711 posts
  • Skądok.Radom

Posted 11 October 2008 - 06:52

Zibcio- przeciez tam pisze co i ile po koleji.
proponuje abys sciagnal gotowy zmodyfikowany soft i go wgral przez itunes8 a ipkek byl w trybie DFU lub recovery.
jak cos to pisz na gg-9521674;)

#378 Irxman

Irxman
  • 1 posts

Posted 11 October 2008 - 07:24

Hejka Pisze pierwszy raz. Dzieki analizie tego forum zdecydowalem sie na modyfikacje mojego fonka i jest. Dla wszystkich przerazonych problemami o któych tu lub gdzie indziej czytacie. Nie wiem co Ci ludzie robia nie tak ale to praktcznie niemozliwe by sie gdzies pomylic. Jedyne miejsce gdzie sie troche podenerwowalem to na samym koncu oczekiwanie az sie fonik wlaczy - okolo 1-2 min. Ale tylko krok po kroku i cierpliwosc i jest. Teraz mam inny problemik. Mam wszystko jak sie patrzy tylko nie wiem jak z tego korzystac :) Jest gdzies post ktory opisuje jak wyorzystywac nowe mozliwosci ????

#379 magg

magg
  • 180 posts
  • SkądRadom

Posted 11 October 2008 - 07:31

Tyle ile pisze żeby trzymać ja miałem ten błąd raz ale za kolejnym razem wszystko poszło idealnie
najpierw głowy przycisk HOME potem HOME + POWER (TEN NA GÓRZE) i znowu sam HOME.
pozdro

A P E L do wszystkich ! ! ! ! ! Nie chwalcie sie że odblokowaliście swojego fona tylko napiszcie szczegółowo jak to zrobiliście podzielcie się tą zdobytą wiedzą . To jest forum na którym jest mnóstwo ludzi którzy z Aplle mają pierwszy raz kontakt . Dzięki takim opisą wiecej ludzi zrozumie i na waszych przykładach odblokuje swoje telefony





---- Dodano 11-10-2008 o godzinie 00:19 ----


takie coś nic nie wnosi na forum



EDIT : Ile sekund i jakie klawisze trzeba trzymac podczas odblokowania w qickpwn



#380 Zibcio

Zibcio
  • 245 posts
  • SkądK r a k ó w

Posted 11 October 2008 - 12:06

Dla potomnych .........

Niestety moj przykład iPhonem jest troche inny. Jeżeli przy odblokowaniu postępowałem tak jak w tym rozdziale za każdym razem dostawałem błąd "patrz wyżej" i to po przejściu iphona w recowery czy dfu . Nawet soft który sciągłem do odblokowania nie chciał sie zainstalować w trybach opisanych wyżej, dopiero poszperałem na innym forum i gość podał linka do czystego softu odziwo taki sam jak z tego tematu a jednak inny po sie wgrał LINK po wgraniu w trybie recowery aktywowałem go ,następnie sciągłem tylko QickPWN i z włączonym i Tunes 8 bez rzadnego wchodzenia w różne tryby postępowałem zgodnie z instrukcja programu odblokowałem telefon.

#381 giepo

giepo
  • 2 posts

Posted 12 October 2008 - 15:54

QuickPWN jak chce właczyc program to wyskakuje mi bład, ze jest ten program zle zainicjowany , co mam zrobic??

#382 pidipius

pidipius

    iOS Developer

  • 571 posts
  • SkądKatowice

Posted 12 October 2008 - 16:07

Zainstalowac .NET Framework.

#383 fafa

fafa
  • 3 posts

Posted 13 October 2008 - 20:30

Mam iPhone'a 3G kupionego w Erze. Wersja softu 2.1 Postępuję zgodnie z przewodnikiem, wszystko fajnie aż do ostatniego kroku gdzie wyświetla się komunikat '' Wait while your iPhone is prepared for Jailbreaking'', kółeczko sobie chodzi, niby coś myśli ale czekam tak nawet pół godziny i cisza. Czekam i czekam i nic się nie dzieje. Pomocy

#384 marcin_bs

marcin_bs
  • 5 posts

Posted 14 October 2008 - 07:55

Witam,

Ptrzebuję POMOCY!!! Wczoraj przez nieuwagę zablokowałem swojego IP 3G 8GB. Zakupiony był w Orange.
Proszę o podpowiedź czy po odblokowaniu WinPWN powinna działać sieć. Telefon odblokowałem softem 2.0.1, wszystko działa ok,ale nie łapie zasięgu. Czy powinienem wgrać soft 2.0.2? Na koncowce nie pokazał się bootloader. Czekam na wasze opinie i uwagi.

---- Dodano 14-10-2008 o godzinie 08:57 ----
Witam,

Ptrzebuję POMOCY!!! Wczoraj przez nieuwagę zablokowałem swojego IP 3G 8GB. Zakupiony był w Orange.
Proszę o podpowiedź czy po odblokowaniu WinPWN powinna działać sieć. Telefon odblokowałem softem 2.0.1, wszystko działa ok,ale nie łapie zasięgu. Czy powinienem wgrać soft 2.0.2? Na koncowce nie pokazał się bootloader. Czekam na wasze opinie i uwagi.

