Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Problem z wyciagnieciem karty sim


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Gerappa18

Gerappa18
  • 10 posts

Posted 23 August 2008 - 12:16

Mam problem z wyciagnieciem karty sim z iphone 3G, albowiem wlozylem ja razem z adapterem do omijania sim-locka. Wszystko dzialalo ale chcialem wyjac karte sim i wtedy sie zaczelo. Karta sim (tzn. to plastikowe) wyszlo normalnie lekko do gory i dalej nie chcialo pojsc jakby bylo zablokowane. Probowalem na sile ja wyciagnac to urwal mi sie kawelek ( tego plastikowego). Teraz nie moge wyciagnac sim a do tego jak wloze z powrotem pisze brak sim. Czy jest jakis inny sposob na wyciagniecie sim np. rozkrecenie telefonu?. Moze jest jakis serwis w Krakowie ktory moglby sie podjac czegos takiego.

#2 TheHX

TheHX
  • 1550 posts
  • SkądWrocław

Posted 23 August 2008 - 12:21

kolejny post na temat "zalet" nakładek. Chociażby dlatego nie mają one na forum 100 procentowego poparcia..W tej chwili zostanie Ci najprawdopodobniej rozkręcenie telefonu ( zostaną ślady) albo dalsze kombinowanie z wyciągnięciem adaptera z nakładką. Próbuj troszkę silniej wciskać spinacz

#3 Gerappa18

Gerappa18
  • 10 posts

Posted 23 August 2008 - 14:29

Udalo mi sie po 2 godzinnym zmaganiu wyciagnac karte sim. Jednak nie obylo sie bez uszkodzenia doku na sim i lekkich rys na obudowie. Niech to bedzie przestroga dla innych bo te karty turbo sim to jednak ryzyko. Temat do zamkniecia.

#4 pionowik

pionowik
  • 4 posts

Posted 07 October 2008 - 18:06

Witam,

Mam ten sam problem nie moge wyjac karty, moze ktos zna sposob jak wyjac karte bez utraty gwarancji i bez zniszczenia iPhona???????

Na szczescie wlozylem karte docelowa z Rebelsim i dziala ale kiedys chcialym ja wyjac :)

Moze autoryzowany serwis CRC? ma ktos doswiadczenie z serwisem? (wyslalem zapytanie na naprawe iPhona zobaczymy co odpisza)

Z gory dzieki za pomoc.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wszystkich ktorym utknela karta pocieszam, ze jest mozliwosc jej wyjecia bez rozkrecania iPhona 3G i tracenia gwarancji
Problem rozwiazalem w 15 min, udalo mi sie wyjac karte nie niszcza iPhona 3G.
Nalezy uzyc twardej folijki najlepsza od twardej koszulki do segregatora, sprawdzone dziala

Folijke nalezy wlozyc od strony wyswietlacza, gdzies na okolo 3-4 milimentry.
Nastepnie z wlozona folijak sprobowac wyjac karte w standardowy sposob.

Na stonie ery opisane jest jak to zrobic w standardowy sposob:
[url]http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/documents/projekty/iphone_3g_aktywacja_ver_03.pdf[/url]

Przepraszam za zamieszanie i pozdrawiam,




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users