#385 boru

boru
  • 2 posts

Posted 14 October 2008 - 09:36

Wszystko ładnie pięknie, drugi Jailbreak w ciągu 4 dni, bezproblemowo. Dobra robota :) A tak pytanie z innej beczki, podczas wgrywania softu 2.1 do mojego 3G wystąpił błąd, musiałem robić restore, a wcześniej za pomocą Boss Prefs ukryłem przed ciekawskimi cydie i instalera bo kusiły ich paluchy. I teraz po restore, wgraniu softa 2.1 i jailbreak'u ikony nadal mam ukryte.. Jak sobie z tym poradzić? ;>

#386 dario321

dario321
  • 711 posts
  • Skądok.Radom

Posted 14 October 2008 - 11:36

dac na widoczne;) ale nie masz bossprefs,to nie wiem.dziwne.

#387 pluszzz

pluszzz
  • 13 posts
  • SkądWarszawa

Posted 15 October 2008 - 07:54

Dzięki za turtorial :) na początku trochę się z tym bawiłem, bo nie wpadłem od razu na to żeby użyć narzędzia już na odblokowanym (bez SimLocka z iSpot) 3G. Teraz mogę się już cieszyć Cydia i Installerem. Myslę, że warto taki komentarz dopisać na pierwszej stronie :)

#388 HellGoat

HellGoat
  • 55 posts
  • SkądKatowice

Posted 15 October 2008 - 12:44

Mam takie banalne pytanie: Czy jak mam iPhona 3G 2.0.2 i przez iTunes zaktualizuje oprogramowanie do 2.1 to będę musiał zrobić Jailbreak'a jeszcze raz, tym razem za pomocą QuickPWN? Dobrze rozumiem? A co się stanie z programami poinstalowanymi przez np Cydie? Wszystkie stracę? Jak to jest?

#389 dliwski

dliwski


  • 15306 posts
  • SkądWarszawa

Posted 15 October 2008 - 14:10

Tak - stracisz wszystko co związane z Jailbreak. Będziesz musiał też zrobić go ponownie.

#390 kubus_puchatek

kubus_puchatek
  • 5 posts

Posted 15 October 2008 - 16:08

zainstalowam wszysciutko..wlaczylem quickpwn, pierwsze okienko dalem dalej, drugie okienko wybralem oprogramowanie i czekam.. czekam i czekam i nie moge przejsc dalej.. co sie dzieje? mam iphone z softem 2.0 (2G) juz wszystko oki :) wlasnie wgrywam 2.1... :) pozdrowka!

#391 fafa

fafa
  • 3 posts

Posted 15 October 2008 - 22:27

---- Dodano 15-10-2008 o godzinie 23:28 ----

Mam iPhone'a 3G kupionego w Erze. Wersja softu 2.1

Postępuję zgodnie z przewodnikiem, wszystko fajnie aż do ostatniego kroku gdzie wyświetla się komunikat
'' Wait while your iPhone is prepared for Jailbreaking'', kółeczko sobie chodzi, niby coś myśli ale czekam tak nawet pół godziny i cisza. Czekam i czekam i nic się nie dzieje. Pomocy


ponawiam prośbę o pomoc

#392 anjszulc

anjszulc
  • 160 posts
  • Skądwarszawa

Posted 16 October 2008 - 15:32

---- Dodano 15-10-2008 o godzinie 23:28 ----


ponawiam prośbę o pomoc


masz wlaczonego iTunes podczac łamania? jesli nie to wlacz

#393 Tress Neskey

Tress Neskey
  • 18 posts
  • SkądWarszawa, PL

Posted 16 October 2008 - 16:41

Rozumiem, że na Mac'u nie potrzebuję .NET FRAMEWORK (bo niby jak miałbym to zrobić?)

#394 anjszulc

anjszulc
  • 160 posts
  • Skądwarszawa

Posted 16 October 2008 - 17:03

no wlasnie, jak ;)

#395 Tress Neskey

Tress Neskey
  • 18 posts
  • SkądWarszawa, PL

Posted 16 October 2008 - 17:54

Mam wersję softa w 3G 2.0.1 i mi wywala błąd, że nie obsługuje - czy powiniennem zrobić najpierw update softu?

#396 magdaa

magdaa
  • 7 posts

Posted 17 October 2008 - 00:39

Witam. dzisiaj probowalam odblokowac IP soft 2.1. Caly proces zakonczyl sie pomyslnie, jednak po wlozeniu karty sim pojawia sie "polaczenie alarmowe". Po podlaczeniu z iTunes pojawia sie informacja, że karta sim nie jest obslugiwana. Prosze o pomoc.

#397 fabian1984

fabian1984
  • 66 posts
  • SkądGrodzisk Mazowiecki

Posted 17 October 2008 - 09:23

Ja tez mam to samo zrobilem quick-a i mam brak zasiegu :/ Ipgone 3G 16gb 2.1 soft. Ludzie pisza zeby odznaczyc aktywacje ale nie da rady tutaj tego zrobic. Po podlaczeniu pozniej do itunes nie chce mi pobrac ustawien sieci ERA czy da rade cos takiego zrobic recznie.... czyli uruchomic z jakiejs opcji itunes.?

#398 dliwski

dliwski


  • 15306 posts
  • SkądWarszawa

Posted 17 October 2008 - 10:13

Restore, Aktywacja w iTunes i dopiero QuickPwn.

#399 magdaa

magdaa
  • 7 posts

Posted 17 October 2008 - 13:06

Davvido, zrobilam tam jak napisales. Ten sam problem, tylko, ze tym razem wykrywa mi siec innej karty sim, ale mimo tego pojawia sie "polaczenie alarmowe" i gdy podlaczam do iTunes pojawia sie informacja, że karta sim nie jest obslugiwana.

#400 fabian1984

fabian1984
  • 66 posts
  • SkądGrodzisk Mazowiecki

Posted 17 October 2008 - 13:15

Wszystko dziala. Dziekoweczka!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users